IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

izzie27
7. mar 2012

@cmelica no mas krasne fotecky, tesim sa s tebou 😵

mirka2010
7. mar 2012

@si31si ahojky, ja mam manualnu odsavacku, kupenu po jednej kamoske...lebo som si myslela, ze ju budem potrebovat len na kratko...ale nakoniec ju stale vyuzivam, denno-denne a som s nou maximalne spokojna...je to odsavacka neviem akej znacky, ale ma tu pumpicku, co je velmi dobre...aj ked sa namakam kym odsajem, ale da sa to vydrzat a ide to super...nebolia ma ani bradavky pri odsavani...s elektrickou nemam skusenosti, ale viem, ze niektore zienky ich nemaju moc rady...tak neviem 🙂

mirka2010
7. mar 2012

@walta juuuuj, po porode budes teda makat ani nebudes vediet, kde ti hlava stoji...ale potom sa to ustali, ked si najdete rezim a nejaky system, tak to bude dobre...treba vsak babatku hned ako pridete domov vytvarat urcity rezim, papania, spinkania atd...ked si na to zvykne, budes si aj ty vediet zadelit den a je to dobre aj pre mamicku, aj pre babatko...aj ked to trva dlhsie, ale stoji to za to...vsak uvidite 🙂

mirka2010
7. mar 2012

@tinka9075 to vaaaaazneeee????? jeeeeeej, pozitivny testik!!!!!! to je parada...tak hned mi daj vediet....jupiii, to sa neskutocne tesim, hned je den krajsi....drzkame palce 🙂🙂🙂

dasaa
7. mar 2012

@majca55 jeeej aako ti ide pichanie 🙂 Ano teraz som tu menej a to koli tomu ze mm ma cely tyzden volno tak oddychujeme,flakame sa a sem tam ideme aj do firmy 🙂

dasaa
7. mar 2012

@kostickabonnie tak to mi hovor nejak vsetci sme mimo este dobre ze sem tam nam zasvieti slniecko.My sa mame dobre aspon ja a dufam ze aj malicka.Brusko trosku narastlo .Moja len si aj oddychni od prace 🙂

kuspitka
7. mar 2012

dievcata stane sa nieco,ked mam laptop na nohach?

dasaa
7. mar 2012

@mirka2010 Ahoj mam sa dobre a malicka asi tiez.Stale nam dava najavo zo svojim kopanim ale aspon vieme ze je v poriadku.Citim sa dobre asi zalezi aj od pocasia ale da sa.Uz 4 den ma pali zaha no nie co hrozne alle snazim sa brat tabletu az vecer pred spanim aby som sa aspon vyspala aj ked malicka ma rano budi sem tam o 6hod 🙂

dasaa
7. mar 2012

@cmelica mam sa dobre ved ma uz poznas ked tu nie som moj mm je cely tyzden doma tak sa flakame poobede 😀 .Jeeeej moja mas krasnu fotecku a ako pekne rastie🙂 A ty ako sa citis ?

dasaa
7. mar 2012

@sijust jeeej tak uz takto komunikujete to je super 😵.Juuj ja uz mam teraz problem z dychanim ked chodim a este ked idem hore schodmi tak to ani nehovorim.Ja sa mam dobre a malinka asi tiez dava stale o sebe vediet.Kope pravidelne ale aspon vieme ze je v poriadku.Ano moja meno uz mame 🙂

dasaa
7. mar 2012

@tinka9075 moja tak to nam daj vediet ako si dopadla.To je super tfuj tfuj tfuj . 🙂

kuspitka
7. mar 2012

dievčata mali ste také bolesti vo vajecniku ,ked chpdite..

mariankach
7. mar 2012

@mirka2010 heloou, nepamatas nahodou, kedy nam robili tripple, ktory TT? Kamoska sa ma na to pytala a knizku som ja uz odovzdala, tak neviem...
a citam tu o odsavackach, ja mam elektricku Medelu a tiez si neviem vynachvalit, len sadnem a ide. Bradavky uz nemam take citlive, takze ma to neboli, ale v podstate ma to nebolelo ani predtym len som si musela zvyknut na ten podtlak.

kuspitka
7. mar 2012

@mariankach ja som mala medelu bola velmi dobra a elektricku som mala

mariankach
7. mar 2012

@cmelica jeej, ked kuknem na tu fotecku, to su kraasne spomienky, ja som plakala, ked som tam videla kyvkat to moje male cudo 😀..a teraz uz sme veeelkiiii 😀.

mariankach
7. mar 2012

@kuspitka jj, asi rovnaku 🙂

kuspitka
7. mar 2012

@mariankach joj je uzasna...ja by som uz inu nebrala

mariankach
7. mar 2012

@alibabaa vcera sa vyhrievali len tak poslabsie a dnes vobec, ale aj tak sme boli 2 kilometriky za prastarkym a keby si ho videla, ako dolezito ju posuval po dvore, chudiatko 83 rocny, ale takyyy pysnyyyy, nostrasne zlaty a stastny. Som rada, ze takto cez den dakoho spravim stastnym 🙂.

mariankach
7. mar 2012

@kuspitka ani ja..sice ked som ju kupovala, tak ju svokra ofrflala, ze naco take kraviny kupujem, ale uz v nemocke na ten druhy den, ked sa mi sialene naliali prsia, no neviem neviem co by som bola robila nemat ju.

buba13
7. mar 2012

@tinka9075 velmi sa tesim potichucky s tebou. velmi vam drzim palce. a test bol silnejsi ako tie co si si predtym robila?

cmelica
7. mar 2012

Dakujeme kocky 🙂 bol to veru zazitok na nazaplatenie 🙂 🙂 🙂

@ursula5 juu to uz???ale ten cas leti 🙂 teda mne sa to zda teda ,ze stoji 😝 ale ked kuknem na kocky tak tyzdne ubiehaju ako voda 😀

buba13
7. mar 2012

@cmelica moc vam gratulujem 🙂 uzasny pocit, vsak? uz sa tesme na kopance nasich deticiek. mne dnes volali, ze vsetky testy co mi spravili su v najlepsom poriadku, tak sa tesime do dalsej poradne a 12.4. na morfo. DS sa nepotvrdil a testy mi krasne rastli, teda tak mi to povedal lekar 😀

cmelica
7. mar 2012

@dasaa no aj som si myslela,ze mas mm doma 🙂 🙂 len si to pekne uzivajte 🙂 ja sa citim dobre..sme skonstatovali s mm ,ze keby nevieme ,ze som tehu tak ficim nirmalne 🙂 🙂 🙂 a co princeznicka???kopka pekne maminku??

kuspitka
7. mar 2012

joj dievčatá ja zošaliem od bolesti.
@mariankach mne ju manžel kupoval ,ked som bola v porodnici 😀

cmelica
7. mar 2012

@buba13 ano je to uzastny pocit 🙂 🙂 super gratulujem k uzastnym vysledkam 🙂 🙂 🙂 mne dnes zobrali 1x krv tak som zvedava na co vsetko 🙂 brala mi 3 ampulky 😝
a citis sa ako??

lasalete
7. mar 2012

ahojke kočky..takže zajtra idem na odber HCG po 3 IUI .... odpoveď od zdravotky na IVf zatial neprišla.....som zvedavá ako to všetk odopadne....ani neviem kedy sa začína s IVF...ale asi to záleži od MS...zatial som IUI získala len zhoršenie pleti a o mojej váhe sa nevyjadrujem ... prestávam normálne veriť....ak by som nepozrela do kalendára uplne zabudnem že zajtra mám ten odber 🙂

tinasc
7. mar 2012

@cmelica krásna fotka aj ja už chcem takú 🙂

majca55
7. mar 2012

@tinka9075 vau moja tak to nemusela byť mrcha tfuj tfuj nech máš pozitívnu krvičku 😨

majca55
7. mar 2012

@cmelica moja mám veľkú radosť a pohladkaj fazulku za mna 😵

majca55
7. mar 2012

@dasaa dakujem super ani som necítila 😵 tak si to vychutnávaj s mm 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre