IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
14. mar 2012

@cmelica tak to mas moja pravdu 🙂 nie je to take jednoduche.
Moja budem koncit idem zehlit 😕 aj ked sa mi nechce.Ved vecer pokecame ked nezaspim bo vcera uz som zaspala dost skoro 😅 😅 😅

cmelica
14. mar 2012

@dasaa dobre moja,len to neprezen s tou robotou 🙂 🙂 🙂 papa vecer 😵

dasaa
14. mar 2012

@cmelica pa pa moja vecer 🙂

mirka2010
14. mar 2012

@cmelica to je mile, ze sa neholi...ako krasne to preziva...ach, to bude, ked bude fazulka na svete 🙂 urcite je vsetko v poriadku...nebojkaj, aj ked chapem, ze sa obavate,. ale to je normalne..kto by sa nie??? ked uz bude po 12tt, tak sa ukludnite, to je pravda...aj my sme boli kludnejsi, ked nam povedali, ze je vsetko ok....a hlavne, ked ho pomerali a vylucili napriklad DW..to mi kamen taky spadol zo srdca, ze az!!!! uz nech ste aj vy kludnucki...a budeme sa tesit vsetci spolu 🙂

mirka2010
14. mar 2012

@dasaa moja a co nemas ziadne brusko???? zato moj v 23 tt bol tak uz vypuceny, ze sme zase naopak nemohli tomu uverit...pockaj, poslem ti fotku, aby si videla, ake som mala brusko v 23tt 🙂

buba13
14. mar 2012

@cmelica Ahojcek, mam sa fajn 😀 citim nejake motyliky v bruchu od dnes, ale nic zvlastne. Vetry to urcite nebudu 🙂 v piatok zacinam 18tt, tak uvidime kedy budu ozajstne prve kopance. mame doma aj stetoskop na pocuvanie nasho malinkeho 🙂 a vy ako rastiete? uz bursko mas? joooj tak ty uz si 11tt. len sa drzte a oddychujte 😉 nooo mam ranku. taka som vycerpana ako nikdy pred tym. este aj v praci ma tu sere jedna zena....aaaach zastupuje tu a stale tu lieta za mnou a uz sme mali hned aj vcera konflikt. vrrrrrrrrrrrr

dzuli08
14. mar 2012

@mirka2010 Ja som sa tiež veľmi bála tých očkovaní a som rada, že ich máme za sebou. To prvé očkovanie prebehlo v pohode až na to, že bola celý deň taká umrnčaná, ale nožičky sa jej nezapálili a ani ju neboleli. Na noc som jej ale dala pre istotu pol paralenového čípku, ak by jej stúpla teplota a aby ju to nebolelo. To druhé očkovanie bolo horšie, síce sa jej nožičky tiež nezapálili ani neopuchli, ale večer okolo ôsmej mala teplotu 37,9 tak som jej tiež dala ten čípok (na dvakrát, lebo prvý vykakala :D :D). ale potom sme teploty už našťastie nemali. Ale je to hrozné ako tie detičky plačú keď im tam tie hrubé ihly vpichujú. A čím sú detičky väčšie, tým to vraj horšie znášajú a zatiaľ to môžem potvrdiť ešte sa ideme očkovať o 6 mesiacov a potom až v 5 rokoch. My sme dali iba prevenar

buba13
14. mar 2012

@dasaa ahojcek moja, jaaaj ja akosi nestiham. v sobotu sme od rana neboli doma a az vecer o 22 sme prisli. to som frisko isla spat a v nedelu upratovat, a sedacku staru stahovat, varit, zehlit.... a od pondelka mam horuco v praci. je tu taka "sikovna" kolegyna co zastupuje, tak stale tu lieta za mnou a vcera sme mali dobru hadku. no ti poviem je to taka zena, co byva u rodicov, ziadneho chlapa nema a stale len robota a robota. vobec na mna nehladi. ja by som asi ju kopla 😀 inak sa mam celkom fajn. len nejak ma pobolieva zospodu. je to take neopisatelne. pichnutie? ale motyliky pocitujem v bruchu potom. ako tvoja princezna? kope? kedy si pocitovala pohyby?

bobinka77
14. mar 2012

@majca55 ahoj moja zlata 🙂 už ti prišla mrcha? Mne prišla na 30 DC, už som dnes pichala 2 krát gonal 🙂 už by ti mohla prist, a samozrejme posledná v tomto roku!!!

mirka2010
14. mar 2012

@dzuli08 ahojky, dakujem za odpoved, ja som az zufala z tych ockovani, ani moc o tom radsej nechcem vediet...su na to rozne nazory...a preto, radsej sa len takto popytam, aby som mala nejake skusenosti od inych mamiciek...aj my dame paralenovy cipok, to uz mi viacere odporucaju...takze bude to tak asi lepsie...vsak uvidime....inak, sa ako drzite, malicka je zdravucka??? posielame boztek 🙂

bobinka77
14. mar 2012

@cmelica nepovedali mi dokedy, možno piatok na sone. Veru riadna sestrička zo mňa bude 🙂 moja a ty si koľko embrii mala myslím tých kvalitných a dala si si vložiť jedno?

tinasc
14. mar 2012

@cmelica ahoj bohužiaľ nemám sa čím pochváliť, stále mám kašeľ ☹ inak u endokrinologičky hodnoty sú v norme ale na dva dni v týždni mi zvýšila dávku, päť dní v týždni jedna tabletka, dva dni v týždni jedna a pol... sranda... TSH som mala 3, 475 tuším je to ešte v norme...

dasaa
14. mar 2012

@buba13 no moja mas toho velmi vela len si davaj pozor a na kolegynu kasli ved nestoji za stres. 🙂 jeeej tak uz citis motyliky to je super.Asi v 18tt som citila pohyby a az do teraz a cim dalel tym silnejsie.Mala kopka a presuva sa z jednej strany na druhu je to trosku taky divny pocit ale ked sa na to pozeram tak to je velmi mile.Na kontrolu idem az 29.3 tak som zvedava ci uvidim malicku. 🙂

dasaa
14. mar 2012

@mirka2010 pekne brusko si mala ja az take nemam.Mam trosku mensie ved do konca tyzdna dam aj fotku bruska. 🙂

cmelica
14. mar 2012

@buba13 no tak uz mas simranie v brusku 🙂 🙂 🙂 musi to byt uzastny pocit a este ked si vypocujete ako bije srdiecko,no nieje o com 🙂 🙂 🙂 kasli na kolegynu,snad sa nebudes teraz rozculovat 😅
my v pohode 🙂 🙂 🙂 zatial sa citim dobre a ziadne zvlastne priznaky stale nemam..ja som akasi ina 😀 😀
a brusko este nemaaaaaaaaam 😵

cmelica
14. mar 2012

@bobinka77 moja ja som mala 12 vajok,10 sa oplodnilo a nakoniec nam ostalo 5,ale dovyvijali sa len 3...vlozili mi jedno a mame 2 mrazacikov... 🙂 🙂 🙂

cmelica
14. mar 2012

@tinasc juuj este stale kasles???uz to posli niekam prec!ja beriem Lthyroxin 50 3xv tyzdni a 4xlthyroxin 75...
som zvedava na vysledky v maji...

dasaa
14. mar 2012

@cmelica co sii dnes varila ?

cmelica
14. mar 2012

@dasaa robila som zapekane cestovinky 🙂 🙂 🙂 mnamiiiiiiii 😵 aj si pozehlila??

tyrkis
14. mar 2012

baby prosim vas,som 6.den po IUI a od zakroku ma pobolieva podbrusko,niekedy viac,niekedy sa to da vydrzat...beriem duphaston a prednison,ale nedocitala som sa v letaku taketo NU.....je to v poriadku?

dasaa
14. mar 2012

@cmelica ano az 4x a aj kuchynu popratala
🙂

dasaa
14. mar 2012

@tyrkis ahoj mne sa zda ze je to normalne.Tiez ma pobolievalo

dasaa
14. mar 2012

@tyrkis a drzim prsteky aby si 14 den mala krasne // 🙂

walta
14. mar 2012

@buba13 ahojky... presne, kasli na hlupu kolegynu, v prvom rade mysli na seba a na to malicke v tvojom brusku. Ono ten pocit, ze mas v brusku to male stvorenie a ze ho musis chranit, je silnejsi a da sa to ignorovat napr. blbu kolegynu. Predpokladam, ze je zakomplexovana 😀 😀 😀 .
@cmelica brusko ti vykukne o chvilku, neboj nic... ja som sa nefotila od zaciatku, co aj lutujem, ale v albume mam nejake fotky od 30.tt, teraz som v 37.tt a uz to nezatajim 😀 😀 😀

bobinka77
14. mar 2012

@cmelica fuha tak to sa takto mení a zredukuva, to som nevedela. A PK ti oni odporucili, alebo si musela povedať že to chcete? A este ak sa ťa môžem spýtať koľko ta to takto vyšlo aj s mrazacikmi?

tyrkis
14. mar 2012

@dasaa ahoj Daška ,dakujem za ukludnenie...tiez mas za sebou iui?ja som bola prvykrat,aj to tak necakane,v stredu kontrola u docenta a hned mi ponukol v piatok zakrok...neviem co mam od toho cakat....vlastne mi nic nie je,pred rokom som potratila a odvtedy sa nedari....ale vyskocili mi nejake protilatky proti spermiam,aj ked len hranicne hodnoty,ale predsa.....dali mi na to prednison 5,tak uvidim....drz mi palce🙂

tinka9075
14. mar 2012

@dasaa ahoj na kontrolu mám íst za 10dní už by malo byt niečo vidiet cítim sa ako kedy strašne ma bolia ceci a dnes sme boli v meste tak som musela íst kamarátke do roboty na záchod skoro som sa počúrala 😀 😀 😀

tinasc
14. mar 2012

@cmelica už neviem kam to mám poslať, už som si myslela, že po tých atb sa mi polepší... no možno sa mi aj polepšilo, ale ja to nejako nebadám... ja beriem normálne ten Euthyrox 75 a dva dni v týždni k tomu 75 ešte aj polku, tak to vychádza niečo okolo 112... takže dúfam, že všetko bude fajn 🙂

majca55
14. mar 2012

@mirka2010 tak moja asi sa hlási mrcha tak som zvedavá a tak za dva týždne punkcia a potom fazulku do bruška teším 😵 a tebe dakujem za opýtanie moja 😵

majca55
14. mar 2012

@bobinka77 dakujem moja trošku špiním tak dufam,že zajtra je tuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 posledná na tento rok 😵 ako sa máš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre