IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
13. apr 2012

@adikasala moja ale to ubehlo že?všetko máš už pre malinkú nachystané? 😉

adikasala
13. apr 2012

@majca55 no ubehlo to naozaj hlavne tieto posledne tyzdne letia....no uz mame vsetko nachystane uz len malinka nam chyba 🙂 🙂

adikasala
13. apr 2012

@majca55 idem moja nieco uvarit drahemu k veceri 🙂 maj sa krasne a drz sa. a mohla by si testnut... 🙂

majca55
13. apr 2012

@adikasala prajem pekný den asi skúsim zajtra moja 😵 držkaj sa 😲

majca55
13. apr 2012

@adikasala ty si na ktorý den testla?

ursula5
13. apr 2012

@mirka2010 krásne pospinkal, neboj bude to stále lepšie a lepšie 😉

adikasala
13. apr 2012

@majca55 no ja som testla az ked mi meskala mrcha 5 dni 🙂 vobec som stym nepocitala ze by som mohla byt tehulka lebo som mala trosku spinenie tak som len cakala kedy sa rozbehne,a ona neprisla 🙂 to som uz bola 4+5 tt a test pozitivny s dvoma super silnymi ciarkami,ale viem preco... lebo boli dvojky na zaciatku 😉

majca55
13. apr 2012

@adikasala ja ked som čakala dvojky tiež bola super riadna aj tá druhá tak uvidím ako to bude zajtra ak testnem 😝

mirka2010
13. apr 2012

@ursula5 no krasne mi pospinkal maly doobeda a cely den potom nic...tak toto sme este nemali...isli sme krasne na prechadzku, 20 minut pospinkal v kociku a potom celyyyyyy cas bol hore...tak som zvedava ako mi zaspi na noc...

mirka2010
13. apr 2012

@majca55 mojinka ak zajtra budes testovat...tak my na teba uz teraz neskutocne moooooc myslime a dufam, ze nam das vediet...drzkame mooooc palceky 🙂

majca55
13. apr 2012

@mirka2010 moja dám neviem či aj zaspím akási som bez nálady ☹ dakujem vám a Maroško nech pekne v noci spinká 😲 😲

adikasala
14. apr 2012

@majca55 ahojky ako? testla si? 😉

buba13
14. apr 2012

@mirka2010 ahojcek, tak to je super. je to vase slniecko ;) bolo krasne vcera. dufam, ze nase nebude po nas. my sme boli obaja zli :-/ Bude sa volat Roman 🙂

sijust
14. apr 2012

@adikasala zlaticko,este drzis pokope? 😀 myslim na teba....strasne moc drzim palce...necitis este nejake priznaky?...ja idem v pondelok na to konz.vysetrenie na ortopediu,tak mysli ty na mna,nech uz viem na com som....tuto noc som bola kazdych 5minut hore...tie klby su masaker...boliiii tooo ☹

sijust
14. apr 2012

@majca55 babulka,tak ako?strasne som zvedava a moc na vas myslim 😲

dadax84
14. apr 2012

@majca55 Ahoj Maji, tak ako? Ved nas uz nenapinaj, uz nam prezrad dobre spravy. Veeeeeeeeeeeelmi ti drzim palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
14. apr 2012

@majca55 ako moja čo testík držím velmi palčiaky po tebe preberám štafetu ja 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

ursula5
14. apr 2012

@mirka2010 tak čo zaspali ste večer v pohode??? alebo sa Maroškovi nechcelo keď pospal toľko cez deň. 😉

majca55
14. apr 2012

@dadax84 @tinka9075 kočky moje až vpondelok krv+sono 😵

dadax84
14. apr 2012

@majca55 OK, budeme netrpezlivo cakat 😉

adikasala
14. apr 2012

@sijust jej diky ze na nas myslite,zatial sa citim ok sem tam mam pobolievanie v podbrusku ale na kontrakcie to vobec nevypada...zatial sa citim ako predtym vecere su neznesitelne kryze a klby a brusko mi natahuje...co uz nejako to dogulame.zatial som aj v klude nejako ma ten porod nestrasi,som pozitivna
😀 😀 😀 ved nejako to zvladneme,uvidime kedy sa nam mala vypyta von,buduci tyzden mame este poradnu utorok a v stredu sono tak sa uvidi ako sme na tom aj zo spodu,,,ale aj tak si myslim ze to bude az v maji,,,valentinka posluchne ocinka lebo jej dohovara aby tam este zostala do maja 🙂

ursula5
14. apr 2012

baby tak dnes som si nakúpila cez net proste som neodolala 🙂

adikasala
14. apr 2012

@ursula5 videla som v albume,ved sa ani neda odolat...je treba sa trosku potesit..aj ked ty uz vybavicku mas po chlapcoch,ale teraz po rokoch je to este viac vzacnejsie,a hlavnee pre tvojho mm!!! 🙂

ursula5
14. apr 2012

@adikasala no už mi zastavili album lebo že je tam vodotlač s reklamou 😖 tak som Vám chcela ukázať, no čo už ale mám radosť potrebujeme aj niečo nové aby sme boli parádny k lekárovi a keď prídu návštevy 🙂

mirka2010
14. apr 2012

@ursula5 ahojky, ano, ano, nastastie sme zaspinkali v pohode...aj ked papanie bolo priserne...stracala som v pravom prsniku mliecko...ale nevzdala som sa a malemu dala tahat najprv z neho...zacala som kopec mlieka pit a odsavat a odsavat...este to nie je uplne ono, ale bojujeme 🙂 a vy ako??? ako sa ma malicky Jarinko???? 🙂

mirka2010
14. apr 2012

@adikasala aj my na vas myslime!!!!!! uz len cakame na spravicku...a budeme tu mat dalsiu frajerku, jupiiiii 🙂 este sa citis, ze kontrakcie nic??? my sme ich veru mali az poriadne, ked nam porod vyvolavali...moc vam prajeme super porod....a drzkame moc, moc, moc palce 🙂

kostickabonnie
14. apr 2012

@dasaa ahoj.....no, mam teraz trochu vela prace a v nej same problem ☹ y...tak nestiham MK...s vysledkami ma tiez natahuju...ešte ich nemám, iba hematologiu a ta je ok 🙂 vsetky parametre v norme. V utorok si idem konecne pre genetiku a do posty by mali buduci tyzden prist vysledky z Prahy. A este tu mam aj svokrovcov, tak je toho trochu moc 😀

tinka9075
14. apr 2012

@majca55 budem na teba mysliet a držat palce 🙂 🙂

majca55
15. apr 2012

@tinka9075 dakujem ti moja 😵

ursula5
15. apr 2012

@mirka2010 ja sa asi najviac bojím toho kojenia a mliečka, keď som mala chalanov som len odstrekovala 4-5 mesiacov ale mliečka už bolo ku koncu málo pre oboch, najviac ma asi strašia zapálené prsníky 🙂 no ale budeme bojovať veď sme bojovníci
Jarinko si pekne kopká a užíva pokoj v brušku, fakt sa nedá zrovnať toto moje tehotenstvo s tým predtým sa nečudujem tým mojim dvom, že sú takí hyperaktívny, som mala len stresy, teraz úplný kľud, každý ma rozmaznáva, normálne si to užívam až som prekvapená ako mi je dobre 🙂
Pekne sa držkajte, nech sa vráti mliečko a Maroško je ešte dlho kojený 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre