IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
2. máj 2012

@fomarik Ahoj ! a prečo sa potíš? lebo je teplo si myslím,alebo pre iné 😨 inak aj ja väčšinou čítam 😀

majca55
2. máj 2012

@fomarik malinku je zlatunka vždy si pozrem fotečky 😲 po sobote ajja budem len čitať na chvilu 😝 inak už je veľka bambulka

apolenka6
2. máj 2012

Inak dievčatá mrcha začína ,špiním a do rána som sa spotila to je môj PMS ..ale najhoršie na tom je ,že v tomto teple mať vložku 😨 😖 blé a v robote poobede 😠

tinasc
2. máj 2012

@fomarik no ahoj ty náš pozorovateľ 🙂 😉 no veru toho času na koníka už nie je, odkedy máš malý poklad 🙂 ale snáď si nájdeš čas sem tam sem skočiť 🙂

tinasc
2. máj 2012

@cmelica ahoj, no u nás po starom, nič nového na budúci týždeň idem na utz, tak sa teším 🙂

dadax84
2. máj 2012

@majca55 Ahojky, dlho som tu nebola, rychlo to ubehlo, takze v sobotu ides na KET, budem na teba velmi mysliet 🙂 🙂 🙂

dadax84
2. máj 2012

@cmelica Jeeeeej, ty si uz domka? Tak to je super, som na Vas myslela a som rada ze ste v poriadku, takze do nemocnice uz len na porod 😵 😵 😵

majca55
2. máj 2012

@dadax84 dakujem 😵 ty sa maš ako?

majca55
2. máj 2012

@apolenka6 moja viem presne poznam to 😝 len dufam,že teraz ju 9 mesiacov poznať nebudem 😀

tinka9075
2. máj 2012

čaute babenky dnes som sa sem dostala už aby som mala počítač opravený ešte že muž ma počítač do blavy idem 21 lebo mrcha sa rozhodla meškat tak som sa musela preobjenat 🙂 🙂
@cmelica som rada že ste v poriadku aj ked ja budem asi v nemocnici stále ked budem tehu 😉
@majca55 držím velmi palce podarí sa uvidíš 🙂

majca55
2. máj 2012

@tinka9075 dakujem takže sa ti to oddialilo držim ajja palce 😉

ursula5
2. máj 2012

@apolenka6 moja ja som umyla len tabule a pokiaľ som dočiahla ostatné som zapriahla synčeka 🙂 a ja mám ľahké umývanie okien, mám na to špeciálne handry takže sa moc nenarobím 🙂 😉

tinka9075
2. máj 2012

@majca55 dakujem no čo už narobím ked mrcha si teraz chodí ako chce a to som mala pravidelnú ukážkovú 😀 😀

dadax84
2. máj 2012

@majca55 Tak pracovne, prave mi skoncila mrcha, zachvilku bude ovu, ale pravdepodobne manzel nebude doma 😠 no ale co, zabijem sa? Mozno na dalsi mesiac 😠 Prave sme dorobili kurenie v nasom novom domceku, tak sa z toho veeeeeeelmi vytesujem 😀 😀 😀 Som z toho kurenia neskutocne stastna, aspon v niecom 😉 A na sobotu ti budem drzat vsetkych 20 paluchov 😵 😵 😵

buba13
2. máj 2012

@cmelica ahoj moja zlata. no ako? vsetko ok? my rastieme a kopeme ako sloni.

cmelica
2. máj 2012

@dadax84 ahooj!!!no uz konecne lenosime doma 🙂 🙂 a ty sa ako mas??? priviaz toho mm na ovulku doma,ved je maj lasky cas 😀 😀 😀 😀 😀

cmelica
2. máj 2012

@tinka9075 dakujem ! preco by si tam mala byt stale???az tajke hrozne to snad nebude 😵

cmelica
2. máj 2012

@fomarik ahoooj!!!malicka rastie ako z vody,ze??a co mate nove??drzkajte sa a vela zdravicka prajem 🙂

cmelica
2. máj 2012

@ursula5 ahooj!!!no neviem ci uz sme v poriadku,ale zatial sa drzime 🙂 v poriadku bude vsetko asi az v tom 30tt ked bude placenta tam kde ma a ja dovtedy nezacnem spinit 🙂
a ty co nove???ale ti tie tt pribudaju 🙂 🙂 🙂

dasaa
2. máj 2012

Ahooooooooj moja @cmelica konecne si doma jupiiiiiiiiiii 🙂 Velmi si nam tu chybala.A ako sa mi mas a co malicke ?Som velmi rada ze uz ste doma. 🙂 🙂 🙂

dasaa
2. máj 2012

@buba13 tak to je super ze sa citis dobre len tak dalej az do 9 mesiaca.A fotecku kedy nam ukazes ako pekne rastiete uz by si nam mohla ukazat krasne brusko. 🙂

dasaa
2. máj 2012

Ahoj @mirka2010 no fotku dam az na dalsi tyzden bo fotak doma nemame.Mirka mala si tiez opuchnute nohy bo mne zacali nejak puchnut.Brala si nejake lieky alebo si nie co ine pouzivala?Na kontrolu idem 7.5.pondelok tak asi mu poviem ze mi puchnu nohy aby vedel.Pozdravujem Maroska a prajem vam pekny dnicek 🙂

kuspitka
2. máj 2012

dievcata potrebujem nieco vediet.

folikul je tesne pred prasknutim a krcok je velmi dnu,ale nieje stiahnuti...je to dobre ,alebo zle

majca55
2. máj 2012

@kuspitka a maš IUI už za sebou že?folikul nevadi to je dobre spermošky si ho najdu 😵 krčok neviem 😝

kuspitka
2. máj 2012

@majca55 hej uz mam po endometrium 8mm a folikul 21mm spinim stale a mam bolesti...
doktorka povedala mam lezat a setrit sa...

majca55
2. máj 2012

@kuspitka tak tfuj tfuj až sa fazulka uchyti 😵

kuspitka
2. máj 2012

@majca55 musi uz konecne.len ma stve ,že spinim...

buba13
2. máj 2012

@dasaa joooj tak ja brucho moc nechcem ukazovat 😒 to radsej maleho ukazem 7.5. ideme na 3D 🙂

mirka2010
2. máj 2012

@dasaa ahojky, ano, puchli mi nohy, ale az od toho 37 tt, skor nie..ani prsty na rukach...ale za to trpnutie prstov som si uzila poodstatne skor...len to dr povedz, nech ti zmeria aj tlak a vsak uvidis, ako bude na poradni...hlavne aby si to mala v poriadku....nebojkaj, inak je to uplne v poriadku...ziadny strach 🙂 aj my pozdravujeme babulku v brusinku...ako inak sa drzkate???

ursula5
2. máj 2012

@cmelica placenta robí problémy, no treba veriť, že sa to všetko upraví 🙂 veru týždne pribúdajú každému až sa nestačím diviť ako rýchlo 😀 my sa máme fajn po stíhala som aj brigádovať, aj papierovačky tak mám teraz už kľud a venujeme sa sebe navzájom, maličký si kopká občas spinká tak je dobre zatiaľ nemám vážnejšie problémy tak dúfam, že to pôjde takto aj naďalej, poradňu máme až 15.5. a idem už chľastať tú úžasne sladkú vodu 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre