IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
15. máj 2012

@sijust však to je 100=ná baba!!!! Také kávové zrnko ako hrom 😀 😀 😀 😀 😀 ....nemáš sa čoho báááť!!
A toto moje malé ňu-ňu-ňu sa už zobudilo a vykrikuje bááábááá, bééé-bééé, búúva, daj daj daj a máámááááá 😉 😉 😉 😉

sijust
15. máj 2012

@fomarik myslis?si ma upokojila...lebo uz ma chytala panika 😨 chcem taku babulku krasnu ako je Livinka 🙂 pomojkaj ju za mna...hmmm ta musi vonat po spinkani....mnam 🙂

sijust
15. máj 2012

@apolenka6 uz ides? ☹ tak teda pekny dnik prajem.... 🙂

tinasc
15. máj 2012

@fomarik pozdravuj Zuzanku za mňa ak s ňou budeš hovoriť, že veľmi gratulujem k malinkému, želám veľa zdravíčka 🙂
aj moja babula sa narodila presne na vypočítaný termín 🙂

tinasc
15. máj 2012

@buba13 jejda netreba si všímať doktora pri ultrazvuku, lebo aj ten môj sa do toho monitoru vždycky tak mračí, kuká tam s očami dokorán 😀 tak už som si to prestala všímať a nedomýšľať si, povedala som si, že to len preto, aby lepšie videl 😀 😀 😀

buba13
15. máj 2012

@tinasc to nie je o doktorovi. to je o ludoch okolo nas... 🙂 doktor bol super 😉

tinasc
15. máj 2012

@buba13 aha, no zase som zle čítala 😅 😔

buba13
15. máj 2012

@tinasc nevadi, ale si zlata 😉

tinasc
15. máj 2012

@buba13 🙂 🙂 🙂

katy33
15. máj 2012

@apolenka6 Tak štítna vporiadku, super, aj ja som mala tu mini dávku...na hematologiu? no vidiš 😕 Aj pôjdeš si urobit teda vyšetrenie? Asi ano , však, nech je aspon istota, že je všetko ok...Jaj, mojenko, snad sa nam už konečne dakedy podari to stretnutie 🙂 Nastolila som silny režim chodenia na prechadzky, už vydržime cca hodinku vonku 😕 😀 ...a aspon raz v tyždni robime navštevu u ,,cudzinco,, lebo naša prdinka má trauma zo všetkych žien...muži jej vôbec nevadia, na tích hádže hollywoodske úsmevy-je to potvorka 😀 ...ale ty sa jej budeš určite páčit, som si istá 😲 😲 😲

katy33
15. máj 2012

@fomarik My sme tiež 1.očkovanie mali bez staroští, toto druhe bolo o niečo horšie..po TBC sa nám naštastie ramienko nezapálilo, i ked je tam stale maly bubniček, ale vraj to je vporiadku...Zatial sa stale kojime, no malinka už na nas nakuka a vykrika, ked vidi, ako niečo papame 😀 😝 😝 Ale už o take dva tyždne začiname a velmi sa na to tešim 🙂 Lucinka, ty si začala ako s prikrmamy? Prvým príkrmom si nahradila obedik, však? Nám dr. radila v 7.mesiaci začat lepok a mliečne neviem kedy? No oliznút jej dam už teraz kadečo 😕 😝 sa zalizuje, krumplik môj malinký 🙂 Fuuuu, to som rada, že malinka ma už ručičku vporiadku, si musela vytrpiet, chuda malinke ☹ No , ja už utekám, už mi tu tá naša bambulka vykrikuje, že kde som 😝 V noci tak zapištala, že sa pustil kolotoč nad postielkou 😀 a mm skoro dostal infarkt, nechcel verit, že to bol ten náš špuntik 😀

dasaa
15. máj 2012

@buba13 Ahoooooj mame sa dobre len som nejak casto unavena uz nemam tolko energie 😀 Malicka nam rastie tak mame radost.Ale ty sa pochval ako sa mate vy a co mate nove ? 😵

majca55
15. máj 2012

@fomarik dakujeme za spravu prajem veľa zdravička obom cmuk 😵

majca55
15. máj 2012

@zuzanka7834 zlatičko veľka gratulka objimam vas oboch 😲 😲 držkajte sa a vela zdravička prajem 😵

majca55
15. máj 2012

@buba13 moja v robote asi sa maju dobre 😀 ja som PN tak neviem som v klude radšej sa nerozčulujem 😀 😀 inak aj tebe už svieti pekne čiselko 26tt. 😵

dasaa
15. máj 2012

Ahojte vsetky babenky ale mala som co robit aby som vsetko precitala.Popisali ste toho az az 🙂
Prajem vam pekny dnicek 😉

lasalete
15. máj 2012

prajem všetkým pekný večer...som 9 deň po prenose embryí a odolávam testu xixi zatiaľ nič nepociťujem žiadne stavy jedine niekedy mám pocit že príde mrcha ... tak verím že aspoň jedno z dvoch embryi sa uchytííííí

2609
15. máj 2012

@macko1121 jooj to nemas teda bohvieco ale musis verit ja tiez dufam ze to vide uz len cakat do piatku co ukaze test ale neviem ci to vydrzim do piatku 😉

2609
15. máj 2012

@lasalete aj ja odolavam som 11 den po iui ale neviem urobit neurobit 😉

lasalete
15. máj 2012

@2609 to je čo 🙂 xi ja som bola 3x na IUI a ani raz som nespravila a vydržala..no teraz ma to láka oveľa viac 🙂

cmelica
15. máj 2012

@lasalete @2609 to mate dobru vydrz kocky 🙂 🙂 drzim vam palce!!!!!!!!

lasalete
15. máj 2012

@2609 takže idem teraz v piatok na krv či až v pondelok ako ja....

alibabaa
15. máj 2012

@zuzanka7834 no veru mi tu chybali tvoje dlhocizne otazky a odpovede. a teraz asi nebudes dlho pritomna. tak si to uzivajte s malickym a dufam,ze coskoro k nam nakuknes a das nam sem fotku vasho Andrejka
Prajem vela zdravicka obom a palce aby ste isli cim skor domov 🙂

2609
15. máj 2012

@lasalete ani mna to niak nelakalo ale dnes ma to akosi lakat zacalo

2609
15. máj 2012

@lasalete ja ak budem tehu pojdem na krv buduci tyzden

lasalete
15. máj 2012

@2609 no veď toto ... ale ja som už rozhodnuta do konca týždňa testujem tak a basta

fomarik
15. máj 2012

@katy33 kedže ja som nekojila, ja som s príkrmom začala od ukončeného 4 mesiaca a nahrádzala som ním obed. Bola to mrkva, potom zemiak, brokolica. Po ukončenom 5. som nahrádzala desiatu ovocím, teda výživou. A po ukončenom 6 som začala do zeleninového príkrmu davať aj mäsko. Áno, od 7. som aj davala lepok, chlebík..... teraz spapá už všetko, teda okrem slaniny a klobásy. I ked nemá zubok, ôlen ten jeden jej teraz haraší, tak dasienkami posmula, požužle. Aj na ranajky jej dávam chlebík so syrom, maslom, šunkou, vianočku s lekvárikom, jogurty, ale moja mama jej dala minule aj kávenku ( skoro ma šľak trafil!!!! 😠 😠 😠 😠 ) a ona to spacifikovala celééé!!!!! Akože nie som tabulôková mamina ani prísna, nečítam zloženie, neštudujem éééčka, ale toto bola na mna prisdilná káva. Ešte nesolím, nesladím...... aj kvoli jej obličkám. V juli ideme na sono a kontrolu.
EEEjha...ztakže Vii má pekný hlások potom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a autá s poplašnými nezareagovali, hm?

majca55
15. máj 2012

@lasalete ja som dnes 10 a tiež ma to už laka uvidim dokedy vydržim ale určite nie do pondelka na krv 😀

katla
15. máj 2012

@lasalete
@majca55
ahojte. Ste po ivf, iui alebo ket? Ja po ket, 11. deň. Testnem sa až v štvrtok,bojim sa. Mas príznaky? Ja vôbec. Ale našťastie ani pocit na menzes. Juj ale už nemyslím na nič iné len ns výsledok.

majca55
15. máj 2012

@katla ja som po KET dne 10 den bojim 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre