IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
15. jún 2012

@kostickabonnie urcite stihnes este tento termin.Vyskusaj im zavolat este na dalsi tyzden.Drzime prsteky aby si to uz mala schvalene 🙂

dasaa
15. jún 2012

@cmelica dakujeme a uz simonka je pohladkana 😉.Mame sa dobre dnes sme boli za porodnikom mojim dohodnut sa co a ako.Tak na CTG-cko sme zase objednany na stvrtok.A vy ako sa mi mate 🙂

buba13
15. jún 2012

@dasaa ahojcek, mame sa fajn. len ma akosi unava zmaha. je to asi tou pracou a este aj tym pocasim... ale inak sa nestazujem. maly sa vrti 🙂 a ty ako? vsetko ok? Simonka tu bude uz uz 🙂

dasaa
15. jún 2012

@buba13 ja sa mam docela dobre len som viac unavena a nic sa mi nechce.Simonka pekne kopka a prevaluje sa skor snazi sa bo uz vela miesta nema 😀.Dnes som bola zase na CTG-cko pri mojmu porodnikovy tak vysledky mam v poriadku.A ty kedy mas poradnu 😵

alibabaa
15. jún 2012

ahojte kocky... tak pol dna som prespala.. nasu vlocku ako to dnes moja maminka nazvala mam v teplucku mojho bruska.. z troch sa nam po rozmrazeni vyvijalo uz iba jedno.. je to silne embryjko a ja verim, ze zostane a bude sa citit ako na rekreacii, z ktorej pojde rovno domov do nasho narucia 🙂

@mariankach @cmelica @dasaa @mirka2010 @adikasala @sijust @majca55 @tinasc @kostickabonnie @apolenka6 @tinka9075 @walta @ursula5

dasaa
15. jún 2012

@alibabaa jeeeeeeej super a krasna spravicka.Tak to je dobre ze si si pospinkala ved aj to treba a teraz to budes potrebovat co najviac.Len pekne oddychuj aby drobcek sa mal skvele 🙂Drzime prsteky a verime ze bude krasne 9 mesacne tehulkovanie.Juuuj som velmi stastna a zo srdiecka vam to prajem 😵 😵 😵 😵

tinasc
15. jún 2012

@alibabaa tak držím silno palce nech sa bojovník silno zahryzne 🙂

alibabaa
15. jún 2012

@dasaa @tinasc dakujem 🙂

apolenka6
15. jún 2012

@alibabaa aj ja veľmi ,veľmi ,veľmi držím palce !!!! nech sa drobčiatko dobre drží a zabýva u maminky na 9 mesiacov 🙂

tinasc
15. jún 2012

@alibabaa a nepovedali ti koľkobunkové bolo? a ešte kašleš?

walta
15. jún 2012

@alibabaa wooow, moja, tesim sa s tebou... drzim palce, nech je to tak, ako si napisala 🙂 🙂 🙂

chilinka
15. jún 2012

Chcem sa opýtať...dnes nám lekárka potvrdila, že môžeme ísť s naším "materiálom" aj na IUI 🙂 ale predtým by som mala ísť na laparku a bojím sa toho, takže to chceme risknúť bez nej, čo myslíte? 😒

tinasc
15. jún 2012

@chilinka môžeš ísť aj bez laparky na iui, ja som bola 4x, ale ak ti to nevyjde, tak si nebudeš istá, či nie je na príčine nepriechodnosť... alebo iný problém...

majca55
15. jún 2012

@alibabaa tak nech vaša vločka pekne sa u maminky uhniezdi 😵

chilinka
15. jún 2012

@tinasc neviem, čo mám spraviť...mám tam ísť 17.7....keby laparka ukázala, že je všetko ok, aj tak nepôjdem na IUI viackrát ako 2-3...ak sa nám to nepodarí bez laparky, tak pôjdeme na ivf tak či tak...a tých 200€, čo za to chcú môžem risknúť IUI tak 3x. Ak by potom poisťovňa robila problém pri preplatení ivf, asi by som tú laparku riskla, ale to je ešte ďaleko... ☹

tinasc
15. jún 2012

@chilinka ja som bola na IUI 4x a nevyšlo, laparke som sa aj tak nevyhla, pretože je dobré ju absolvovať pred IVF... aby nič nebránilo úspešnému ivf... takže ak by si ju neabsolvovala pred IUI, v prípade neúspechu ti ju určite odporučia pred IVF... ja som mala 4 neúspešné iui, napriek tomu laparka ukázala, že je všetko ok... takže neviem prečo nevyšli...

chilinka
15. jún 2012

@tinasc Mne lekárka povedala, že ak by bol zlý spermiogram, pôjdem rovno na ivf a nemusím mať laparku 😖 tak už neviem...zavolám v pondelok lekárke a uvidíme 😉

tinasc
15. jún 2012

@chilinka no však ako ti lekárka odporučí 😉 nemusí to byť zase nutnosť...

alibabaa
15. jún 2012

@tinasc uz kaslem menej ale stale ma to nuti kaslat.. drazdi ma to.. ale nastastie to uz nie je ako pred par dnami.. nasadila som lieky proti alergii dvojnasobok 😅 a oddnes uz iba normalna davka.. a kvapky od homeopata...
blastocystu.. ta sa uhniezduje do 24 hodin?

mirka2010
15. jún 2012

@tinasc tak super ze idete aj na dovolenku, juuuj, ako by som aj ja isla..ale my si kupime asi bazenik a dame na zahradku a tam sa budeme s Maroskom clapkat 🙂 on tak zboznuje vodicku, cela kupelna je ako bazen, ked sa vecer kupkame....a nebojkaj, malicky je urcite v brusinku v poriadku...vsak ty si ho urcite laskas a to je najdolezitejsie...nie, ze ho starsia sestricka troska hneva 😉 😉 😉

mirka2010
15. jún 2012

@tinka9075 tak super, drzime teda palce...Brno ma zevraj dobre recenzie, tak to som velmi zvedava ako tam dopadnete...urcite nam das vediet, vsak 🙂🙂🙂

mirka2010
15. jún 2012

@cmelica no zlaticko nase, uz sme sa o vas bali, ked si sa tu neobjavila...to aj dlho si bola, tyzden...ach, jaaaaj...ale ako sa mas, ako sa citis??? hlavne ze je Branusko v poriadku, pokladik malicky...a sitie bolelo???

mirka2010
15. jún 2012

@apolenka6 nie, zlaticko, neozvala...neviem veru, co je s nou!!!!

tinka9075
15. jún 2012

@majca55 jasna že dám vediet ako som dopadla 🙂 🙂

tinka9075
15. jún 2012

@kostickabonnie ja som zvedavá ako dopadnem a možno že pôjdem na ivf tam 🙂 🙂

tinka9075
15. jún 2012

@zlatanka30 ved ja som sa tak rozhodla lebo aj tebe splnili sen 🙂 🙂

tinka9075
15. jún 2012

@apolenka6 tak ti budem držat palce nech je žiadost rýchlo schválená 🙂 🙂 no možno pôjdem na ivf do Brna 🙂 🙂

tinka9075
15. jún 2012

@dasaa jasne že dám vediet 🙂 no už sa ti to blíži a budeš mat Simonku domka 🙂 🙂

tinka9075
15. jún 2012

@buba13 musím skúšat všetko a ja sa nezastavím kým nebudem mat to po čom túžim 🙂 🙂

tinka9075
15. jún 2012

@mirka2010 Ahoj Mirka dám vediet určite ale myslím si že v Brne budem spokojná 🙂 Maroškovi posielam pusinku na líčko 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre