IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
1. júl 2012

@macko1121 srdecne blahozelame a tesime sa s vami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
1. júl 2012

@mirka2010 dakujem Mirka aj ja verím že sa to podaríííí 🙂 🙂 Maroškovi posielam cmuk na líčko chlapčekovi zlatunkému 🙂 🙂

tinka9075
1. júl 2012

@alibabaa ja si myslím že to schvália ja chodím k Harbulákovi síce som bola u neho naposledy pred 3 rokmi ale ten sa zmenil ale k lepšiemu 🙂 🙂

mirka2010
1. júl 2012

@tinka9075 urcite ano 😀 😀 😀 😀 😀

dasaa
1. júl 2012

@mirka2010 jeeej tak to si ma potesila ze Maroskovi je uz lepsie.Tak ste sa aspon zabavili a aj trosku uvolnili.Mirka tie horucavi su neskutocne aj u nas nikto nie je vonku a deturence ani nehovorim kazdy je bud doma alebo na kupalisku.

mirka2010
1. júl 2012

@dasaa no zlaticko, byt tak vysoko tehotna a tieto horucavy, to je nieco priserne...ja si to ani neviem predstavit...musi to byt naozaj tazke...ako sa drzkate??? Simonka kopka??? my sme uplne cely den doma, radsej, bojim sa aby sa maly neprehrial...ale teraz ideme na chvilocku vonka, ab bol aspon pol hodinu na vzduchu...esre zajtra musime vydrzat a potom to vari polavi.... 😎

dasaa
1. júl 2012

@mirka2010 Simonka pekne kopka cim dalej tym silnejsie stale dava 🙂Nejak to musim vidrzat zajtra idem na CTG a aj za svojim porodnikom.Tak som zvedava na nas rozhovor bo neviem fakt ako to ja vydrzim bez liekov na alergiu ked teraz mam velky problem. 🙂

apolenka6
1. júl 2012

@alibabaa aj ja čakám na schválenie ,ale neviem či záleží aj od CAR kedy to schvália .....myslela som kedy pošlú žiadosť do poisťovne 😨 ja by som chcela začať v septembri asi koncom,lebo vtedy mám mrchu .. 😝 😉

apolenka6
1. júl 2012

@dasaa no a teraz si už ty na rade!!!! 🙂 🙂 🙂 musí to byť úmor v tomto teple .... 😝 😉

apolenka6
1. júl 2012

Ja som dva dni trávila na kúpalisku,inak to nešlo 😝 😝 😝 a zajtra do práce chvála Bohu ,že mám rannú smenu inak by ma piclo ísť poobede do práce-ľutujem toho kto ide poobede 😖 😖 😖

tinasc
1. júl 2012

@apolenka6 tak my sme dnes prvýkrát vybehli s malou aj k jazeru, tak sa veľmi tešila 🙂 chceme ju naučiť plávať, aj jej to ide, vo vode je s ňou tatino, samozrejme maminka na brehu... ale to jej nezabránilo, aby ma aspoň riadne ošpliechala... vodu som mala všade aj v ústach... no tešila sa maličká 🙂 ... mame urobiť zle 😀 zostáva mi len dúfať, že tá voda je naozaj čistá, ako to tvrdili 😀

majca55
1. júl 2012

@dasaa ano idem už do prace a celkom sa tešim 😵 😵 držkaj sa moja

chilinkaxxx
1. júl 2012

@macko1121 blahoželám! ja idem prvýkrát budúci týždeň a tiež verím, že sa to podarí!! 😉

kostickabonnie
1. júl 2012

@apolenka6 ziadost je schvalena, ale z heliosu este nevolali 😠 na inej teme kocke, ktora davala ziadost 30.5. uz volali, a ja co som davala ziadost 3.5. este stale nie...rovnake centrum, rovnaka poistovna...Vsak jedna nula hore dole, jeden dalsi rok hore dole asi...ja to uz ani neriesim, inak by ma asi porazilo od zlosti....este ze ma teraz tak-ci tak brzdia antibiotika....no čakam na teba 😎

macko1121
2. júl 2012

dakujem velmi pekne🙂))))))

mirka2010
2. júl 2012

@dasaa zlaticko, tak hned daj vediet, ako si dopadla...a myslis, ze uz v tomto stadiu tehotenstva nemozes nic na tu alergiu? to nie je sranda, vsak ked ani dychat nemozes...ach, mojinka...vari ti nieco uz dovolia..hned sa ozvi, dobre?

cmelica
2. júl 2012

@dasaa ahoj moja!! tak ako u doktora??? dohodli ste sa na nejakych liekoch na tu alergiu??? Simonka sa ma ako?? pohladkaj ju za nas 🙂 🙂

cmelica
2. júl 2012

@mirka2010 ahojte!! ako sa mate a ako prezivate tieto horucavy??? Som rada,ze Maroskovi uz je lepsie 🙂

cmelica
2. júl 2012

@kostickabonnie ahoj!! moja a neskusala si si zavolat do heliku???

cmelica
2. júl 2012

@buba13 ahoj moja!! a ty sa ako citis??? uz je lepsie?? aj pracujes este,ci si isla skor na matersku???

mirka2010
2. júl 2012

@cmelica ahojky, no horucavy prezivame priserne...to sa neda ani opisat...maly je nervozny, aj zle spinka...chudatenko moje...sme boli vcera cely den doma, len na vecer sme isli von a aj to z nas tieklo...neviem, pojdeme asi k rodicom, maju starsi dom, je tam vacsi chladok. a vy sa ako mate??? ako to prezivas ty s brusinkom?

buba13
2. júl 2012

@cmelica ahojcek, citim sa skvelo 🙂 vikend sme stravili s kamosmi pri BN a bolo krasne. este pracujem. 🙂 9.7.idem do poradne, tak uvidime co povie, ale uz to asi dobacujem do toho 13.7. 😀 a ty ako? teplo ako znasas?

bewik
2. júl 2012

@macko1121 srdecne gratulujem, to je krasna sprava 🙂
Ak sa smiem opytat, aky ste mali s partnerom problem?

dasaa
2. júl 2012

@apolenka6 😀 dakujem ti pekne 😀 😀 😀

dasaa
2. júl 2012

Ahojte babenky @mirka2010 @cmelica @majca55 kontrola dopadla dobre vsetko je v poriadku.Povedala som mu o alergii a hned ma poslal k svojmu aby mi dal papier ci mam teraz alergiu alebo nabech na astmu.Hned som utekala bolo uz aj vela hodin tak som myslela ze uz ma nevybavi doktor ale stihla som co som velmi rada.Vysetril ma a povedala som mu ze porodnik potrebuje papier koli porodu aby sme vedeli ci pojdem cisarsky alebo normalne.Po mojom vysetreny mi napisal do paierov ze odoruca cisarsky(sekciu).Zase som objedna na ctg a aj k svojmu porodnikovi tento piatok ale az poobede.Tak som zvedava co mi povie.Lieky na alergiu mi nedal jedine sprej co mam a kvapky do nosa nic viac mi uz nemoze dat. 🙂

apolenka6
2. júl 2012

čaute babule!!!! dýchate?? žijete???... 😝 😝 😝 zvliekla by som aj kožu 😝 😝

apolenka6
2. júl 2012

@majca55 Zlatkoooo ako bolo v práááci??? okrem toho,že teplo?? 😅 😉

apolenka6
2. júl 2012

@kostickabonnie čakáš na mňa??? 😀 😅 veru mali by sme spoločnú cestu,,,,,,
si volala do poisťovne? určite ti budú už volať ,že to máš schválené,ale aj tak ked máš ATB tak aj tak nemôžeš nič riešiť,aspoň už nebude tak teplo ,všetko zlé je na niečo dobré 😉 ja by som chcela začať koncom septembra vtedy budem mať MS ...ak stihneme dovtedy pohovor u koordinátorky
som zvedavá kedy mne schvália ,ale ja mám času stačí ked mi zavolajú 3týždeň augusta 🙂

mirka2010
2. júl 2012

@dasaa no tak v prvom rade som rada, ze ste obe v poriadku...a ze malicka je este u maminky pekne v brusku...co sa tyka tvojej alergie, tak moja, je mi to naozaj luto, ze ti nemozu pomoct....ale ak tomu dobre chapem, tak pojdes cisarskym?

tinasc
2. júl 2012

ahojte, žijem, ledva dýcham... celý deň vo vnútri ale aj tu je teplo... ani nejem, veľa toho vypijem 🙂 ale zatekajú mi hlieny a zase kašleeeeeem... už ma to nebaví... či je to z toho tepla, alebo čo, neviem, som zúfalá, celé tehotenstvo prekašlem či čo? ani neviem, či je to v poriadku...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre