IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
1. dec 2012

Ahojte babenky @majca55 @ursula5 @tinasc @cmelica @alibabaa @buba13 ako sa mate ?

mirka2010
1. dec 2012

@tinka9075 tak vracias???? hmmm, nic prijemne teda...to si viem predstavit, ale zase, aj o tom je tehotenstvo...a urcite to skoro prejde...a o chvilu si ani nespomenies...a vela krat vracias???

mirka2010
1. dec 2012

@dasaa tak to ti kraaaaasne spinka....treba si to uzivat ako sa len da taketo super spinkanie..ach, ked si ja spomeniem ze aj Marosko takto krasne spinkaval...ale 5 mesiacom sa vsetko zmenilo...potom do 8 este sa to ako tak dalo a teraz cim je vacsi tak je to horsie...ale viem, ze je to bezne a tak si ho s laskou pritulkam a vydrzim...vsak je to nase milovane stastie...vsetko pre neho spravim....sopliky uz ma lepsie,ale stale odsavam, takze stale to v nom je...uz su to tri tyzdne...neskutocne dlha doba....no a Simuska nasa, ake ma nove pokroky???

tinka9075
1. dec 2012

@mirka2010 cez den velmi nie ale najhoršie je v noci 😒 😒 ved sa popýtam dokiho čo je na to dobré len dúfam že nebudem dávit celé tehu 🙂 🙂

mirka2010
1. dec 2012

@tinka9075 neboj, nebudes...isto ti to ustupi tak okolo 3-4 mesiaca, mne to vtedy povolilo, teda to moje nechutenstvo a vsetko co mi smrdelo...konecne som si mohla dat aj antiperspirant, dovtedy ani citit...nec, aj mm sa musel vonavkovat vonka nie v dome, potom to uplne ustalo...aj bolest prsnikov, vsetko...🙂 tak uz len chvilu vydrzat 🙂

tinka9075
1. dec 2012

@mirka2010 tak to sa teším no aj prsníky tie bolia neskutočne v noci sa ani otočit nemôžem 🙂 🙂 ale nevadí vydržím všetko pre bábo 🙂 🙂

sherny
2. dec 2012

cafte kocky.
xcem sa vas opytat ake mate skusenosti s utrogestanom po iui...bo mna stale boli v podbrusku a aj prsia...nikdy predtym som to nepocitovala a teplota mi vyskocila na 37.2 a to som este len 4 den po iui...

mirka2010
2. dec 2012

@tinka9075 presne take bolesti som mala aj ja...ani otocit som sa nemohla...ale tak ako pises,vsetko vydrzime pre tie nase lasky milovane 🙂

tinasc
2. dec 2012

@dasaa máme sa dobre, akurát mám trošku deficit spánku, malý je hore v noci každé tri hodiny, cez deň toho pospí máličko... 🙂 ale inak pohoda... 🙂

tinasc
2. dec 2012

@mirka2010 a ako ti Maroško spinkáva? budí sa často v noci? ja si hovorím, že treba vydržať ešte pár mesiacov, že možno to bude lepšie 🙂

mirka2010
2. dec 2012

@tinasc no vies, Marosko ma z 10 dni jednu noc dobru...on akoze spi, ale byva taky nesvoj, mrvi sa, toci, cestuje po postielke, vyzaduje si ma a ked sa mu prerezavali zubky, tak to bolo nieco strasne...ale dnes, po troch mesiacoch sa stalo nieco nevydane 😲 😲 😲 😲 mal iba jedno kojenie a to po pol druhej v noci a potom sa zobdil o treistvrte na sedem, to som si ho vsak prelozila k sebe a zaspinkal dalej a spinkal az do skoro deviatej a to sme ho museli zobudit, lebo sa mu nieco take snivkalo, ze priserne zvlykal, moja laska nadherna...a vy sa ako inak mate??? ako ten drobcek malicky??? sopliky uz dufam nemate???

majca55
2. dec 2012

@dadax84 krasne testiky gratulujem zazraky sa stale deju 😵 😵

majca55
2. dec 2012

@mirka2010 Miruška mam sa dobre tešim sa na vianoce milujem tu pohodičku a mm ma dnes narodky takže ho idem prekvapiť lebo nevie že bude oslava tak dufam,že d 16.00h mi to nepraskne strašne sa tešim 😵 😵 a vy moja zachvilku už ročik ale to ubehlo a už sa chysta bežkať?

majca55
2. dec 2012

@apolenka6 moja strašne som rada ako krasne rastiete a na vianoce mate krasny dareček 😵 😵 ako sa maš aj ti byva zle?

majca55
2. dec 2012

@dasaa moja dobre ako som už pisala aj Mirke 😵 😵 a vy?bambulka za chvilku aj sedieť už bude že?poslucha vas? 😵

cmelica
2. dec 2012

@apolenka6 jeeeeeeeeej moja to je krasna bublinka 🙂 gratulujem a srdiecko bude isto bit ako zvon 🙂 tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂 🙂
ostatne kocky ako?? nestiham vas citat ... isto sa vam tehulkuje paraaaaaaaaadne 🙂 juj to budu krasne vianoce,ze????

my v pohodicke 🙂 maly uz je riadny sinter... uz tolko nechce buvat ako predtym,tak ho zabavame ako sa len da,no tata to roby ze ho pestuje a to teda bude ked si na to zvykne 😒 😀 je to slniecko...prebudza sa s usmevom,ale zaspavanie je horsie..aj by spal ,aj sa nevie ulozit... tak mame pestre dni..noci su super...to si laska do postoelky a je tichucko ...
musime ho zacat ucit spavat uz v izbicke svojej aby mal klud...len nedari sa :( takze dni pestre 🙂
@mirka2010 Marosko je v mama a ja?? poslala som vam, hlasiiiiiiik jeden 🙂 a poslem este z mm fonu 🙂 🙂 krasny model ...
Drzkajte sa vsetky a pozdravujeme vaaaaaaaaas 🙂

alibabaa
2. dec 2012

@cmelica v decembrovom? lebo ja som si kupila este novembrovy a tam marosko nie je.. teda aspon ho tam nevidim.. 😅

alibabaa
2. dec 2012

@dasaa ahoooj, no ako tehotna 😎 stale zaludok ako na vode, vyhybam sa cerstvej zelenine a mastnemu jedlu. kazdu chvilu sa snazim papat, sem tam vecer rozhovor s wc misou, prsia stale bolia... a stale som unavena...
ale inak? uz brusko vykuka, neznesiem nohavice s opaskom, tak som nahodila traky 😀 a vraj mi aj rit narastla.. mi mm dnes v noci povedal.. ja ze len pupek rastie.. ale aj rit.. ale ved nevaaaaa to k tomu patri. a aj som skonstatovala ze je to logicke. lebo mne narastli tie moje zenske prednosti do velkosti 5 a to by som asi padala furt na hubu, keby mi ta rit nenarastla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cmelica
2. dec 2012

@alibabaa ano v decembrovom.č.3 🙂 ako sa mas?? este stale ti byva zle???

tinasc
2. dec 2012

@mirka2010 no tak nech mu to dlho vydrží, aj keď viem, že každá noc je iná, s malou sme si tiež niečo užili, kým začala ako tak normálne spávať 😉 drobčekovi sa zase nechce spinkať cez deň, tak som ho chvíľku nosila v babyvaku tak som ho dúfam utriasla 😀 no soplíky... odsávať nemáme čo, ale akoby na pol ceste niekde tam ešte boli, lebo v noci chrčí... tak neviem... ale má rád zimu, v kočíku spí dobre... ale zase dnes je vonku kosa riadna...

buba13
2. dec 2012

@dasaa cauko, pomalicky sa mame... maly cez den i v noci moc toho nenaspi... takze uz len spanok chyba... ako sa mate vy?

ursula5
2. dec 2012

@dasaa ahoj, my sa máme fajne dnes sme konečne krstili malý je veľký zvedavec za 4 dni máme 4 mesiace :D je to veľký papkoš, usmieva sa, moc nedžavoce len všetko pozoruje a sleduje a vidieť ako sa mu kolieska v hlavičke točia ako rozmýšľa nad všetkým 😀 😀
a vy sa nám ako máte???

@mirka2010 ano mame novy PC a hlavne su radi z novych dotykovych mobilov takze u nas uz su vianoce predcasne, ked uz ma byt ten koniec sveta tak nech si to este chvilu uzijeme 😀 😀

všetkým tehulkám moc držíme s Jarinkom palčeky!!!!!! tfu tfuj tfuj 😉

dadax84
2. dec 2012

@kostickabonnie to dúfam, že bude dobre aj sa bojim

apolenka6
2. dec 2012

@mirka2010
@dasaa @cmelica @majca55 pýtate sa ma to isté tak to zhrniem do jednej odpovede ,cítim sa celkom fajn včera ma trochu žaludok jedoval ,ale ustála som to ,cítim výraznejšie pachy ,prsia naliate ,sem tam cítim brucho oko pri MS ,ale vraj to je normálne to mi dr. povedal 😉

dadax84
2. dec 2012

@majca55 hej zázraky sa dejú, ale som vôbec nečakala že sa šťastena o mňa zakopne

dasaa
2. dec 2012

@buba13 ahoj mi sa mame dobre klop klop klop.Bud v stredu alebo stvrtok ideme na druhe ockovanie.V noci mi spinka dobre len raz chce papat.Uz mame 4,5 mes.Zacali sme papkat mrkvicku akurat som jej dnes dala 2x a jej docela chutilo.

chilinkaxxx
2. dec 2012

@apolenka6 závidím.. ale v dobrom naozaj. veľmi sme si priali pod stromček mimi 😢

dasaa
2. dec 2012

Ahoj @mirka2010 nase nove pokroky skoro nemame.Zatial sa neotacame ale za to sa vie pekne zlostit juuuj keby si ju videla ako vie to dat najavo 😀.Dnes papkala mrkvicku uz 2x a docela jej to chutilo este dame zajtra aj napozajtra a potom jej dam mrkvicku a zemiacik.Uvidime ci bude chciet ked bude po ockovani no dufam ze nebude mat teplotu aj ked pri prvom nemala len bola dost nesvoja.Mirka vychutnavam si spanok kym mi spinka tak pekne.Som rada ze uz je Maroskovi trosku lepsie ale mrzi ma to ze to uz je tak dlho.A nepojdes k lekarke nech ti da nie co ine ?

mirka2010
2. dec 2012

@majca55 jeeeej, tak vsetko najlepsie manzelikovi....prekvapko ti vyslo??? aka bola oslava 🙂 Urcite si mu pripravila krasnu oslavu 🙂 a na Vianoce sa tesime neskutocne aj my...to si vies predstavit...prve s nasim milovanym Maroskom 🙂🙂🙂 bezkat este sam nebezka, ale za rucicky krasne a popri nabytku uplne vsade sa vie dostat...no je s nim obrovska sranda a je to nasa najvacsia radost na svete 🙂

mirka2010
2. dec 2012

kamosky naseeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Marosko je v casopise Mama a ja 🙂 je vo fotosutazi....🙂tak sme z toho stastni a nadceni, ze nam ho tam vybrali...neskutocne sa z toho tesime 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak sme sa vam chceli pochvalit 🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre