IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

simik22
2. nov 2011

@cmelica a bola si na kontrole aj 10 DC?

buba13
2. nov 2011

@cmelica ja som 14DC a ovu som este nemala, ale vidim to, ze dnes bude. meriam teplotu...

cmelica
2. nov 2011

@simik22 nie ja mavam dlhsi cyklus tak mi kazali ist na 11-12 DC...cyklus mam tak 3-34 dni ,ale minuli mesiac prisla mrcha uz na 30DC 🙂 🙂 🙂 a ty si ako na tom??ides na IUI??

cmelica
2. nov 2011

@buba13 tak sup sa na snazilkovanie 🙂 🙂 🙂 joj to by bolo keby to vyjde aj bez IUI...tfuj tfuj pri snazilkovani 🙂 🙂 🙂 aj si mala stymulku??

simik22
2. nov 2011

@cmelica jooj moja, to si na tom dobre, mne dnes prisla mrcha na 41 DC. ano, idem na IUI, dufam...

si31si
2. nov 2011

@cmelica no ty tých folikov máš teda riadne 😉 to jeden musí vyjst 😉

buba13
2. nov 2011

@cmelica ale kde stimulka nebola. chudak moj muz, uz je ako stroj 😒

cmelica
2. nov 2011

@simik22 to som aj ja mavala take cykli aj dlhsie,ale tak niak sa to upravilo na 33-34,a teraz 30...dufaston beries na upravenie cyklu??ja som ho brala vzdy od 16 DC...skus aj gynastan caj...

cmelica
2. nov 2011

@si31si musi aj ja si hovoriiim,len ci ta spermoska vitazna s vajkom sa stretnu a bude z toho laska na 1 pohlad 🙂 🙂 🙂 trosku na odlahcenie 😀

cmelica
2. nov 2011

@buba13 mam taky pocit,ze urcite neni sam 🙂 ale aky bude rad ked mu ukazes vytuzene // 🙂

si31si
2. nov 2011

@cmelica však sú štyri vajká to by musela byť slepá 😉 a to máš tolko vajok po stimulácii clostilovej alebo sa ti tolko vytvorilo samo?

cmelica
2. nov 2011

@si31si po clostilovej 🙂 len sa vytesujem z toho,ze tam neni cysta,lebo vzdy po stimulke som ju tam mala a doky povedal,ze to moze zablokovat...ale to hovoril pri planovanom styku 🤐

cmelica
2. nov 2011

@simik22 aj ides stimulovat??

buba13
2. nov 2011

@cmelica ved sa aj stale pyta ci som robila test. ked mna to uz tak nebavi... aj tak bude len jedna /
a ty si zajtra budes pichat pregnyl?

lenisko1
2. nov 2011

@majca55 moja to je mi luto :( som verila, že aj tebe sa to podari... ale hlavu hore... musís ist dalej a tento krát to určite neprehrajes... drzim silno palce

cmelica
2. nov 2011

@buba13 netreba si to tak pripustat ,ale uzivat si to...ja som mm niekedy ani nepovedala,ze dnes treba,proste som si to tak niak vyprovokovala,aby som to spravne napisala 🙂 🙂 🙂
a urcite tam raz budu // treba tomu verit 🙂 🙂
hej zajtra o pol 10tej vecer 🙂 🙂

majca55
2. nov 2011

@lenisko1 dakujem moja ja ti píšem všade 😀 dúfam,že potom nám to vinde 😵

simik22
2. nov 2011

@cmelica dufaston som brala niekedy davno... teraz neberiem nic, ale od pozajtra zacinam stimulovat clostilom.... dufam, ze zaberie. ty beries clostil??

cmelica
2. nov 2011

@simik22 aj ti pomohol ten dufik??jasne ze zaberie 🙂 ake mas davky??ja som brala od 3 do 7 DC po 2 tabletky..

simik22
2. nov 2011

@cmelica dufik celkom v pohode pomohol... brala som ho pred rokom, ale nerobil mi dako dobre... ja zatial beriem po jednej tabletke clostilu... neni to malo?

cmelica
2. nov 2011

@simik22 malo??zalezi ako si predtym nan reagovala...kolko si mala folikov po nom??

apolenka6
2. nov 2011

@walta hrdinka naša 😵 zvládla si to ,super !!! neboj všetko dobre dopadne 😉 😉 😉
@majca55 škoda,no ty si to cítila ,že sa nepodarilo ..ozaj ma napadlo pred IUI ti nepozerala dr či už vajká praskli ,alebo sú ešte tam? mne to Krajko robil ,mala som ich vtedy 3 dva práve praskli a 1 ešte mal prasknúť ,teda uvolniť sa 🙂 to je dobré,že ti dr všetko vysvetlila a pôjdeš sa dať vyšetriť a snád už nebude ani vyšetrenie treba 😝 😅
@cmelica ooooo ty si nám krásne zarodila 😀 tak v sobotu bude deň D ! 🙂
@ursula5 dík za radu mrknem sa tam na tú stránku 🙂
@alibabaa tak krásne nám napreduješ ,krásne 😅 budeš mať finálovú dvanástku ako na MISS 😀

apolenka6
2. nov 2011

@tinasc no dieťa je mladšie ako rodičia 😕 tuším jej už nič nie je ked lieta ,bambulka 🙂

apolenka6
2. nov 2011

@sijust a ty sa máš ako? kočiare vyberáš o stošesť čo?!? 😀 😀 + chladnička 😕

cmelica
2. nov 2011

@apolenka6 🙂 🙂 🙂 a to sa da ze by mi pozrel vajka ci uz praskli??to pocujem 1x 🙂 som zvedava kto tam bude tu sobolu v sluzbe 😨

apolenka6
2. nov 2011

@pici jáj ty máš všetko naštudované 😕 ohladom vytvárania protilátok ,jáj ani to nechcem čítať čo všetko môže brániť otehotneniu 😒 by som si namýšlala ....

apolenka6
2. nov 2011

@cmelica no ja som bola na IUI 3x a pri poslednom mi to robil dr. Krajko 😕 síce aj druhé tiež on a vtedy nie,ale vtedy bol Silvester 😀 tak sme sa všetci domov náhlili a ja som bola vtedy chorá 😠

pici
2. nov 2011

@apolenka6 no studujem patram... snorim v temach. baby pisali a kopirovali vyjadrenia priamo lekarov, ktori tieto testy robia... tak zbytocne nevyhodim 4OO eur za vysetrenie, ktore mnohi povazuju este v mnohom za viac menej empiricke... a ak aj nieco zistia, predpisu kazdej to iste...

cmelica
2. nov 2011

@apolenka6 🙂 🙂 🙂 🙂 no ak by tam bol on tak sa na to popytam...a nemohol by to ten gel zabrzdit??myslim spermosky 🙂

apolenka6
2. nov 2011

@pici ja ani neviem kde by som to tu hladala 😨 😨 ty si vieš poradiť ,ved nie nadarmo si naša múdra kniha 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre