IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
5. dec 2011

@dasaa 🙂 🙂 🙂 dobre vymyslene 🙂

cmelica
5. dec 2011

@tinka9075 no ak to poskladam do konca budem na seba pysna 🙂 🙂

katy33
5. dec 2011

@sijust jeeej, dakujeme, srdiečko 🙂 😲 Veru už pripravena, už len čakame, kedy sa to odštartuje, el. či nam to bude chciet odšzartovat dr. 😕 Takže prva fotodokumentacia je hotova a kdeže je????? 😕 🙂 ...aj my sa chceme potešit tym krasnym pupikom 🙂 😲

silvik1
5. dec 2011

@dasaa tak to potom vyjde asi na nedeľu - no uvidíme ako príde ms. zatiaľ mi vždy prišla po vyvolávačke o 5 dní, takže snáď na mikuláša nedostanem len sladkosti 🙂

tinka9075
5. dec 2011

@cmelica neboj poskladáš a nech pomôže aj manžel 🙂 🙂

silvik1
5. dec 2011

@cmelica vďaka za info. chodím do GynFivu.

dasaa
5. dec 2011

@cmelica dobre neeee no bolo to hrozne.Co planujes vecer.Ja budem pozeat panelak a ide dnes aj Farmar hlada zenu posledna cast tak toto si nenecham ujst 😀 😀 😀 😀 😀

silvik1
5. dec 2011

@bystroocka ďakujem 🙂 čo sa týka toho zákroku - je to bolestivé alebo skôr nepríjemné ?

bystroocka
5. dec 2011

vobec to neboli, neprijemne ako bezne gyn. vxysetrenie cele to trvalo 5sekund 🙂 tiez 😉 GF BA

katy33
5. dec 2011

@adikasala Oooo, tak drobčiatko už začalo predvadzat tanečky 😀 ...tak to už bude na dennom poriadku a počkaj, ked už bude pästičky a kolienka vytrčat, ake špicate kopčeky budeš po brušku nahanat, ja sa vždy takk hram s Vikinkou, ona vždy niečo vytrči a ja to nahanam po celom brušku 😀 😅 ...jaj, krasne si to uživajte, mojenko, dokonca ja som si všimla, že malinka sa vždy ozvala, ked som ladovala do seba zmrzlinu, asi jej to tam ritku chladilo 😀 ...prajem krasne vlnenie a posielame pusinky 😲 😲 😲

kostickabonnie
5. dec 2011

@cmelica mam pracu, ktora sa da robit aj z domu, staci mi tento "oziarovac" cize, skor by som povedala, ze mi k beznej praci pribudnu aj povinnosti v domacnosti, ktore sa kvoli vysokemu pracovnemu nasadeniu odkladali 😀

cmelica
5. dec 2011

@dasaa ja si pozriem kuzelnu pestunku a ked pride mm tak na nete panelak 🙂

dasaa
5. dec 2011

@slivik1 na prvom IUI som mala taky neprijemny pocit ale pri druhom IUI ma to uz bolelo ale dalo sa to kludne vydrzat 🙂

kostickabonnie
5. dec 2011

@bystroocka
@silvik1 tiez GF - prvy robila dr. Stenova - ani som nezbadala a bolo po, druhy dr. Harbulak -trojdnova bolestiva trauma ....drzim palceky

cmelica
5. dec 2011

@kostickabonnie tak sa veru nudit nebudes 😉 aspon ti to rychlo ubehne,ale ten pocit,ze si doma je uzastny nie 🙂

silvik1
5. dec 2011

@dasaa tak sa snáď zadarí hneď na prvý krát 🙂

katy33
5. dec 2011

@mirka2010 Mojenko, tak už to mate za sebou, viem si predstavit, že ti je smutnunko, no ked pride anjelik na svet, ani si neuvedomiš, že si v ,,novom,, a určite sa rychlo zaklimatizuješ 🙂 a Vianoce budete travit už vo svojom domčeku, al. pôjdete ešte k rodičom? Malinky nebol v noci nepokojny, vieš, či tiež necitil, že nie je tam, kde bol doteraz , a že maminka je smutnunka...ja ked som nesvoja, tak malinka vždy vyvadza, akoby vedela, že sa niečo deje, ved sme prepojene 🙂 ...mojenko, prajeme, aby ste sa čo najskôr citili v domčeku dobre 😲 😲 😲

silvik1
5. dec 2011

@kostickabonnie ja chodím Drábekovi, ale to je asi jedno keď to vyjde na víken, či ?

dasaa
5. dec 2011

@cmelica kuzelnu pestunku som uz tolko krat videla

dasaa
5. dec 2011

@silvik1 urcite sa to podari na prvy krat 🙂

bystroocka
5. dec 2011

@cmelica som v depke, lebo nemam ziadne priznaky ☹ stale to totiz porovnavam s tym ako som sa citila, ked som tehu bola. Okrem toho myslim, ze utros to skresluje, ma ucinky velmi podobne...
Tak ci tak testnem sa v sobotu rano, to uz by mal ukazat.Utesujem sa ze uz potomka mame, ale aj tak velmi tuzim, aby sa to podarilo a viem, ze ak nic, budem z toho hotova. Clovek si 100krat povie, ze zbytocne sa trapim, ale mysli na to aj tak. Mam 36, tak sa mi k tomu pridava nervozita z veku, no akosi si nemozem pomoct.

cmelica
5. dec 2011

@dasaa ja este nie 😀 vzdy ked ju davali boli sme niekde prec,alebo sme mali navstevu 🙂 teraz pekne v klude si ju kuknem 🙂

bystroocka
5. dec 2011

@kostickabonnie ojoj, myslela som, ze vzdy to je sup a nic! mne robila Behunova, aj k nej chodim na konz.

dasaa
5. dec 2011

@cmelica no aspon teraz nemusis pozerat tie somariny co ja pozeram 😀 😀 😀 .Je to pekna rozpravka 🙂

kostickabonnie
5. dec 2011

@silvik1 na zakrokoch sa striedaju, cize den dopredu netusis, kto ti s babetkom pomoze 🙂

cmelica
5. dec 2011

@bystroocka vobec nebud nervozna a nepozoruj sa tolko 🙂 vsetko bude dobre a ty sa budes coskoro tesikovat z fazulky 🙂 🙂 ani @dasaa nemala ziadne priznaky je tehulka 🙂 asi je kazde tehu ine 😵 drziiim moooc palceky aby boli na testiku krasne // 🙂 tfuj tfuj tfuj

silvik1
5. dec 2011

@kostickabonnie škoda - už som si nejako zvykla na toho svojho dokiho. no ale možno aj motyka vystrelí a bude mať službu 🙂

tinka9075
5. dec 2011

@dasaa
@cmelica babulky ja som už zvedavá na našu
@majca55 ako sa má tehulka naša dúfam že sa ozve 🙂 🙂

kostickabonnie
5. dec 2011

@bystroocka neboj, kazde tehu sa prejavuje inak, urcite tam nieco rastie 😉

dasaa
5. dec 2011

presne ako pise @cmelica ja som nemala vobec ziadne priznaky.A najlepsie je ak na to nebudes mysliet nechaj to tak a nebud nervozna.Mala by si byt v klude.Bude dobre a v sobotu uvidis krasne 2 ciarocky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre