IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
4. jan 2012

@kiss35 moja počas celého stále ja furt nosím slipovú vložku 😉

majca55
4. jan 2012

Babulky takže dnes som nedopadla dobre a je mi hrozne 😢 jedna fazulka zanikla a druhá nechce rásť ešte kontrola v sobotu či rastie ale doki nedával moc nádej ☹ čaká ma kyret buduci týžden je mi otrasne nevládzem zrútilo sa mi všetko hrozne to bolí ☹ majte držkám vám palce myslíte na mna neviem kedy tu prídem ☹ 😢

sophie32
4. jan 2012

Ahojte dievcata, chcela som sa spytat, ci ste niektora bola na IUI aj bez toho, aby ste pred tym absolvovali laparoskopiu? Dakujem

kiss35
4. jan 2012

@majca55 moja akurat som si precitala co si tu napisala..je mi velmi luto co sa stalo ale treba dufat ze ta jedna fazulka sa zachrani..

riami78
4. jan 2012

@sophie32 Ja som bola aj bez laparky na IUI v MT, ešte u doc. Tomáša a podarilo sa na prvý šup! 😀

dadax84
4. jan 2012

@majca55 Myslim na teba, verim ze ta jedna fazulka sa udrzi, drzkaj sa, a naozaj myslim na teba, hlavu hore, bude dobre, uvidis 🙂

tinasc
4. jan 2012

@ketere no ahoj, fakt si tu dlho nebola 🙂 ako sa máš ty? a mimochodom krásne meno si vybrala pre bambulku 🙂 😉

tinasc
4. jan 2012

@majca55 moja, je mi to veľmi ľúto... veľmi ma to mrzí, viem čo práve prežívaš, je to to najhoršie v živote, čo nechceš počuť... držím ti palce, aby všetko dobre dopadlo aspoň s jednou fazuľkou, a ak nie, tak aby všetko prebehlo bez komplikácií... a skoré zotavenie...

adikasala
4. jan 2012

@majca55 jej majca co to citam to neni ani pravda ☹ ☹ ako sa zivot stebou zahrava..drzim palcoky aby to aspon jedna fazulka vydrzala a zabojovala pre maminu 🙂 myslim na teba

riami78
4. jan 2012

@majca55 To ma mrzí, som sa s tebou tešila, snáď aspoň jedno zabojuje!

tinka9075
4. jan 2012

@apolenka6 ahoj aj tebe prajem skoré uzdravenie 🙂

tinka9075
4. jan 2012

@majca55 no do riti asi budem zlá ale musím to napísat ja som sa tak tešila aj v robote som myslela na teba 😒

lenisko1
4. jan 2012

@majca55 moja je mi to luto. viem ako ti je. je to najhorsi pocit.držím palce nech to jedno to vybojuje.

alibabaa
4. jan 2012

@majca55 preco tu nie je smajlik s objatim? natukala by som ho sem milion krat.... drzim päste aby to jedno mimi zvladlo a drzalo sa pevne "zubami a nechtami" ... ved ma taky krasny domcek...
drz sa. myslim na vas moc...

cmelica
4. jan 2012

@majca55 ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 zlatko myslim na teba a fazulku stale a drzkam mooooc palce aby pekne narastla do soboty...aj ty sa nam drzkaj ...objímam vas moc

ketere
4. jan 2012

@tinasc My sa máme fajn, už som taká nemotorná, ale veď nejako to už zvládneme, no nie?? v poradni všetko ok, krpatá rastie 🙂 Meno vyberal manžel 😀 a vy ako? chystáte niečo v tomto cykle, alebo ešte čakáte?? Tuším ste chceli nejako po novom roku, keď sa dobre pamätám...

tinasc
4. jan 2012

@ketere okolo 20. pichám prvú injekciu 🙂 veru už ste ďaleko 🙂 tak to je fajn, že je všetko v poriadku, len tak ďalej 🙂

ketere
4. jan 2012

Ďakujeme 🙂 super, tak držím palčeky, nech všetko veľmi dobre dopadne 🙂 ak sa Ti bude chcieť, tak daj priebežné správy 😉

kostickabonnie
4. jan 2012

vtisli sa mi slzy do oci, ked som si precitala spravu od @majca55 smutne spravy od kazdej z vas sa ma akosi bytostne dotykaju, prezivame to tu spolu, smutok aj stastie, preco je to take nespravodlive??? 😢 😢 😢 je mi to velmi luto @majca55 kiez by sa dalo zachranit aspon to jedno

tinasc
4. jan 2012

@kostickabonnie je to naozaj zlé, vtedy som sa cítila, ako keby mi niekto dal riadnu facku, nezmohla som sa na nič, len som tupo zízala na doktora, čo mi to vlastne hovorí...proste niečo sa vo mne zaseklo, umrelo, plakala som až v nemocnici... tešila som sa na utz, že uvidím drobčeka a on mi povedal, že už nebude... za mesiac som mala rodiť, už by som držala druhého drobca v náručí... neviem, kde je tá spravodlivosť, ale zase aj my sa dočkáme...

tinasc
4. jan 2012

@ketere určite dám priebežne vedieť, len som si sama sebe sľúbila, že pri stimulke obmedzím net, ale vždy sa na chvíľku pripojím, aby som vedela, čo je nového...

kostickabonnie
4. jan 2012

@tinasc to som nevedela, ze si prisla o babetko v takom vysokom stadiu...boze, moje depky, ze sa nepodarilo iui museli byt v porovnani s tvojou stratou uplne zanedbatelne...to mi je luto.
Tiez som si uz viackrat povedala, ze otehotnenie este nie je ziadna vyhra, dokonca ani tych 9 mesiacov, nikdy nemame vyhrate uplne, co ak sa skomplikuje porod a nedajboze, co ak sa stane nieco s babetkom v prvych mesiacoch zivota....ALE...kazda spominana etapa su male vitazstva, z ktorych sa musime tesit a ja verim, ze raz sa dockame aj toho velkeho...drzim palce kazdej z nas, pretoze baby, ktore tieto problemy nemali, nie su na konikovi a ani netusia, ze taketo malicke vitazstva existuju
🙂 🙂

sophie32
4. jan 2012

@riami78 Ahoj, tak to je super. Pretoze mne doktor odporucil urobit laparoskopiu a chcela som sa tomu vyhnut a skusit to bez toho 🙂 A aky ste mali spermiogram? U nas je problem prave to. Zla patologia 96% a aj pohyblivost nic moc.

sijust
4. jan 2012

@majca55 zlaticko moje,toto nieeeeeeeeeee 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 jeden drobcek bol slabucky,ale druhy to zvladne...uvidis...myslim na teba!!!!drzkaj sa moja ☹

dasaa
4. jan 2012

@kiss35 ahoj ano nemusis sa bat je to normalne.To je z toho utrogestanu 🙂 Ak nieco nebudes vediet tak kludne napis 😉

dasaa
4. jan 2012

@majca55 moja je mi to strasne luto az slzy v ociach mam ☹.Nevzdavaj to druhy drobcek bude silny a bude pekne rast drzime malickemu prsteky a myslime na teba moja ☹

dasaa
4. jan 2012

@tinka9075 ked prides s prace tak sup do postele a pit cajik.Nech si cim skor zdravucka 🙂

cmelica
4. jan 2012

@tinka9075 juu moja aj ty si chora??pekne sa len liec az si IUI ako rybycka 🙂 🙂

tinasc
4. jan 2012

@kostickabonnie ach trochu som ťa zaviedla, nebolo to vo vysokom štádiu, o bábo som prišla v 11tt, už som mala začať 12tt, len bábo sa prestalo vyvíjať... len v príspevku to tak vyznelo, že za mesiac by som rodila, kebyže všetko dobre dopadne... by som mala termín, neprišla som o bábo mesiac pred pôrodom... prepáč ak to tak vyznelo, len som to asi zle napísala... ale aj tak to bolí a je to veľmi ale veľmi zlé, nieto ešte ak niekto príde o bábo vo vyššom štádiu tehu...

cmelica
4. jan 2012

@tinasc je to strasne v ktorom kolvek tt...ta nadej ,ze konecne su tam // a potom .........................................nic....
babulky ,dufam a prajem nam aby sme to vsetky uz len do stastneho konca dotiahli 🙂

@majca55 a mi drzime vsetky prsty aby sa fazulka poriadne zahrizla a nepustila sa ta.....fazulkaaaaaaaaaaaaaa prosim ta drzkaj sa u maminy.......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre