IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
13. jan 2012

@sijust ahoj zlaticko moje...tak ty uz asi naozaj citis pohyby...u mna to zacalo sice medzi 18-19tt ale tiez to bolo ako take klopkanie, potom som to cakala kazducky den...a ked to uz naozaj bolo zretelne, bolo to nieco prenadherne...jooooj, uzivaj si to zlaticko, ako sa len da 🙂

majca55
13. jan 2012

@cmelica jasne moja to budu dlhé telefonáty 😀 😀

majca55
13. jan 2012

@ursula5 dakujem moja 😵

mirka2010
13. jan 2012

@majca55 moje zlaticko...ved to vies, ze tu budem aj po porode...asi uz nie sice kazdy den...ale vies ako by ste mi chybali??? ved vy ste tu moje obrovske kamosky...vsade o vas hovorim, ako vas tu mam a aka som stastna, ze to naozaj medzi nami tak fuguje 🙂 hlavne verim, ze vsetkym ktore sa takto trapite sa uz podari mat a donosit babatko...to je tak dolezite....my potom prideme s malickym a poposielame vam same krasny myslienky a energie aby sa to vsetkym splnilo 🙂

cmelica
13. jan 2012

@majca55 😀 😀 😀 😀 😀

majca55
13. jan 2012

@mirka2010 zlatko moje a ty ešte nič?no ale sa ťa chrobáčik riadne drží vie kde je mu najlepšie 😵

ursula5
13. jan 2012

@timmka ja som brala hneď 1x denne vždy ráno, potom od toho 15 dňa som brala 2x denne ale špinila som len málo a 6 tt som mala trošku krvy tak som bola v nemocnici potom som nasadila 3x denne a od 8 tt nešpiním a už to neberiem!

cmelica
13. jan 2012

@mirka2010 moja a ty ides kedy na dnes na kontrolu??ako sa citis??niaka zmena??

majca55
13. jan 2012

@mirka2010 jej tak budem čakať ja mám dnes strašne dobrú náladu konečne a to je piatok 13 😀 tolko dobrých správ som ani nečakala 🙂

timmka
13. jan 2012

@ursula5 dakujem, pre istotu to nasadim od KET 1x denne, verim ze nebudem spinit a hned ho potom vysadim 😉 , ja som ho brala 3x2, to bola ale zataz 😀 , tak mi to davali v nemocnici 😉 , drzim palceky az do uplneho konca, velmi si ma povzbudila, ze mam aj ja vysoku sancu 😉

mirka2010
13. jan 2012

@ursula5 tak to je super, ze je vsetko relativne v poriadku...a hlavne ze sa malicke krasne drzka u maminky....tesim sa s tebou...a to ze grgas je uplne normalne...vies ako ja??? ja uz sa pred manzelom normalne aj hanbim,lebo je toho az, az...ale to je preto, lebo ja mavam taku prisernu zahu, ze mi to vystreluje uplne same.....no a to ze si PN, hmmmm, verim ti, ze ti je dlho...ale lepsie, ako keby si mala byt niekde s strese v praci....zacni strikovat vybavicku 😀 😀 😀

mirka2010
13. jan 2012

@cmelica
@majca55 moje zlatucke, uz som na kontrole bola...na zazname mam kontrakcie, ale nie su este velmi pravidelne...takze som domka...ale pomerali nam maleho na sone a moj porodnik to vidi stale skor na cisarsky rez, lebo ze maly je vacsi ako by mal byt...aj v hlavicke, aj v brusku...tak nepovedal isto, ze cisarsky, ale ze to skor vyzera tak...ak sa nic cez vikend nezmeni, tak od pondelka ma uz budu riesit na isto....takze tak sme dopadli...neviem...vyrovanavame sa s manzelom aj s tou moznostou cisarskeho, ale velmi by sme chceli prirodzeny porod...ach, jaaaaj

ursula5
13. jan 2012

@mirka2010 no ja sa tiež už hambím pred manželom ale on sa vždy usmeje a ja mu poviem to ja nie to robí to maličké nie ja 😀
asi bude mať ten Tvoj valibuk riadne vlásky keď ťa páli záha a čo sa týka výbavičky tak tu mám ešte po deťoch vtedy som na štrikovala toho veľmi veľa a dvojmo 🙂 takže do toho sa mi moc nechce, v práci stres nemám tam mám tiež kľud veď uvidím čo povie lekárka 😀

mirka2010
13. jan 2012

@ursula5 ved to som s tym strikovanim myslela zo srandy 🙂🙂🙂 ty sa mas, ze nemas v praci stres...tak si uzivaj volnych dni....a ved v ZA je tak krasne, mas kam ist...urcite mas vychadzky, vsak?

majca55
13. jan 2012

@mirka2010 juj moja takže malého valibučika mať budeš 🙂 ja ked som chcela ísť už rodiť tak som behala po schodoch 😀 tiež mi tvrdili,že bude veľmi veliký a mal 49cm a 3010kg taký malý drobček,ale najdoležitejšie je nech je zdravučký 😵 možno to do pondelka nevydrží a vypýta sa von 😵

ursula5
13. jan 2012

@timmka jasné, že máš šancu tá je vždy, hlavne hore hlavu ver tomu nestresuj sa nepozoruj 🙂

cmelica
13. jan 2012

@mirka2010 takze predsa by to mal byt cisarsky? ale ved aj tak je dolezite aby ste boli obaja v poriadku 🙂 🙂
ju na 2 tyzden uz budes mamina 😀 😀 😀 to je super!!budem na vas pilno mysliet 🙂 🙂 ja mam mat okolo utorka ET tak si beriem stafetku 😀

mirka2010
13. jan 2012

@cmelica presne taaaaak 🙂 takze stafetku odovzdam tebe..to je uzasneeeee 🙂 velmi sa tesim...vies, pre nas je najdolezitejsie, aby malicky prisiel na svet v poriadku tuk, tuk, tuk....takze to je prirorita....to ze budem rozrezana, nie som prva, ani posledna...vydrzime..aj ked som to nikdy nechcela...ale co uz....nevadi....🙂

ursula5
13. jan 2012

@mirka2010 mám vychádzky ale moc nechodím samej sa mi nechce 😀 😀 😀 a vonku je hnusne teraz bud prší alebo sneží 🙂

cmelica
13. jan 2012

@mirka2010 Dakujeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 presne dolezite je ze bude vsetko v tom najsamlepsiom poriadku 🙂

sijust
13. jan 2012

@mirka2010 no neviem ci to boli pohoby...ja pomalicky zacinam 18tt...bolo to len take slabucke klepkanie,vpravo hore...no uvidime,ako sa bude dalej ozyvat...drobcek nas dobrucky...krasny,uz sa neviem dockat toho uzv v 20tt...aby som ho konecne videla...lasku nasu milovanu.,.. 🙂 hladkame brusinko vase velike krasne... 😉 zlatinko a netrap sa kvoli sekcii,ak je to tak pre vas najlepsie...lepsie takto,ako keby bolo neskoro a malinky sa ti vzprieci...vtedy je to velmi nebezpecne...vela mojich kamaratok bolo na sekcii...by som povedala,ze vacsina...z roznych pricin...mne inak tiez hrozi...kvoli burzitide(chronicky zapa klbovych puzdier)nejako to zatial neriesim...co bude,bude...len nech je male zdrave...mna nech aj na franforce rozsekaju...myslim na vas strasne moc....zlaticka moje krasne

adikasala
13. jan 2012

@sijust ahoj moja tak uz citis pohyby super,podla mna su to uz pohyby,aj ja so ich tak skoro citila.apredstav si ze vobec som to necakla lebo hovoria ze prcorodicky citia pohyby az okolo 20 tyzdna,a vidis nakoniec som nasu malinku citila tiez okolo 17-18 tyzdna,najskor to bolo izba raz za den alebo jeden den nic apotom na dalsi znovu.zo zaciatku je to take neurcite este,ale potom to zacne riadne kopkat a skoro cely den aj noc 🙂 🙂 ja uz ani nespavam.... 🙂

adikasala
13. jan 2012

@cmelica co tvoje vajka kolko sa ich oplodnilo?? 🙂

mirka2010
13. jan 2012

@sijust moja zlatucka...tak je to super, ze sa takto vytesujes z drobceka...uvidis ho o chvilu na sone a hlavne budete vediet co ti v brusku tak krasne rastie a po novom aj vyklopkava 🙂 to take klopkanie som ja mala hore na pravo,ale naozaj to bolo opakovane, kazdy den...a som si ista, ze to boli moje prve pohyby...takze asi mas nieco podobne...tak si to uzivaj,joooj, jed sa to zintenzivni, to bude nieco prenadherne, uvidis...ked si ho zacnes uzivas podla noziciek, ked ta budu kopkat a ked sa ti bude vlnit brusko...ach, to je nieco prenadherne...a potom ked zacne na teba reagovat a potom aj na ocina....ked sa mu budete prihovatat a ono vam...jeeeeej, to je tak krasne obdobie co vas caka 🙂 a mas pravda, nech je to ako ma byt...ak ma byt nasemu malickemu lepsie ist sekciiou, tak pojde...ja pre neho tiez vsetko 🙂

dasaa
13. jan 2012

@majca55 moja velmi sa tesim 🙂

majca55
13. jan 2012

@dasaa ajja moja takže piatok 13 pre mna šťastný den 😵

dasaa
13. jan 2012

@cmelica ahoj moja neboj bude dobre.Dnes som sa stale flakala bola som na cajik u kamosky a potom som isla ku svagrine na pokec.Normalne mam dost som unavena tie deti su neskutocne zive 😀 😀 😀 ale su zlate 😉

dasaa
13. jan 2012

@majca55 vedela som ze dnes je piatok 13 ale nejak som si s tym hlavu nerobila pre mna je to normalny den . 🙂

majca55
13. jan 2012

@dasaa aj pre mna bol kým som nevolala s Gaťovou 😵

dasaa
13. jan 2012

@mirka2010 moja dolezite je aby ste boli zdravucky a aby vsetko bolo dobre.To je jedno ci pojdes na cisarsky aspon uz coskoro budes mat svojho milacika v naruci 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre