IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
16. jan 2012

@apolenka6 dobra kombinacia ...len sa neopi 😀 😀 😀 😀 aby ti zle nebolo

apolenka6
16. jan 2012

@cmelica ja nepijem,to už musí byť a sama vôbec to by som bola ako alkoholička sama si popíjať 😕 a zajtra do roboty...ozaj kedy máš vklad a kolko máš oplodnených vajok? nečítala som spätne ..aby som mohla držať palce

majca55
16. jan 2012

@apolenka6 daj si aj dve dávky ved 30 máš raz za život 😀 😀

cmelica
16. jan 2012

@apolenka6 ja som to maslela s humorok k tej kombinácii MK,FB-TV 😀
no mali sme 10 vajok,5 oplodnenych a na 3 den boli 4 jednotkovej znamocky a 1 dvojkovej...zajtra volam na 5 den ci bude ET,alebo az v stredu 🙂

apolenka6
16. jan 2012

@cmelica tak to je super 4 jednotkové 😵 😵 😵 paráááda 🙂 už nech máš vklad..a kolko si dáš vložiť?ma teraz napadlo 😕

apolenka6
16. jan 2012

@majca55 v sobotu si dám aj dve dávky 😀 😉

majca55
16. jan 2012

@apolenka6 máte oslavu rodinnú?tak jasne daj si moja 😵

apolenka6
16. jan 2012

Kočky dobrú noc idem ja spať ,krásne sníčky

majca55
16. jan 2012

@cmelica @apolenka6 dobru nocku babenky 😵 😵 držím palce zajtra @cmelica tfuj tfuj 😵 😵

cmelica
16. jan 2012

@apolenka6 davame si vlozit 1 🙂 dobru nocku a sladke snicky 🙂

cmelica
16. jan 2012

@majca55 Dakujem moja 🙂 dobru nocku kocky 🙂 🙂

tinasc
16. jan 2012

@apolenka6 áno už čoskoro začnem 🙂

tinasc
16. jan 2012

@cmelica áno pred ET sa dáva a zapíja sa, pretože pred vkladom by ti ho umyli 🙂

pici
16. jan 2012

@mirka2010 zlatko u nas tak v aprily :D to vy uz budete velkyyyyyyyyy :D

kiss35
17. jan 2012

@majca55 moja ahoj..no brali mi krv ked som bola 3dc na hp, stitku, hematologiu a vsetky taketo vysetrenia co sa robia v iscare ..ale ked mi robili iui 3,1 tak som sa pytala na vysledky a povedali mi ze vsetko je v poriadku a ze aj vysledky s krvy a aj stery su ok a 5,1 mi posielali tento recpt..ja ozaj nechapem
uz som tam aj volala ale doktorka momentalne vysetruje aa mam zavolat az za dve hodky som zvedava co mi povie..
inak dnes som robila test som 14dni po iui a test negativny :(
a moja ty si ako dopadla s fazulkou?

adikasala
17. jan 2012

@sijust ahojky no podla mna to uz su pohyby aj u mna to tak zacalo z bublinkovanim,,,,teraz sa to uz len bude stupnovat... 🙂 mi sa mame vyborne brusko nam naramne rastie az neuveritelne zo dna na den viacej,teraz to len zacne kysnut viac 🙂 ale na vahe som moc neni naviac...malinka kopka o 106 🙂 a pokracujeme nakupmi pomalicky uz doplnam vybavicku...zo svokrou sme boli v jednej fabrike kde robia vsetko pradielko do postielky aj kocika vysivane s menom tak som si povyberala,tak sa tesim na krasne ruzovucke kopletiky aj s menom valentina.krasny darcek od svokrovcov 🙂 🙂 🙂 🙂 tak sa vytesujem

sijust
17. jan 2012

@mirka2010 Budem cakat!myslim na vas!!!posielam vela sil a energie,aby ste to spolu zvladli,co povedali dnes?

sijust
17. jan 2012

@cmelica Moja,tak ako?som zvedava,ako sa maju vase babulky a kedy bude vklad... 🙂 my sa mame fajn,dakujem za opytanie 🙂

sijust
17. jan 2012

@adikasala zlatko,tak to je fakt krasny darcek 🙂 budes kupovat klasicku perinku alebo zavinovacku?ja moc na tieto perinky a toto nie som,vcera v tescu som stala pri polici so zavinovackami a prisla tam jedna maminka a pyta sa ma,neviete ako sa to pouziva?5 min.kym som to zapla 😀 ja budem teda mama 😒 neviem ci na leto treba zavinovacku...nebude mu v tom teplo?

jalanecek
17. jan 2012

ahojte kocandy tak som tu po dlllllhatanskej dobe ,,,,nebolo casu vela zmien a robotky...a vy ako co mate vlastne nove????Niesom ani po iui ani po nicom inom dnes idem len k lekarke zasa mi to meska ale niesom si ista ci ist......je to len 9 dni a testom neverim tak neviem co robit....dufam,ze sa ozvete chybali jste mi niekedy som dosla a v rychlosti si Vas precitala......aaaa uz som zasa tu....mocinky moc sa teskam...

petuska123
17. jan 2012

@sijust ahoj tak zavinovacka je hlavne na to aby bola jednoduchsia manipulacia s babetkom

sijust
17. jan 2012

@petuska123 dakujem a nebude mu v tom v lete teplo?

petuska123
17. jan 2012

@sijust tak hadam nie. 😒

mirka2010
17. jan 2012

@mariankach tak dufam, ze uz ste domka a uzivate si malicke babatko...🙂 prajeme len to najlepsie...ale som sa ta pytala, ci si to bola ty, tam pred porodnou salou vcera, co sme sa spolu rozpravali, podla mna urcite ano 🙂

mirka2010
17. jan 2012

@pici sice april, ale verim, ze bude uspesny...aj nasim mesiacom bol april....tak uz aby bol aj pre vas tym pravym mesiacom 🙂

mirka2010
17. jan 2012

@sijust ahojky, dnes sme mali len zaznam...zajtra sa vsetko rozhodne 🙂 podam info 🙂

adikasala
17. jan 2012

@sijust vies co moja tu v it sa to vobec nepouziva a ni perinky ani zavinovacky,tak ti neviem poradit.mamina mi sice zohnala jednu perinku tak prer radost aby sme mali aspon na fotenie 🙂 ale asi ti staci iba jedna tak pre pripad ved tvoje male sa narodi v lete a to mu bude teplo tak to asi ani nevy uzijes moc 🙂 🙂

majca55
17. jan 2012

@sijust zlatko ty asi moc zavinovačku ani nebudeš potrebovať ak bude horuce leto,lebo miminko by malo potníčky iba ak by tak na noc 😵 ideš si už začať robiť výbavičku?

majca55
17. jan 2012

@mirka2010 zlatko takže až zajtra?moja,ale ideš vydržať a ten cisárky musí byť či už rozhodli inač?

majca55
17. jan 2012

@kiss35 zlatino fazulka mi zomrela v 9tt ☹ ale pokračujem dalej v boji lebo ju mať chcem a budem 😵 moja,ale len tak sa predsa injekcie nepichajú to som zvedavá čo ti povedia 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre