IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
17. jan 2012

vsetky moje zlate priatelocky 🙂 dakujem vam za podporu a ozvem sa 🙂

apolenka6
17. jan 2012

@jalanecek Ahoj moja! ako sa máš?? no ty si tu už riadne dlho nebola ,ale riadne !! už sa to tu zmenilo aj babenky sú tu úplne nové ako vtedy ked si sem písala 😉 ale pár starých nás tu je 😀 no držím palce ked ti MS mešká ,snád by sa to už mohlo podariť 😕 .ani neviem kedy si tu bola naposledy

apolenka6
17. jan 2012

@mirka2010 držím palce a som zvedavá na malinkého a meno 😕 🙂

cmelica
17. jan 2012

@sijust @mirka2010 @dasaa @majca55 @tinka55 @apolenka6 @alibabaa @aikasala @buba13 tak kocky moja dnes sme si boli pre nase drobciatko 🙂 🙂 hladkame brusko a dohovarame mu aby sa nam pekne uvelebilo 😵 😵 😵
Dakujem vam za podporu kocky zlate 🙂 🙂 🙂

ursula5
17. jan 2012

@cmelica tak držím palce a šup od počítača a hlavne sa neštuduj len odpočívaj a užívaj si kľud 🙂 prajem aby Ti tých 14 dní prešlo veľmi rýchlo, pozdravujem fazuľku 😀 😀

cmelica
17. jan 2012

@ursula5 🙂 🙂 🙂 Dakujem 🙂 🙂 🙂 uz som tu neni 😀

ursula5
17. jan 2012

keď sa tu bavíte o poradni tak aj ja som mala dnes prvú poradňu už mám aj ja tehotenskú knižku 😀 😀 maličké je zatiaľ ok, nožičky, ručičky máme aj srdiečko bilo o sto šesť, 31.1. nás čaká ultrazvukové vyšetrenie medzi 11+0 – 13+6 t.t. čo je zamerané na vyšetrenie morfológie plodu, tak dúfame, že bude všetko v poriadku, držím palce snažilkám aj čakateľkám 😉

ursula5
17. jan 2012

@cmelica ale rýchlo preč!!!! dostaneš po zadku uvidíš!!! a nasaď si rakytníkový olej to sú tabletky na odbúranie žiarenia, tak a teraz vážne zavri PC a odchod a snaž sa to dodržiavať! 🙂

apolenka6
17. jan 2012

@cmelica júúj tak sa mi držte,nech sa dročiatko pekne u mamičky uhnieszdi na 9 mesiacov !!!! pekne oddychuj a hladkaj nadalej brušinko 😉

apolenka6
17. jan 2012

@ursula5 tak a už máš dôkaz tehotenstva knižku 🙂 teším sa ,že všetko krásne pokračuje 😉

alibabaa
17. jan 2012

@jalanecek no neveriiiiiim ty si späť 🙂 sa ti muselo aj stikutat okolo vianoc som na teba myslela, ze uz si tu dlho nebola. co mas noveho? mne nevyslo 1 IVF ..
drzim palceky aby to meskanie znamenalo ze nepride 9 mesiacov 🙂

majca55
17. jan 2012

@tinasc dakujem moja a prajem to isté 😵 tento rok to moja dáme zostaneme tehu 😲 😲

majca55
17. jan 2012

@cmelica šup šup a poriadne nech sa uhniezdi u maminky 😵 😵 tfuj tfuj 🙂

dasaa
17. jan 2012

@cmelica jeeeej moja tak to si nas krasne prekvapila 🙂 Pohladkaj za mna fazulku a drzim vsetky psteky aby fazulka krasne rastla az do 9 mesiacov 🙂 Len oddychuj a ziadnu namahavu pracu nerob skor nic nerob len pekne lezkaj a hladkaj fazulku 🙂 😉

adka55
17. jan 2012

@petra2505 Ahoj mne sa to podarilo na prvy krat teraz sme boli zas a nic s toho mala som len prazdne vajicka a tz ako si na tom-Ada.

adka55
17. jan 2012

@petra2505 ahoj zabudla som ti povedat ano podarilo v kosicich v gy ncare posli mi cislo pokecama A DA

tinka9075
17. jan 2012

@cmelica tak už len hladkaj bruško a nech sa drobátko pekne uhniezdi u maminky a sem tam mrkni na koníka 🙂

tinka9075
17. jan 2012

@majca55
@dasaa babenky ja nejak nestíham ked chodím do roboty už aby som bola na peenke 😀 😀

majca55
17. jan 2012

@tinka9075 už máš mrchu moja?

tinka9075
17. jan 2012

@majca55 ahoj čakám vo štvrtok dúfam že príde 🙂 🙂

majca55
17. jan 2012

@tinka9075 vau tak držím palce nech je tu čo najskor 😵

jalanecek
17. jan 2012

@apolenka6 ahoj zlatko ani ja si uz nepametam kedy to bolo bolo to veeeelmi davno a ty sa pochval zlatko co mas novejo??Ja celkom nic take dnes som bola u dr a zasa nic a napisala mi dufhaston takze u mna sa stale nic nemeni ale ty sa pochval moja co nove???

tinka9075
17. jan 2012

@majca55 tak možno sa trochu oneskorí ked som bola trochu chorá alebo si dám červené víno a kúpel tak príde 🙂

jalanecek
17. jan 2012

@alibabaa ahoj zlaticko to je mi velmi luto ze nevyslo ale vsetko zle je na nieco dobre ved ono sa to raz musi nalepit tie nase babetka a nie asi nebude meskat 9 mes.bola som u dr a nic tam nevidno vravela ze ms dojde tak budeme cakat no som velmi rada,ze som opat spat a snad uz na stalo...

majca55
17. jan 2012

@tinka9075 tak tfuj tfuj nech len príde až možeš ísť na IUI 😲 😲

tinka9075
17. jan 2012

@majca55 dakujem už sa aj teším aj ked budem pichat injekcie a brat tabletky zvládnem musím 🙂

majca55
17. jan 2012

@tinka9075 urobíme všetko lebo to moc chceme moja ja som bola v helíku a som velmi spokojná 😵

apolenka6
17. jan 2012

@jalanecek že čo nové..a kde sme skončili 😀 neviem či si tu ešte bola ked som išla na 3 IUI a nič a bola som aj na 4 IUI a nič 🙄 ale inak sa mám dobre..umelé nechcem ,teraz som začala navštevovať homeopata skúsim to radšej prírodnou cestou bez chémie 😕 .uvidíme,ale počula som dobré ohlasy a hlavne výsledky a ked nie hned ,ale časom 😉 A ty si čo porábala a prečo si opustila MK ? chcela si oddych? je mi ľúto ,že bude mrcha ale neboj raz sa naše bábätka nalepia ako si napísala 🙂

tinka9075
17. jan 2012

@majca55 už nám iné nezostáva ja by som do helíku šla keby tam nebol krajko na toho budem mat stále tažké srdce ale doktorka Gatová to je anjel škoda že som k nej nechodila skôr 😉

apolenka6
17. jan 2012

@tinasc tak držím palce do nového štartu IVF!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre