IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
20. jan 2012

@tinasc moja veru je to nekonecne 😝 poobede pospim a potom len telka a sem tam puzzle z ktoreho sa mi uz oci krizia 😕 😕 ty uz si zacala,ci sa mylim?

tinasc
20. jan 2012

@sijust hej tie veci sú krásne a veru viac hláv, viac vymyslí, aj také veci, ktoré by si zabudla 🙂

tinasc
20. jan 2012

@cmelica no veru, akurát naši skladali včera puzzle, tuším by som sa aj ja mala na to dať, ale zase za chvíľku som si povedala, že ani za nič, aj mne by sa oči krížili 🙂

tinasc
20. jan 2012

baby. idem sa pochváliť, dnes idem s mojou princeznou na zápis do školy, od septembra bude prváčka, rýchlo to utieklo 🙂

alibabaa
20. jan 2012

@tinasc juuuuuu to uz je velka princeznaaa 🙂 gratulujem ♥

tinasc
20. jan 2012

@alibabaa ďakujem... bože keď si spomeniem na časy, keď bola bábätko, keď sme sa trápili s kojením a spaním... to už nie je ani pravda... veru rýchlo to utieklo, teraz budú zase iné starosti 😉

dzuli08
20. jan 2012

@jalanecek No jejdááááá kto sa sem vrátil. Som ti aj písala pár správ a ty nič. Už som si myslela, že keď pôjdem na kontrolu, tak sa spýtam nášho Dr. ako si na tom, ale naposledy som zabudla a teraz tam veľmi nechodím.....konečne........ Myslela som si, že si už tehulka a kašleš na nás :D :D. Neboj moje, ono to raz príde. A ako ide podnikanie?

dzuli08
20. jan 2012

@apolenka Magdi nejak mi to asi ušlo, ale ty si chcela teraz v januári riešiť umelé, či sa niečo zmenilo?

kostickabonnie
21. jan 2012

caute kocky, tento tyzden neskutocne rychlo zbehol, ze? ako sa mate? 🙂

majca55
21. jan 2012

@kostickabonnie veľmi rýchlo mám sa celkom fajn 😵 ,ale tu je to nejaké tiché 😝

kostickabonnie
21. jan 2012

@majca55 u nas krasne svietilo slnko, ale kym som sa rozhodla, ze pojdeme so psom na prechadzku, tak zaslo za mraky a uz to vyzera skor na poobedny spanok 😉

kostickabonnie
21. jan 2012

@tinasc starosti so skolacikmi prevezmu na pol dna ucitelky a Ty uz coskoro budes mat opäť starosti s kojenim a zaspavanim zas 😉 😉

majca55
21. jan 2012

@kostickabonnie aj ten není zlý 😀 my ideme gratulovať a ja sa tam idem hrať s detičkami 😵

kostickabonnie
21. jan 2012

@cmelica jeej, musim Ti povedat, ze som prisla na to, koho mi pripominas podla fotky....Katku Koscovu zo superstar, ci? 😉

kostickabonnie
21. jan 2012

@majca55 moja 5rocna neterka ma znicila minuly vikend, tak teraz vyuzivam to ticho...ale uz sa zasa tesim, kedy ju zas uvidim...snivam o lete, ked vsetky nase neterky poslu k nam, lebo u nas je teplucko a mame bazen zatial co pod Tatrami v tom case este snezi 😀 😀 😀

cmelica
21. jan 2012

@kostickabonnie 🙂 🙂 🙂 🙂 tak to som necakala 🙂 🙂 🙂 tak sa hcystas na spanok???my rozmyslame kam sa vyberieme 🙂

cmelica
21. jan 2012

@kostickabonnie no keby tak chcel zbehnut aj tento tyzden 🙂

majca55
21. jan 2012

@kostickabonnie tak to budeš mať veselo 😀 juj bazen a v lete milujem 😵

kostickabonnie
21. jan 2012

@cmelica nie, lebo si isiel lahnut mm a ja vtedy neviem zaspat 😀 😀 ale kupila som si sklenenu formu na babovku, tak pozeram receptiky 😝 😝

kostickabonnie
21. jan 2012

@cmelica uz iba tyzden a potom krasne // juj, budeme netrpezlive kvoli tebe 😀 😀

cmelica
21. jan 2012

@kostickabonnie ju taka babovecka mnaaaam 🙂 v 🙂 ies aka je vinikajuca ta s margotkou a cokoladkou na vrchu 🙂 🙂 uz aby tu tie // boli,bo to cakanie je hrozne 😝

kostickabonnie
21. jan 2012

@majca55 a detvaky na dvore, nech sa nemotaju po dome, len vyhladovane na obed a potom az vecer vytiahnut rozmocene z bazena rovno do postele 😉 😉 juj, ale som sa navnadila 🙂

majca55
21. jan 2012

@kostickabonnie no moja,ale aj mna si navnadila 😝

kostickabonnie
21. jan 2012

@cmelica neviem, ja chutnam moje cukrarske vytvory, kym su v surovom stave, malokedy ochutnam po upeceni 🙂 ale margotky doma mame, tak idem vyguglit receptik

cmelica
21. jan 2012

@kostickabonnie dobru chut vam k nej prajem 🙂 ideme my von 🙂 papa zatial

kostickabonnie
21. jan 2012

@majca55 ale tesim sa aj na jar strasne strasne, lebo som na jesen nasadila stovku krokusov, snezienky, narcisy, tulipany a neviem sa dockat, kedy vylezu von 🙂 nedavala som ich do skupin, ale iba po jednom sem-tam do skaliek a do zahonov...ja chcem jar a po nej leto 🙂 a potom babo 😉 😉 😉

kostickabonnie
21. jan 2012

@cmelica pekne sa prejdite na cerstvom vzduchu, pa 🙂

majca55
21. jan 2012

@kostickabonnie no krásne načasované skoro ako ajja moja 😵 takže tfuj tfuj nech nám to vinde 😵 tiež som na chatke posadila a ešte vela toho chcem ale najviac chcem miminko 😲 😲

kostickabonnie
21. jan 2012

@majca55 podari sa 😉 😉 😉

dadax84
21. jan 2012

@kostickabonnie Ahoj, davno si tu nebola, alebo zeby som ta nejako nepostrehla 🙂 Ako sa mas? Mas nejake novinky ? Ja som si dala trosku pauzu, a do Martina pojdem az niekedy vo februari alebo v marci 🙂 uvidim este. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre