IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
24. jan 2012

@kostickabonnie ako si sa rozhodla ? budeš si platiť DNPO nanovo? čas sa nám kráti.... 🙄

apolenka6
24. jan 2012

@tinasc no jednu knižku už máš o pozitívnom myslení tú ked budeš čítať ťa nabudí na ešte lepšie myslenie 🙂

tinasc
24. jan 2012

@cmelica moja nevieš prosím ťa, či mi injekcie na stimulku skreslia u endokrinologičky výsledky? lebo nemala skorší termín, len na február, tak som zvedavá ako to dopadne 🙂

tinasc
24. jan 2012

@apolenka6 oki jasné, na tú sa chystám 🙂

tinka9075
24. jan 2012

@cmelica
@dasaa
@majca55 čaute babenky nemám kedy ani písat ked chodím na poobednú 😀 😀 inak sa mám ok večer vás vždy počítam a mrcha ešte nedorazila naviem kde sa fláka svinucha jedna ked človek na nu čaká tak nechodí 🙂 🙂

apolenka6
25. jan 2012

@tinka9075 to by bolo super keby neprišla 😀 a netestovala si? 😕 😉 ..hmmm to by bolo keby si tehotná 😵 😵 držím palce!!!

cmelica
25. jan 2012

@tinasc neviem moja ti toto povedat...ja som dnes bola na krv a uz ma po stimulke 🙂

cmelica
25. jan 2012

@tinka9075 moja testniiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 nelaka ta to??

cmelica
25. jan 2012

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinara23
25. jan 2012

@tinka9075 držím palce, aby už neprišla, potvora jedna 😉
@cmelica a ty sa ako držkáš? už si testila ?

cmelica
25. jan 2012

@tinara23 hej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinara23
25. jan 2012

@cmelica a? podľa úsmevu sú // ?

cmelica
25. jan 2012

@tinara23 suuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 ale len tak potichucky 🙂 🙂

bobinka77
25. jan 2012

@cmelica Tak super, určite to vynde...... 🙂 Dlho som tu nebola ináč čo nové, ako sa to podarilo??? Ja som po IUI piaty deň tak čakáme, ale veľa od toho neočakávam, keďže minule to nevyšlo 😒

tinara23
25. jan 2012

@cmelica supeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 gratulujem 🙂 🙂 🙂

sijust
25. jan 2012

@cmelica zlatik,kolky si den?ja som testovala 11ty a bola slaba ciarka...strasne ti drzim palce,aby to vyslo... 🙂

mirka2010
25. jan 2012

ahojte vsetky moje zlate.....dakujeme vam velmi pekne za vsetky gratulacie, mooooc ste nas potesili. Dnes uz mame tyzden, tak sa velmi tesime. Marosko sa narodil cisarskym rezom, pri prichode do nemocnice som mala svoje riadne kontrakcie, nechali ma oxytoxine asi 4 hodiny, takze sme si aj troska povzdychali a potom o jednej prisiel cas, ze nam oznamili, ze naozaj to inak nebude, len cisarsky. Dost zle som to prezivala, chcela som si uzit moment toho krasneho okamihu, kedy malickeho budem pocut prvy krat plackat, ale kedze sme vedeli, ze bude vacsi, tak samozrejme, prvorady bol on, nas milacik. Po operacii mi ho ukazali, hned som ho mala pri sebe, ale pamatam si z toho len ten moment, ako nadherne plackal. Potom som ho hned mala po prebudeni, na jiske, kde to bolo dost takze, kto si zazil cisarsky, vie o com hovorim. Doniesli mi ho este vecer a na druhy den, po mojom postaveni sa-co bolo nieco priserne sa postavit prvy krat na nohy, mi ho opat doniesli. Ja som sa ale nedala a hned som sa pytala na novorodenecke oddelenie a kedze bolo tolko cisraskych a inych operacii, tak ma tam aj prelozili, 24 hodin po cisarskom som sa uz starala o malickeho, aj v bolestiach, ale mala som ho pri sebe, co je naozaj taka motivacia, ktora mi pomohla neskutocne moc a som stastna, ze to tak bolo. V nedelu nas prepustili domov, tak sa ucime co a ako. Je to aj dost narocne, hlavne zistit co malickemu je, ked placka, ale uzivam si ho nadovsetko, je to neopisatelny pocit byt maminkou a mat vonave a hlavne zdravucke babatko pri sebe. Vsetkych vas pozdravujeme a pridavame aj fotocky 🙂

adikasala
25. jan 2012

@mirka2010 ahojky moja,,este raz velka gratulka 🙂 a skore zotavenie,a krasne mamickovanie,,malinky je riadny chlapcurik ako 2 mesacne babo velky a krasny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
25. jan 2012

@adikasala to len tak vyzera, inak nosime stale 56, nie je az taky strasne velky...je vacsi, ale to sa dalo cakat, ked som ho prenasala tolke dni...tak to nabral skor ako ine deticky...aj ma to mrzi, ze nas tak dlho nechali prenasat...ale hlavne je to, ze je zdravucky, klop, klop, klop

adikasala
25. jan 2012

@cmelica co to vidim...jej tesim sa stebou ale zatial potichucky,,,drz sa a setri sa!!!! 🙂

adikasala
25. jan 2012

@mirka2010 naozaj zlate babetko ,je tak na spapanie 🙂 🙂

mirka2010
25. jan 2012

@adikasala ano, to je na spapkanie....vsak ho vsetky sestricky v porodnici chodili mojkat, ze aky je nadherny....🙂

janula123
25. jan 2012

@cmelica Jejda, čo to vidím, potichučky gratulujem a moc držím palce. 😉

cmelica
25. jan 2012

@mirka2010 Moja este raz velika gratulka a malicky je nadherny 🙂 🙂 🙂 len sa pekne opatrujte a velike objatie posielam 🙂 🙂

cmelica
25. jan 2012

@sijust dnes som 8 den a je ju krasne vidiet 🙂 🙂 moje prve // 🙂 len naozaj este tak potichucky 🙂 🙂
musela som sa s vami podelit 😀

cmelica
25. jan 2012

@janula123 dakujem moja moooc 🙂 🙂 🙂

cmelica
25. jan 2012

@adikasala 🙂 🙂 dakujeeem 🙂 🙂

janula123
25. jan 2012

@cmelica A ako sa cítiš?

tinka9075
25. jan 2012

@apolenka6
@cmelica
@tinara23 no babenky zajtra testujem tak uvidíme čo tam bude 🙂

cmelica
25. jan 2012

@janula123 moja ja ti ani neviem...zatial tak normalne 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre