IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
30. jan 2012

@cmelica ahoj moja krasne ti ukazuje testik.Tak ze zajtra ides na sono aj na krv.Juuuuj bude to dlhy den kym ti zavolaju a povedia ti krasnu spravicku 🙂

majca55
30. jan 2012

@cmelica to je normálne ved budeš maminou 😵

cmelica
30. jan 2012

@tinasc no ved toho sa aj obavame 🙂 ale co,hlavne aby sme boli zdravucky 🙂 🙂 🙂

majca55
30. jan 2012

@silvik1 kolko clostilu si denne brala?

cmelica
30. jan 2012

@dasaa ahoooj!!! a ty si si moja ako uzivala vikend??? 🙂 mas krasne brusino 😵 😵 😵

cmelica
30. jan 2012

@silvik1 ahoj!aj ja som mal pri prvom IUI asi 5-6 folikov a IUI mi robili...no neuspesne 🙂 asi zalezi aj kolko ich je v ten den na prasknutie....mas vsetky tak okolo 18mm???

dasaa
30. jan 2012

@buba13 moja tiez ma boli sem tam pod bruskom ale da sa to vydrzat ved sme nejake zienky 😀 😀 😀.No ja dufam ze uz sa nebudem rozpravat zo zachodom 😉Mam sa dobre nebola som tu 2 dni tak teraz dobieham citanie.Venovala som sa manzelovi bo mal volno a aj v nedelu sme boli na oslavach 🙂
A ty ako sa mi mas ?Kedy ides na kontrolu?

cmelica
30. jan 2012

@majca55 juj mojka tak sa to pekne cita 🙂 🙂 🙂 mm este len des vstal a uz ,ze ci ideme testovat..no mna z neho picne...ale som povedala,ze uz nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

dasaa
30. jan 2012

@cmelica Ahoj moja vobec nestiham aj citam a hned odpisujem 😀 😀 😀 .Moj vikend bol asi takto v sobotu sme nakoniec prelezali s mm pri telke bo necitil sa dobre a zobral si aj paralen a vecer sme isli na navstevu. 😅 😅.A v nedelu sme isli na oslavy a potom aj ku svokrovcom.Domov som prisla neskutocne unavena popozerala som rozpravku pri ktorej som aj zaspala 😅 😅 😅
Ale poviem ti chybali ste mi babenky 😵 😵 😵.Dakujem moja

dasaa
30. jan 2012

@tinka9075 Ahoj mam sa dobre u mna je vsetko po starom 🙂 🙂 .Ale ty sa pochval ako pokracujes a co praca ?

majca55
30. jan 2012

@dasaa aj ty si nám chýbala a máš krásne brušenko 😵 😵 😵

cmelica
30. jan 2012

@dasaa tak aj ty si nam chybala 🙂 aspon ste si to s mm pekne uzili 🙂 🙂

dasaa
30. jan 2012

@majca55 dakujem moja ved konecne mi trosku narastlo bo na moje narodeniny som este take brusko vobec nemala.Ale vsetko sa mi to uklada na krize aj babo 😢 uz mi povedal aj doktor.A ako sa mas ?a aky si mala vikend?Ja som konecne dokoncila ponozky 😀 😀

sijust
30. jan 2012

@cmelica ja ani nie...mamina je ako strela...neda sa zastavit...stale ma taha do obchodov,ked nejdem,kupi aj bezo mna 😀 je zlata a moc si to vazim...mam v podstate 4mesiace este...chcem si tie nakupiky uzit,kym som este neni velka,kym kracam normalne a negulam sa 😀 ano,vo stvrtok ideme na to,dufam,ze bude vsetko ok...strasne sa tesim...ale najskor sa tesim na zajtra,ako bude to vase tehu oficialne potvrdene 🙂

dasaa
30. jan 2012

@cmelica uzili ako uzili ved sme vsobotu len lezali a konecne som dokoncila ponozky ale nie mm ale malicke.Aspon sme boli spolu.A ty moja ako sa mi mas a aky si mala vikend? 😵 😵 😵 mm mas v praci ?

majca55
30. jan 2012

@dasaa tak ja som mala návštevný a discotékový víkend 😀 mm povedal,že ešte ideme,lebo zachvílku mi nedovolí už nič!!!!!!!! 😝 inak mám sa už dobre takže som pripravená už na stimulku teším sa 😵

cmelica
30. jan 2012

@sijust je pekne ,ze sa maminka tak stara 🙂 🙂 🙂 urcite bude vsetko v poriaku a uz budete moct nakupovat pekne farebne vecicku,ju to bude zabava 🙂
moja a mam potom brat este kyselinu,ci staci bybypaln??? 🙂

silvik1
30. jan 2012

@majca55 brala som jeden ráno a jeden večer. dvojičky by som snáď ešte nejako prežila ale viac - to už je riziko.

silvik1
30. jan 2012

@cmelica neviem presne koľko ich bolo, ale skoro všetky boli akurátne. to je zákon schválnosti - bez clostilu ani jedna a po tabletkách na rozdávanie 😒

dasaa
30. jan 2012

@majca55 aspon si sa uvolnila a zabavila to je super.Mm ma pravdu potom uz nic take nebudes robit len si to este trosku uzi 😉.Som velmi rada ze si pripravena na stimulku tak sup do toho.Budem ti drzat prsteky 🙂

cmelica
30. jan 2012

@dasaa no ale boli ste aspon spolu 🙂 ja v pohodicke Dakujem 🙂 mali sme navstevu,u nasich a tak sa trosku poprechadzat,aby sme precistili hlavy 🙂 nie mm ma nocnu ,ale dnes nejde do prace bo zajtra ideme do Heliku 🙂 a co puzzle??

majca55
30. jan 2012

@silvik1 takto skúste prirodzene povedal aspon kedy sa približne snažiť?a velkosť folíkov?

dasaa
30. jan 2012

@cmelica dobru otazku si dala 😀 😀 no pekne su na zemi a cakaju kedy sa pustim do skladanie.Chcela som dokoncit ponozky v sobotu tak som strikovala.Aj ked sme s mm mali skladat nejak sme k tomu nedosli 😕 😕 Ked ja mam taky blby obrazok 😠 😠 😠 joooj vedel mi kupit mm aj ked sam hovoril ze este horsi nemohol kupit 😖 😖

dasaa
30. jan 2012

@cmelica ale ty mas pekny obrazok a sikulka si.Zacinas novy skladat alebo mas pauzu?

cmelica
30. jan 2012

@dasaa tak ste sa k tomu ani nedostali 🙂 ja nie davam si pauzu 😀 som rada,ze som poskladala toto 🙂
a naozaj je po na prasky,ale da sa 🙂 🙂

silvik1
30. jan 2012

@majca55 mám si ešte dneska zavolať o druhej po výsledky a odporúčanie, tak tam sa dozviem viac.
mali okolo tých cca 18 mm (ako ktoré - niektoré väčšie iné menšie, v piatok ich ešte toľko nebolo a najväčší mal 13 mm a cez víkend sa nejako rozšupli).

majca55
30. jan 2012

@silvik1 vieščo ked nemali rovnakú velkosť ja by som do toho išla 😵 ja som brala tiež tak ako ty no uvidíš čo ti povedia to som zvedavá 😵

dasaa
30. jan 2012

@cmelica nie nedostali 😒 ale zase aspon si mm polezal a bral aj lieky myslela som ze bude chori bo nevizeral dobre.A ja som doplatila na to urobil sa mi kutik 😢

sijust
30. jan 2012

@cmelica s vecickami budem opatrne,uz teraz mam toho dost...a babatko z toho rychlo vyrastie...tak ale par vychytavok si urcite neodpustim 😀 ale fakt sa tesim,ze budeme vediet,co mame v brusku,aspon dufam,ze nebude chrbatikom...zlatko,kyselinu papaj az do konca prveho trimestra,potom uz netreba...baby plan si davaj tiez po tu dobu,ale staci kazdy druhy,treti den...ja uz neberiem nic...okrem magneB6,dr.mi povedala,ze nie je potrebne,kedze mam normalne tehu netreba pchat do seba chemiu...

silvik1
30. jan 2012

@majca55 tiež som zvedavá čo povedia. no prinajhoršom si spravíme IUI doma po svojom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre