IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
31. jan 2012

@janula123 @dasaa...dakujem kocenky moooooc 🙂 🙂 🙂 🙂 to tie vase tehu virusiky 🙂

cmelica
31. jan 2012

@kostickabonnie jeee krasne napisane az som prestala dihat 😵 😵 😵 Dakujem,ale nie len ja ale vsetky babulky si to tu zasluzia 🙂 🙂 🙂 ved vsetci sa ucime a dnes pomozem ja a zajtra ty 🙂 🙂 🙂 🙂
drzkaaaaam mooooc palceky 😀

dasaa
31. jan 2012

@cmelica mojko ako sa citis ?

dasaa
31. jan 2012

Ahojteeeee @majca55 @kostickabonnie @tinka9075 ako sa mate?

cmelica
31. jan 2012

@dasaa ahoooj!!!mam sa dobre dakujem 🙂 som este v rozpakoch,ale aj nohami na zemi ...o tyzden nas caka krvicka a sono 🙂
a ty moja ako???dnes si netelefonovala??a co mm bol doma??

kostickabonnie
31. jan 2012

@dasaa fajnovo, cakam susedku, dame si frtana, aby sme nezamrzli :D :D hoci u nas je len necelych -6 °C a ty? mm uz lepsie? nieze ta nakazi!!

dasaa
31. jan 2012

@cmelica juuuj tak to ti rychlo zbehne tyzdem 🙂 Mam sa dobre len som unavena bo od rana sme lietali z mm po obchodoch bo sme robili velky nakup do pizzerii a domov sme prisli az o 16 hod.Dnes nie 😀 ano mm je dnes doma.

dasaa
31. jan 2012

@kostickabonnie juuuj ako ti je fajne 🙂.Ano mm uz je ovela lepsie.U nas dnes taka zima bola brrr normalne sme mali problem nastartovat auto 😖

cmelica
31. jan 2012

@dasaa tebe asi prospieva sa stale niekde flakat 😀 😀 😀 😀
podstatne je ,ze ti neni zle 🙂

tinasc
31. jan 2012

ahojte, absolvovala som interné vyšetrenie, vrámci toho aj RTG pľúc, myslíte, že by to mohlo uškodiť vajkám? mňa to vtedy ani nenapadlo, až doma som nad tým rozmýšľala... no ale už asi neskoro... dúfam, že som tým nič nepokazila...

dasaa
31. jan 2012

@cmelica tak to mas pravdu len keby som po flakani nebola unavena ako keby som nespala24 hodin.A ako bolo v Heliku bola si pri doktorovi?

tinasc
31. jan 2012

@cmelica no tak teraz si ty na rade aby si posielala vírusy, očakávam plné priehrštia 🙂 🙂 🙂

tinasc
31. jan 2012

@dasaa no samozrejme vírusy sa očakávajú aj od ostatných tehuliek 🙂 🙂 🙂

cmelica
31. jan 2012

@dasaa hej pri dr...a bolo tam neuveritelne vela ludi...na krv som cakala pol hodinu...a ta Gatova robiiiiii 🙂

cmelica
31. jan 2012

@tinasc moja ak dovolis este si pockam na dalsiu krvicku a sono 🙂 🙂 🙂 🙂 potom ti ich poslem kolko len bude trebaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

dasaa
31. jan 2012

@cmelica dakujem moja 🙂

tinasc
31. jan 2012

@cmelica samozrejme moja... ale verím, že všetko bude v najlepšom poriadku 🙂

dasaa
31. jan 2012

@tinasc jasne s radostou poslem vsetkym babenkam 🙂

cmelica
31. jan 2012

@dasaa moja tak ja si este prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀

kostickabonnie
31. jan 2012

@tinasc ja som bola na snimku bedrovych klbov v mesiaci, ked som sla na 2.IUI a bolo to v pohode, vajka sa vyvijali normalne 😉

dasaa
31. jan 2012

posielam tehu virusiky @tinasc suuuuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup k tebe aj ostatnim babenkam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dasaa
31. jan 2012

@cmelica posielam suuuuuuup suuuuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuup 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
31. jan 2012

@dasaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 kujeeeeeeeem 😀

kostickabonnie
31. jan 2012

@dasaa aj ku mne nejake prosiiiim 🙂 🙂 🙂

dasaa
31. jan 2012

A teraz vsetkym BABENKAM posielm virusiky suuuuuuup suuuuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup K VAM BABENKY 😵 😵 😵 😵 😵

dasaa
31. jan 2012

@kostickabonnie jasne uz iduuuuu k tebe chytaj suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuuuup suuuuuuup suuuuuuuuuuup 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
31. jan 2012

@kostickabonnie ok ďakujem, no ja som bola 1DC takže len začali rásť, takže aj ja som laicky uvažovala, že by sa nemuselo nič stať 🙂 a už si vtedy bola na stimulke, či po menzese?

tinasc
31. jan 2012

@dasaa chytám a ďakujem 🙂

dasaa
31. jan 2012

@cmelica co mas dnes vecer na plane? 🙂

dasaa
31. jan 2012

Babenky @cmelica @kostickabonnie @majca55 @tinka9075 budem koncit idem kuknut panelak a tak potom spat.Prajem vam pekny a prijemny vecer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre