IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
9. feb 2012

@buba13 ved kazdy caka na ten piatecek cely tyzden 😀 😀 😀 😀 😀

dasaa
9. feb 2012

@cmelica moja co mas na plane dnes vecer ? 😉

dasaa
9. feb 2012

@majca55 ja viem ze teraz vsetko zalezi od menzesu ale ty za to nemozes.Tak vyskusaj jej pomoct daj si cervene vinko to pomoze . 🙂

tinka9075
9. feb 2012

@dasaa už som vymyslela poviem že mám cystu a budem musiet íst do nemocnice 😀 😀 a ozaj dnes som dostala od muža kvetinku že vraj za statočnost môj muž je super 😉 😉

cmelica
9. feb 2012

@dasaa pozeram panela potom kosti a pockam mm kym pride z prace 🙂 🙂 a uz len na kute 🙂
a ty??

majca55
9. feb 2012

@dasaa zajtra idem na dámsku jazdu moja takže vínko trasssss saaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

dasaa
9. feb 2012

@tinka9075 vedela som ze raz dva nie co vymyslis a ze to bude dobre.Jeeeej to je take romanticke ved ma pravdu zasluzis si 🙂 🙂

dasaa
9. feb 2012

@majca55 no toto waaaaaaaw to je super tak si to poriadne uzi a zabav sa aj za nas tehulky a mamicky 🙂 🙂 🙂

tinka9075
9. feb 2012

@dasaa inak dnes ma to dost bolelo nemohol sa mi dostat cez krčok ale prežila som aj som mangelovi povedala ako som trpela tak ma celú cestu lutoval a hovoril citujem ty si moja tehulienka 🙂 🙂

dasaa
9. feb 2012

@cmelica tiez toto iste presne ako si aj ty napisala.Pozriem Panelak,Kosti a Nevinni a pockam na mm ked pride domov bo zase musel ist na skok do prace 😀 😀 😀 😀 😀

majca55
9. feb 2012

@dasaa dakujem zabavím ved to je asi naposledy potom má čaká tehu obdobie jupííííí 😵 😵

majca55
9. feb 2012

Babulky prajem vám dobrú nocku idem ja do hajan som nejaká unavená papa všetkým 😵 😵 😵

dasaa
9. feb 2012

@tinka9075 jeeeej moja ja som to presne tak mala ako ty mna to tak velmi bolelo a podarilo sa to som tehu 😉 .Moja tak aj tebe to teraz vinde na 100% cista tutovka 😵 😵 😵 😵 😵

dasaa
9. feb 2012

@majca55 aj tebe dobru nocku moja a zajtra prijemnu damsku jazdu prajem 😉 😉 😉 😉 😉 🙂

cmelica
9. feb 2012

@majca55 dobru nocku moja 😔 😔 😔 😔 🙂

tinka9075
9. feb 2012

@dasaa júj keby to vyšlo bola by som najštastnejší človek pod slnkom 🙂 🙂

cmelica
9. feb 2012

@dasaa no tak si urobme este cajicek a budeme cajickovat spolu 🙂 🙂 🙂

tinka9075
9. feb 2012

@majca55 dobrú nocku 😔 😔

dasaa
9. feb 2012

@cmelica dobry napad a normalne som aj rozmyslala ze si pojdem urobit caj 😀 😀 😀 😀 😀 a @tinka9075 sa prida k nam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
9. feb 2012

@dasaa rada by som sa pridala ale už mám toho dnes dost zajtra tu budem idem do ríše snov dobrú nocku 🙂 🙂

dasaa
9. feb 2012

@tinka9075 tak moja nerozmyslat nad tym ci sa to podarilo alebo nie ale zit tie 14 dni ako keby si nebola ani na IUI.Len to ze sa nenamahaj teraz.A ja verim tomu ze sa to podari 🙂 🙂 🙂

dasaa
9. feb 2012

@tinka9075 dobru nocku a krasne snicky 😵 😵 😵 😔 😔 😔 😔

cmelica
9. feb 2012

@tinka9075 dobruuuuuu nocku 😔 😔 😔

cmelica
9. feb 2012

@dasaa tak kocky na zdravie 🙂 🙂 ja uz mam urobeni 🙂

dasaa
9. feb 2012

@cmelica cooooo to vazne ?ja este nie idem si urobit.Ako hovorim sikulka si 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
9. feb 2012

@dasaa tak sup sup 🙂 🙂 🙂 az si mozme pocajikovat spolu 🙂

dasaa
9. feb 2012

@cmelica uz som tu aj z cajikom.A jem aj cokoladu kofilu poslednom case mi neskutocne chuti mnam 🙂

cmelica
9. feb 2012

@dasaa ja som si dala jogurtik 🙂 🙂 🙂 dobru chut a kofilka je vuru mnami 🙂

dasaa
9. feb 2012

@cmelica my mame asi spolu aj myslienky.Tiez som sa rozhodovala ci si mam dat jogurt alebo cokoladku.

cmelica
9. feb 2012

@dasaa 🙂 🙂 🙂 🙂 ja moc sladke nechcem jest...ty si to mozes dovolit aj o pol noci 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre