IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
14. mar 2012

@dasaa do konca mesiaca dovolenku a potom PN jupíííí 😵 😵 a koníkovať budem 😀

dasaa
14. mar 2012

@cmelica to vazne moja a preco?No tiez by sme sa nemali kupat v teplej vode ale co uz.Ja bez toho nemozem ani exiztovat aby som si nelahla do vane je jasne ze namam horucu vodu ale taku trosku teplu 🙂

dasaa
14. mar 2012

@tinka9075 😀 😀 ja som teraz prepla na panelak 😀 😀

dasaa
14. mar 2012

@majca55 super pekne to mas zariadene 🙂 🙂 🙂

majca55
14. mar 2012

@dasaa niet nato ked si to naplánuješ 😀 😀 len aby mi tak všetko vyšlo 😵 moja ešte tak vela pracuješ?

cmelica
14. mar 2012

@dasaa no je to nebezpecne ...a zvlast pri rizikovom tehu 😝 vraj to moze vyvolat potrat... ved aj pred prodom je dobre sa sprchovat takou teplejsou vodou aby to prislo 😵 😵 😵

tinka9075
14. mar 2012

@dasaa ja ešte pozerám modré z neba 🙂 🙂

dasaa
14. mar 2012

@majca55 uz nie to hlavne je porobene.A teraz budem len doma a sem tam sa flakat 😀 😀 😀

dasaa
14. mar 2012

@cmelica tiez som o tom pocula ale to vraj plati ked mas dost horucu vodu.A ja si davam taku polohorucu ked uz vychadzam z vane 😀 😀 😀 😀

cmelica
14. mar 2012

@dasaa ale ja aj koli vseliakym bakteriam...vydrziim a potom si to patricne vychutnaaaaaam 🙂 🙂 🙂

dasaa
14. mar 2012

@cmelica tak to ano potom si to vychutnas a k tomu sviecky si das a romantiku budes mat 😵

majca55
14. mar 2012

@dasaa presne tak moja a krásne tehulkovať a už máš niečo pre malinku kúpené?

dasaa
14. mar 2012

@majca55 ano kupila som bavl.plienky,dupacky,body,rukavicky,ponozky a ciapocky.Zatial len toto.Sice aj svagrina mi dala nove veci co mala nenosila.Tak zatia mam toho tak akurat.Ale urcite este nie co pokupujem nechcela by som svagrinine veci .Svoje su svoje a to je ine

dasaa
14. mar 2012

babenky @tinka9075 @majca55 @cmelica tak vam prajem pekny vecer a sladke snicky babenky obru nocku 🙂 🙂 🙂

cmelica
14. mar 2012

@dasaa dobru nocku 🙂 🙂 🙂 🙂 a pohladkaj malicku 😵

majca55
14. mar 2012

@dasaa dobru nocku aj tebe aj bambulke prajem 😵 😵

jovanka81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
buba13
15. mar 2012

@dasaa ahojcek Dasi, veru musim si na nu davat bacha... ale tak hadam to prezijem este par mesiacov... aj to pocitujes v brusku ako motyliky, ked sa malinka presuva? a to kopkanie musi byt super. ja uz citim, ze v tom brusku nieco je. mam rada takyto poklad v sebe 🙂 vy ste doma kazdy den? ja by som isla hned 😀 🙂

buba13
15. mar 2012

@walta ahojcek, mas pravdu, ale vie ma to vytocit, ked mi povie ze som nerva, ale ako hovoris ani nie do 3 minutiek si uvedomim aky poklad mam v sebe a zacnem sa smiat, ze ake je blba a urcite je zakomplexovana riadne! 😀 tak tebe sa to uz krati 😉

buba13
15. mar 2012

@dasaa robia ti skoro stale ultrazvuk, ci aku ma naladu doktorka? 🙂 citis sa dobre?

mirka2010
15. mar 2012

@dasaa tak budem sa tesit na tvoje brusinko...noooo, moj maly bol velmi vysoko a len vpredu...mne nic neislo ani do bokov, ani do stehien..nikde...len tam v tom brusinku sa cely skryval 🙂🙂🙂

mirka2010
15. mar 2012

@majca55 mojinka, len aby to uz bolo...my budeme na vas neskutocne moc mysliet, len aby uz fazlka bola u maminky 🙂

walta
15. mar 2012

@cmelica ano, anoooo.... dnes v noci som poriadne nespala, aj malicka ma kopala, ale sa mi uz stahuje maternica, potom to povoli, mavam tie falosne predporodne kontrakcie a uz kazdu noc sa mi sniva, ze rodim... fuuu, len ked to naozaj pride, to bude něco 🙂 🙂 🙂

walta
15. mar 2012

@buba13 ahojky.... nooo vidis, to je dobre, ze si uvedomujes, ze jedna ťava ta nemoze vytocit.... mozno jej chyba chlap 😀 a tebe zavidi, ze cakas babatko... a mne sa uz kazdu noc sniva, ze rodim 😲

sijust
15. mar 2012

@cmelica ahoj moja,si zlata,ze na mna myslis...bola som od pondelka v nemocnici...dnes som sa vratila...uz nikdy nic dr.nebudem hovorit...len som sa na poradni v pondelok spytala,ci nevadi,ze je mala nizko ulozena,ze dole citim nejake tlaky a pohyby...a ona mi napisala hned sprievodny listok pre hospitalizaciu,ze mi tvrdne brusko a ze mi hrozi predcasny porod...do vcera som vsetkym marne vysvetlovala,ze za 7mes.mi neztvrdlo ani raz...bola som vyplasena,bala som sa,ze mala sa pyta na svet...stale mi davali magnezium do zili,bola som ako mechom ovalena...uz som sa ani hybat nevladala...zacali s utrogestanom...vcera ma konecne dr.vypocul a pochopil,ze doslo k nedorozumeniu...malinka je ok,uz ma 800g...rastie,hybe sa...je trosku nizsie,ale nenalieha na porodne cesty,krcek uzatvoreny,ani nemam kludovy rezim.....vsetko ako ma byt...len mi nasadili zelezo...lezela som na porodnici,aspon som si to na necisto vyskusala...som rada,ze budem rodit v Tn...je to dobra porodnica 🙂 a ty ako moja?

dasaa
15. mar 2012

@buba13 ahoj moja ja uz citim pohyby aj to ako mala sa presuva z edneho boka na druhy.Kazdu kontrolu mi dr.robi sono. 🙂 Chces povedat ze tebe sono nerobi stale?

adikasala
15. mar 2012

@sijust ahojky moja co to citam...v nemocnici si bola,no nastastie ste v poriadku,viesco racej je lepsie skontrolvat ak podcenit nieco a potom riskovat...aspon si to tam obzrela ako to tam chodi aby si uz bola potom pripravena ten spravny moment a den D 🙂
Ja som sa prave vratila z predporodnej pripravy gymnastiky bolo supis vazne sa mi to paci a ukazali nam zopar cvikov co mozme praktizovat aj same doma 🙂

majca55
15. mar 2012

Babulky moje mršisko došla riadna ufuf zajtra smer helios teším sa už sme blízko na ceste za šťastím 😵 😵

majca55
15. mar 2012

@mirka2010 dakujem Miruška verím tomu 😵

tinasc
15. mar 2012

@cmelica ahoj, no bohužiaľ nikto mi nevie poradiť ani v lekárni... v prvom trimestri nemôžem nič brať, len tie atb čo mi dal doktor, nič s tým nenarobím...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre