IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

buba13
22. mar 2012

@cmelica pekne zive ja babenko vase 🙂 to dalsie sono si riadne uzite. ja som sa rozplyvala 😀

noo moja poradna zatial ok. doktor sa stale divy, ze preco nepriberam, ale ja som rada, lebo brusko rastie a aj vsetko v nom co ma. dokonca ma chcel poslat na rizikove uz od dnes. vraj mam velmi vela diagnoz. no ja som povedal, ze este vladzem. tak mi povedal, ze nech kedykolvek pridem, ked ma v praci nahnevaju a pekne ma necha doma. nevies prosim ta ako je to platene? asi by som vela stratila 😠 a inak vsetko vraj ok a mam si uzit morfo ultrazvuk.

buba13
22. mar 2012

@dasaa ahojcek Dasi 🙂 kontrola bola ok. doki sa stale cuduje preco nepriberam, ale ja som rada. ved male rastie a aj vsetko ako ma. tak mi aspon tukove zasoby vypapa 😀 uz od dnes ma chcel poslat na rizikove. ale ja som nechcela. mam vraj vela diagnoz... a uz len ta jedna oblicka mu nahana strach! ale tak ja viem, ze este vladzem, tak ked ma v praci nastvu, tak tam pojdem a on ma hned vypise. nevies kolko by som dostavala, keby som bola teraz doma? trosku tlak som mala zvyseny, ale to z toho kopca, ktory som musela zdolat, kym pridem k nim 😀 ved som si dala aj pol hodinku na oddych po vystupe, ale on ma hned zobral. som zvedava na tvoju poradnu 😉

ursula5
22. mar 2012

@cmelica čo raz Vás tu čítam tak máš iné číslo dole, už 13tt tak pekne Ti to pribúda 😉 Bola si na to NT sono?

bobinka77
22. mar 2012

@tinasc Ďakujem za info 🙂 Ty chodíš do ktorého centra??

bobinka77
22. mar 2012

@lea1333 Ahoj, ja Ti odporúčam Helios Martin, najúžasnejší doktori sú tam. Ak to nemáš veľmi ďaleko vrelo Ti to odporúčam 🙂

lea1333
22. mar 2012

@bobinka77 ja som z bratislavi tak ze to mam daleko!

cmelica
22. mar 2012

@tinka9075 pekne kolajnicky 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
22. mar 2012

@alibabaa no to co su dnes za ludia?brrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠
ked snou budes pisat tak ju pozdrav od nas 🙂 🙂 🙂

cmelica
22. mar 2012

@ursula5 ahoooj!!!mne???a ty si uz 20tt,tebe to ubieha ako voda 🙂 🙂 5.4 ideme na velke sono 🙂
ako sa mas???pracujes??

cmelica
22. mar 2012

@buba13 ahooj!!jasne uzijeme si 🙂 🙂 🙂 to je dobre,ze nepriberas a drobec je v poriadku 🙂 to je podstatne,nie?je to platene ako PN...takze ti odporucili rizikovku?ale ano pokial sa dobre citis a vladzes tak mozes chodit do prace 🙂

dasaa
22. mar 2012

@majca55 juuj tak to mas pekne 2 tyzdne volna a ja som si myslela ze si na PN 🙂

buba13
22. mar 2012

@cmelica aj prsty uz bude vidno 🙂 take malinke je a ako jasno ho uz tak zavcasu mozeme vidiet 🙂 krasny 13tt ti prajem a prajem vela zdravicka 😉
no takze nebudem vymyslat a budem makat pokial budem vladat 😀 kazde € sa zide

cmelica
22. mar 2012

@buba13 no veru,nase mami nevedeli ani co je to sono 😝 😝 😝 Dakujem moja a tebe prijemne tehulkovanie bez tazkosti,aby si nemusela ist na PN 🙂 🙂 🙂 veru kazde euri je teraz dobre 🙂 si v praci???

buba13
22. mar 2012

@cmelica ano som v praci a sama az do vecera

dasaa
22. mar 2012

@buba13 ahoj moja len si davaj pozor v praci ako povedal doktor ked ta nie kto nasere tak sup na PN.A co sa tyka priberanim tak ja som pribrala hned ale postupne kazdy mesiac nie co navise ale zda sa mi ze teraz mi vaha zostala 🙂 Ale hlavne je ze malicke je v poriadku a mozno budes priberat trosku neskor ved babo si hned vezme co potrebuje 😉 A chute mas?Och ja som ich mala ako salena miesala som slane,sladke potom sem tam aj uhorky som jedla atd.Presne tak ako pise @cmelica bude to platena ako PN-ka.Niekde som citala na MK fore ako sa da vypocitat pn.

dasaa
22. mar 2012

@buba13 moja a ty v ktorom tt si lebo mne to neukazuje ?

majca55
22. mar 2012

@dasaa moja budem potom ale takto možem aspon ísť kam chcem aj ked teraz sa mi nechce folíky tlačia 😝

majca55
22. mar 2012

@alibabaa to fakt otras tak ju pozdravuj som rada,že sa má ok a na vklade už bola?

dasaa
22. mar 2012

@majca55 ved prave ked clovek je na PN tak ani vonku nemoze ist ☹

majca55
22. mar 2012

@lea1333 ja tiež odporučam helios 😵 😵

majca55
22. mar 2012

@dasaa ale našťastie mám super gynekologičku takže sa viem snou dohodnúť 😵 ty čo si dnes robila?

dasaa
22. mar 2012

@majca55 dnes nic len poctivo lezim pod dekou a na pol hodky som zaspala.Som taka otapena.Len dufam ze ten bioparox mi pomoze sa dat doporiadku aspon do pondelka.A ty co si snes robila ?

lea1333
22. mar 2012

@majca55 len ja to mam daleko ja potrebujem centrum tu v ba!lebo aj ked bude treba folikulometria tak co budem cestovat do Martina?

adikasala
22. mar 2012

@tinka9075 ty mas ale krasny testik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 toto uz je iste tutovkove neboj,zajtra zahlasis krasne cisielko 😀 tesim sa stebou

majca55
22. mar 2012

@lea1333 juj to som nevedela,škoda 😝

majca55
22. mar 2012

@dasaa moja odbehla som do roboty dať dovolenku a ešte napísať žiadanky 😝 teraz ležím lebo mi je trošku zle 😝 mám teraz len ležať a nič robiť no hruza pre mna 😠 😎

dasaa
22. mar 2012

dasaa Babenky sup sup k nam tesime sa na vas 🙂 🙂 🙂
@cmelica --13tt
@buba13 --18tt
@ursula5 --20tt
@dasaa -- 24tt
@lenisko1 --25tt
@sijust --27tt
@petuska --29tt
@adikasala --34tt
@walta -- 38tt

dasaa
22. mar 2012

@majca55 no tak to sme dve co lezime ja sa idem zblaznit cely den lezat a vcera toto iste ☹ .Dnes u nas bolo tak krasne vonku a ja bola doma ☹

adikasala
22. mar 2012

@cmelica super urcite si si uzila ten krasny pohlad ako vase babatenko vykruca 🙂 🙂 🙂 🙂

majca55
22. mar 2012

@dasaa moja aj u nás krásne aj tuuuuuuuuu ☹ ale mm už nechce ísť nikam ked mi je zle musím ležať 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre