IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
30. mar 2012

@sijust moja....mala by si spat na lavom boku!!!!na pravom sa neodporuca,zevraj babo ma zly prisun kysliku,odporucaju lavy bok aj ja snazim na lavo spavat,aj ked som naucena viac na pravom 🙂

majca55
30. mar 2012

@sijust juj moja takže bambulka takto tlačí 😝 skús si lahnuť na druhú stranu či to sa ti nedá?

majca55
30. mar 2012

@adikasala dakujem moc už sa neviem dočkať zajtrajška čo mi povedia 😉 stále na nich myslím,aby mi v pondelok vložili to najnaj a to pravé 😵 😵

adikasala
30. mar 2012

@majca55 neboj urcite minimalne jedno bude to prave aby z toho bola tvoja vytuzena bambulka 🙂

majca55
30. mar 2012

@adikasala ja tiež tomu verím 😵 😵 mm povedal im v centre až mu nachystajú dievčatko 😀 všetkých tam pobavil 😵

adikasala
30. mar 2012

kocky @walta sa neozvala? asi uz bude mat malinku v naruci 🙂 🙂

sijust
30. mar 2012

@adikasala zlatko,ja sa snazim striedat,lebo mam problemy s klbami a nevydrzim celu noc na jednom boku,a na tom pravom to dost boli...o tom zlom prietoku som pocula v súvislosti so spanim na chrbte 😕 ....inak uz ma moja dr.poslala za ortopedom,ze co povie...ako to vidi s porodom... 😒 vy sa ako mate s Valentinkou?

sijust
30. mar 2012

@majca55 bude to prave,ako nasa hviezdicka,uvidis 🙂

majca55
30. mar 2012

@sijust jej tak dakujem 😵 😵

majca55
30. mar 2012

@adikasala neozvala sa tiež som na nu myslela 😵 ide mi štafetu odovzdať tak sa už teším 😲

adikasala
30. mar 2012

@sijust no ved to aj ja mam problemy s klbami.tiez sa snazim cim viacej na lavej strane,,,mi sa mame vcelku ok len uz mi zacina vazit dost brusko vsetko mi vadi nic neznesiem oblecene najracej by som bola len v spodnom pradle,uz aj tehu nohavice su mi tesne ale kupovat sa mi uz nechce a minat peniaze na tych par tyzdnov.tak sa len hrabem v mm skrini co na seba.a mala som v tyzdni trochu bolesti v brusku a podbruskom taky divny pocit ako pred mrchou ale nastastie som si lahla a preslo ma to.v pondelok sme mali sono malinka je trosku mensia nejak nevie poriadne nabrat,ale podla doky to je stale v norme,tak uvidime 18,aprila mame dalsie sono tak tam uz budeme vediet aka modelka bude pri narodeni 🙂 ak do vtedy uz nebude aj na svete,dufam ze pobudne aspon do konca aprila 🙂

adikasala
30. mar 2012

@alibabaa ahojky ako sa mi mavas?makas nad danovymi? 😉

dadax84
30. mar 2012

@cmelica @majca55 Ahojte kocky, tak nic, mrcha dnes dorazila (na 26DC). Ako som brala v decembri utrogestan, tak odvtedy mi chodi na 25-26 DC. Neviem ci to je tym, alebo co to je 😝 Trosku som bola sklamana, ale tu mrchu mam na haciku, lebo v lete pojdem na IVF, juj tesim sa 😵 😵 😵

majca55
30. mar 2012

@dadax84 tak moja a ja ti strašne moc moc držím palce 😵 😵

alibabaa
30. mar 2012

@adikasala noooo ja v podstate prezivam. dobre ze som sa na ten ket v aprili nedala. ja mam teraz take stresy jak hovado.. nastastie sa dali nejake danove posunut, tak je to uz lepsie ale.. no skoda hovorit. uz mam tolko toho za sebou ja sama ako jedna uctovna firma s 5 uctovnickami.. ale to sa nestazujem. aspon bude na ivf ak ket nevyjde. ale co to vravim vyjde 😀 😀 tak bude na kocarik, komodu a take potrebne vecicky pre babatko 🙂

alibabaa
30. mar 2012

@dadax84 ja tiez od ivf mam kazdych 25-26 dni mrchu.. ale teraz meska asi z tych stresov.

adikasala
30. mar 2012

@alibabaa verim tomu ze tentoraz to uz musi vyjst,,,a mozno to nebudes ani potrebovat,vidim ze ti meska navsteva...to by bola sranda 🙂 🙂 zazraky sa deju 😉

cmelica
30. mar 2012

@dadax84 jooj moja to mi je luto,ale som rada,ze to tak beries 🙂 budem drzkat palce,ivf nebolo potrebne :D

tinka9075
30. mar 2012

@adikasala
@majca55
@tinasc
@buba13
@dasaa a ostatné čaute babenky nemala som net niečo prerábali tak som sa vám nemala ako ozvat,včera mi bolo strašne zle tak sme šli na pohotovost a na sone bolo vidiet gestačný vak tak som bola spokojná ale dnes som začala krvácat tak som šla na pohotovost znovu a na sone nebolo nič vidiet tak som plakala a muž so mnou teraz ma nechali na pozorovaní ale naštastie ma nemusia čistit 😒 na izbe sme tri a všetky sme o bábo prišli strašné a zúfalé plakali sme spoločne ale slúbili sme si že ideme dalej a stretneme sa v pôrodnici 😉 a ešte jedna vec ma zarazila čo mi povedal doki v nemocnici že sa mám podakovat dokimu z centra mal ma poslat do nemocnice na pozorovanie po tolkých potratoch keby som prišla o dva týždne skôr tak by sa nemuselo nič stat ☹ ale ja idem dalej ale na ivf a našla som centrum v ktorom budem spokojná babulky dakujem vám všetkým za podporu zajtra sa ozvem 🙂 🙂

majca55
30. mar 2012

@tinka9075 držím ti moc moc palce a bojuj dalej 😵

tinka9075
30. mar 2012

@majca55 neboj ja sa nevzdám a držím palčiaky aby bol vklad úspešný ja ta budem potom nasledovat ale asi až cez leto 🙂 🙂

ursula5
30. mar 2012

@tinka9075 moc ma to mrzí ☹ ☹ až mi slzičky vyhŕkli, moja posielam veľa energie hlavne bojuj a nevzdávaj sa!

tinka9075
30. mar 2012

@ursula5 dakujem neboj ja sa nevzdávam počkam chvílku kým to prebolí a cez leto pôjdem na ivf 🙂 🙂

majca55
30. mar 2012

@tinka9075 dakujem drž sa 😵 😵

dadax84
30. mar 2012

@tinka9075 Velmi ti drzim palce 🙂

dadax84
30. mar 2012

@alibabaa Myslis ze cyklus sa skrati kôli liekom? Coooooo? tebe meska? prajem ti aby uz neprisla, a stal sa zazrak, drzim ti palce 🙂 🙂 🙂

tinka9075
30. mar 2012

@majca55
@dadax84 dakujem babenky moje 😉 😉

buba13
30. mar 2012

@tinka9075 do kelajzne. Ty si bojovnicka! Nasi kamosi chodia do Brna a su velmi spokojni. A do akeho centra ide?te

tinka9075
30. mar 2012

@buba13 ahoj no musím bojovat musím chcem íst do Ferticentra v BA kamoška tam chodí a je spokojná Iscare už nejak neverím a ked pôjdem do ivf tak potrebujem mat istotu že lekár bude stát pri mne aby som mala istotu v iscare ju už nemám docent je už starý a nestíha 😀 😀

alibabaa
30. mar 2012

@tinka9075 posielam ti veeela pozitivnej energie. i ked sama ju teraz nemam, lebo nestiham s danovymi priznaniami.. tak stresujem jak sa len da... zlatko strasne moc ta objimam a posielam boztek na licko. je mi to velmi luto. a aano my zeny sme silne tvory, a preto to nevzdame. bojujeme az do stastneho konca!!!! dobre sa vyspinkaj. pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre