IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

icipxe
14. máj 2012

ahojte babiny :D ked si precitate moj nick opacne, tak zistite kto som. z bezpecnostnych dovodov :D sem neudavam nic moc o sebe, tak ja len aby ste vedeli kto som.. po dlhsej pauze sa hlasim a drzim vsetkym snazilkam palceky.... my sa o dve hodiny dozvieme vysledok :D

icipxe
14. máj 2012

@apolenka6
@katy33
@zuzancek22
@tinasc
@mirka2010
@zuzanaka7834

vas zdravim uplne ze specialne :D

zuzancek22
14. máj 2012

@katy33 nie zatial sekciu nie, asi to pôjde normálne. ved uvidíme.

zuzancek22
14. máj 2012

@icipxe moc na teba myslím, určite budu dobre správičky

icipxe
14. máj 2012

@sijust aj teba zdravim, bolo priam nemozne dopatrat sa k vsektym a ak som niekoho zo starej partie vynechala tak hadam sa nenahneva

icipxe
14. máj 2012

@zuzancek22 takto to vyzeralo dneska rano.. uvidime co povie krv...

zuzancek22
14. máj 2012

@icipxe jej tak to by bolo krásne, a koľký den si?

icipxe
14. máj 2012

@zuzancek22 dnes som bola na krvi. 14den po ket... ale ukazuje od stvrtka :D tak dufam a verim ze krv povie to iste... vidim , ze tebe sa to uz krati :D

zuzancek22
14. máj 2012

@icipxe a bolia ťa aj prsia? lebo u mna to bol 1 riadny príznak, ani na bruchu sa mi nedalo spať

icipxe
14. máj 2012

@zuzancek22 ano bolia. a vzdy po tyzdni prestali, co som vedela, ze je ket v prdeli :( stale bolia, a mam konecne plne trojky :D haha srandicky srandicky... boze este dve hodiny... to je ake neuprosne... ty sa chystas rodit prirodzene?

zuzancek22
14. máj 2012

tak teraz to bude uz určite, no chystám sa rodiť normálne, ak sa bude dať

sijust
14. máj 2012

@icipxe zlato,no konecne,ze si sa ozvala...uz som chcela vyhlasit celostatne patranie 😀 ani nevies ako sa tesim,ked sa divam na ten test...moc,moc...budem cakat s tebou tie dve hodiny 🙂

tinka9075
14. máj 2012

@mirka2010 presne ako píšeš ale ja sa už teším idem do toho že bábo bude a hotovo nič negatívne si nepripúštam 🙂 🙂

sijust
14. máj 2012

@zuzanka7834 zlatik,uz som ti pisala psanicko,tak este aj takto...moc,moc na vas so Stelli myslime,cakame a verime,ze to bude ok a ze nas novy "frajer"bude skoro medzi nami 🙂

icipxe
14. máj 2012

@sijust dakujem zlatko :D prvy krat v zivote tam bolo nieco viac ako biely sneh :D

katy33
14. máj 2012

@apolenka6 Mojenko, tak držím palce, nech su vysledky vporiadku 🙂 Aj ja tam chodim k dr., tiež ma to čaka o mesiac 😒 daj ,mojneko , vediet,akodopadli vysledky.a to ta tam poslala nejaka dr.?

sijust
14. máj 2012

@cmelica ahoj moja,dakujem za opytanie...mame sa fajn,len uz citim riadne unavu...aj ked prekvapivo celkom dobre v noci spavam,to mam asi za to,ze som cely 4,5,6ty mesiac nespavala skoro vobec...babulka je zlata,raz chytim nozicku,potom rucicku...je pahltna,dost casto čka..milacik moj krasny a cim dalej tym viac reaguje na tatinka,ked kopka,tak ju tatik zazne hladkat a ona ostane tichucko a spinka...a celu noc spi...este ani raz ma v noci nezobudila...len mam pocit,ze trosku klesla nizsie zase,uz zacinam citit krcek,tak dufam,ze som sa nezacala otvarat...uvidime v stredu,idem na poradnu...a ty ako moja?kedy idete na morfo sono?taka som zvedava co mate v brusku 🙂 pohladkaj ho 🙂

katy33
14. máj 2012

@icipxe No, mojenko, tak to nepochybujem, ved ta čiaročka je úžasná a jasná 🙂 😉 ...až teraz pozerám na nick...zlatko, si to tyyyy???? 😀 naša papulka stratená??? Ja odpadnem 🙂 🙂 🙂 zlato, ked ybude krvička??? Ja som normalne hotováááá...ja sa moooc tešííííím... 😲 😲 😲 😲 😲 😲

katy33
14. máj 2012

@zuzancek22 Tak držíme všetky palčiska, aj maš pocit, že by to mohlo už-už byt, či? Ja som to dávno vravela, že malinka príde skôr, aj dr.to tvrdili, preto sa pytam 🙂

zuzancek22
14. máj 2012

@katy33 ani neviem , zatiaľ sa napôrod ešte necítim.

icipxe
14. máj 2012

@katy33 ano ved som napisala ze musis precitat nick opacne a budes vediet kto som :D krv bola dneska :D tak o druhej hlasim vysledok

buba13
14. máj 2012

@cmelica @tinka9075 @tinasc @dasaa ahojte babulky, ako sa mavate?

majca55
14. máj 2012

@icipxe ahoj zlatko na teba myslim stale strašne moc ti držím palce a som zvedava na vysledok 😵 ja som týžden po KET tak dufam,že budeme mať super spravy obe 😵

icipxe
14. máj 2012

@majca55 tak teba caka este tyzden v napati co? ja som jasne ze nevydrzala, ale tak tentokrat som to vydrzala aspon do 11dna od ket :D

katy33
14. máj 2012

@majca55 Jeeej,zlatino, tak o chvilu nas budeeš aj ty napínať s výsledkom, čooo 🙂 ..no ale už to tu vyzerá tak sľubne tehuľkovsky, že nepochybujem o tehuľkovani u teba, mojenko...a stále sa pracovalo na babulke, však? 🙂

cmelica
14. máj 2012

@icipxe jeziiiiiiiiiskove huslicky ,ahooooooooj!!!!!!ja kukam ako puk az ked som docitala nizsie co treba spravit mi docvaklo 🙂 🙂 🙂 ako sa mas?????juuuj a testik je naozaj krasny 🙂 drzkaaaaaaaaam mooooc palce 😵 😵 😵 😵 hned nam hlas krvicku!!!!!!

icipxe
14. máj 2012

@cmelica hlasim hlasim. mam sa fajn. stale sa usmievam. a dnes mam pocit ako by som zeleznu tyc olizovala :DDDD

majca55
14. máj 2012

@icipxe inak krasny testík 😲 😲 😲

icipxe
14. máj 2012

@majca55 dufam ze aj krv bude taka pozitivna.. :D vydrzis netestovat?

cmelica
14. máj 2012

@buba13 ahooj mojka!!!mame sa dobre...uz sa nevieme dockat sona,bo ta neistota je strasna...bola som zvyknuta vidavat drobca kazde 2 tt a teraz az po 3 ideme na sono... a vy ako???kopkate o sto tristo,ze???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre