IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
19. jún 2012

@sijust jej ahojky tys i estes bruchom ja som sasem napojila len naskok,boo nemam pocitac len taky provizorny,aby som samohla spojit s babkou na slovensku tak ti dzrzkam palce aby si touz mala cim skor za sebou...a aby si to mala rychle a bezproblemov....nie ako ja!!!

adikasala
19. jún 2012

ahojte ostatne kocky velmi mi chybate vsetky!!!!!ale sa osparavedlnujem ale nemam estepocitac v poriadku len taky provizorny co dobre nefunguje tak som na nete neni len tak surne ked volam s babkou a dedkom 🙂 uz dufam ze sa cim skor budem castejsie moct napojit a pokecat svami...mame sa opk valentinka nam krasne rastie,,,mame 4kg a poslucha vnoci nam krasne prespi aj 5 hodinovky a 3hodinovky tak sa aj aj vyspim akojim zatial,ale jej nestaci tak musim aj trosku dokrmovat.......papkacka to je riadna...
@alibabaa ahojky drzim palce aby to uz bolouspesne tehulko....

sijust
19. jún 2012

@tinasc mas pravdu,ja neviem aka budem,ked budu tie bolesti neznesitelne...mavala som strasne bolesti pri ms...isla som az do kolien,ked som to neodhadla a neskoro dala lieky...ale budem sa snazit nevrieskat zbytocne,aby som pocula to,co mi hovoria,lebo to velmi pomaha...v nedelu tam jedna ziapala ako zmyslov zbavena a nepocula,ked jej dr.hovori,aby netlacila,ze ju musi nastrihnut...nie,tlacila a rozdrapila sa az po rit a mal problemy ju zasit...ale mnohym tie vzdychy a stony pomahaju,tomu verim aj ked na druhe,ktore su tam s nimi to otrasne posobi...mne natacali ctgcko a ked zacala rucat,malinka sa od strachu zacala tak hybat,ze mi museli to meranie opakovat...citila,ze sa bojim...nahana to velmi strach,ale zeny si to mnoho krat neuvedomuju...ale ked ma zena aplikovanu edu,tak naozaj nechapem ako moze tak neskutocne vrieskat 😝 😨 snad to uz nejako zvladneme...budem sa snazit ako len budem moct...mozno budem ziapat ako tur 😀

sijust
19. jún 2012

@adikasala ahoj moja...ja mam bolesti uz od stredy,kedy ma zavreli na "welness"pobyt kvoli krvacaniu...mala som nepravidelne kontrakcie,ale take,ze uz si vsetci mysleli,ze rodim...pot na celo,nemohla som sa ani pohnut...uplne vytrapena som bola,nevyspana,nevy..ana,katastrofa...furt mi hovorili,uz je to na spadnutie,uz to pride...ale kde...tak ma vcera pustili,ja som si potrebovala trochu oddychnut,mala som pocit,ze sa tam zblaznim 🙄 este mam tyzden do teminu,zajtra idem do poradne...takze zas budem krvacat,ale uz viem,ze je to z krcka...som casovana bomba 😀 otvorena,bez krcka...ale nasej dame sa este nechce...a dufam,ze mi neodide voda,ale zacnu kontrakcie...lebo cakat tam na kontrakcie bez vody ja na odstrel...a vy ako moja?rastiete?pohladkaj za mna malinku...opatrujte sa 😲

dasaa
19. jún 2012

@sijust tak si si bola pozriet nemocnicu na par dni 😀.Stelinka je mudrucke dievcatko cakala na tatika kym nepride domov.A ako sa citis ? 😵

dasaa
19. jún 2012

@majca55 jeeej to je skvela sprava ze je vsetko v poriadku.A ako bolo v Helliose ?Citim sa dobre len tie horucavi nejak teraz nemusim.Rano idem vonku s psikom a potom az vecer.U nas je neskutocne horuco nic nepomaha vsade mam otvorene okna a ani vanok neprejde okolo mna.Simonka sa ma asi dobre kopka a sem tam mi da poriadnu pecku aby som vedela ze ju mam. 🙂

dasaa
19. jún 2012

Ahoj @tinka9075 pracujes rano vsak ked tu nie si doobedu.Daj vediet ci si volala a co ti povedali.No dufam ze ti povedia ze uz mas schvalenu ziadost.Nejak to uz zvladnem to teplo co mi zostava 😀

dasaa
19. jún 2012

@buba13 ahoj nechodim teraz nikde ked je tak teplo.Ved mam problem ist do obchodu pripada mi ta cesta neskutocne daleko a pritom obchod mam takych 10 minut. 😀 😀.Zatial je vsetko v pohode uvidime stvrtok bo idem na poradnu a hned mi bude robit aj ctg-cko.Nic sa mi nechce robit ved uz ani nemam co 😀 😀 😀 😀 som leniva a v takych horucavach jem len na silu aby Simonka nebola o hlade.A ako sa mate ?Kedy chces ist na matersku ?

dasaa
19. jún 2012

@adikasala ahoj tak to ti krasne spinka 🙂 hlavne je ze papka vela a ze zdravucke ste.Ale aj tak sme radi ze si dala vediet ako sa mate.Stale myslime na vas. 🙂

tinka9075
19. jún 2012

@dasaa ahoj robím ráno len dnes mám dovolenku pol dna tak som doma 🙂 🙂 do poistovne volám a nik mi to tam neberie 😒 😒

tinasc
19. jún 2012

@sijust kľudne si povzdychaj ak bude treba, naozaj to pomáha... aj ja som mala EDU ale potom k tlačeniu sa už nepodáva, lebo by pacientka by nespolupracovala, takže aj mňa to bolelo... ale človek zabudne a keď vidí to malé, kvôli ktorému sa trápil.... tak hneď zabudne 🙂

mirka2010
19. jún 2012

@sijust zlaticko moje, nooo, ja viem, je to tazke, ale vydzkaj...malickej ako pises je aj tak u maminky super, takze ona sa vypyta ked bude chciet sama....a hlavne je ze je uz aj tatinko doma, takze parada..🙂🙂🙂 mojinka, ja viem, tieto dni pred su take takzke, narocne..hlavne psychicky, lebo kazdy den cakas, kedy to pride a ked nechodi, tak je to proste tazke...ale uz sa blizi termin, takze mozno prave na ten den sa Stellinka chysta....🙂🙂🙂 v tychto teplach bud naozaj radsej doma, nech ste v chladocku, aby vam dobre bolo 🙂 taaaaaaaaaaaak na vas moooooooc myslime..... 😀 😀 😀

dasaa
19. jún 2012

@tinka9075 tak to mas super ked si si zobrala dovolenku.Joooj neznasam take veci ked clovek chce vediet co a ako a oni si kludne nedvihaju telefon. 😠.Zajtra im budes zase volat ?

apolenka6
19. jún 2012

@sijust píšem,píšem a zrazu n iečo stlačím a všetko mi zmazalo !! 😠 tak idem odznova...
časovaná bomba naša 😀 hormóny a teplo kt. je je strašnééé pre "netehotného " človeka je záťaž ,nie pre tehotnú...len si pekne domka v kľude oddychuj a pripravuj sa na pôrod ,už vieš čo ťa čaká a či budeš revať ,alebo nie nech ťa netrápi ,ved tam prídeš na svoje pocity ako ti to bude lepšie ...moja švagriná nerevala ,ale strašne zatínala do zubov až si ich trošku rozkývala ,ale potom sa jej to neskôr upravilo ...a možno budeš mať super ,rýchly pôrod ani sa budeš čudovať ako si to super zvládla a to ti aj prajem!!!! myslíme ti všetky na vás 😉 😉 a aj mna by potešilo keby štafetu dostala @alibabaa 🙂

dasaa
19. jún 2012

@cmelica ahoj moja.Ako sa mas?Pozerala som tvoje fotky co si dala.Kocik je fakt krasny malemu sa bude pekne spinkat v kociku.To je super ze uz veci mas poprate a pozehlene a co je najlepsie uz mas ich aj poukladane v skrini.Aspon uz sa kludne mozes venovat tehulkovaniu.No ja som mala na vsetko cas a potom som nevedela kde mi hlava stoji 😀.Pohladkaj za mna drobceka 😉

cmelica
19. jún 2012

@dasaa Dakujeme mame sa dobre 🙂 zajtra idem na poradnu a pit tu super sladku vodu 😝 😝 😝
no trosku sme si pohli s tym,keby nahodou mi treba zas ist do nemocnice,aby sme to vsetko postihali 🙂 🙂
malickeho som pohladkala 🙂 a ty sa ako mas???

apolenka6
19. jún 2012

@adikasala ahoooj! tak máš pokazený PC 😨 😨 ja ,že si tak zaneprázdnená a nemáš na nás toľko času a Valentínka ta plne zamestnáva ...a ako krásne priberá malá 😵 😵 😵 a j ti dá pospať 😅 paráda ,veľmi sa budem tešiť ked sa nám ozveš!!!! posielam pusky Valentínke 🙂 🙂 🙂

cmelica
19. jún 2012

@sijust juuu tak ty si este doma??? a ja som sa uz tesila na fotecky a na spravicku od @mirka2010 ,ze uz je Stellinka na svete a pekne si to spolu uzivate 🙂 🙂 🙂 si dava na cas malicka 🙂 tak sa nam pekne opatrujte a cakame na spravicky 😵 😵

apolenka6
19. jún 2012

@dasaa ako pozerám na tvoje tt už aj ty pôjdeš rodiť pomaly 😅 😅 😅 ...to je teda o chvíľu tu nebudú už žiadné tehuľky 😀

dasaa
19. jún 2012

@cmelica tak ze ides na cukor ?Mam sa dobre len od vcera ma nejak lame prava ruka a neviem koli comu.U nas je neskutocne horuco.Byt tak na kupalisku bolo by super 🙂 Ked je tak horuco ani vonku nechodim jedine az vecer ked idem s psikom .

cmelica
19. jún 2012

@adikasala pozdravujeme Valentinku a veliky Cmuk posielame 🙂
tak je z nej riadny papkacik ked dokrmujete 🙂 a coze mas slabe mliecko,ci si pyta viac???drzkajte sa a tesime sa na nove infosky a fotecky 🙂

dasaa
19. jún 2012

@apolenka6 veru a ked mam povedat pravdu ani sa mi nechce v takej horucave 😀 😀.

apolenka6
19. jún 2012

@cmelica ty si mala pri IVF dlhý protokol,že?? 😕 a to sa od ktorého dňa pichá? možno si bola práve v nemocnici a ideme v piatok podpísať žiadosť na IVF do MT -Helios ...tak si myslím,že dostanem dlhý protokol ..už zisťujem pomaly 😀

cmelica
19. jún 2012

@dasaa hej na cukor a uz teraz mam z toho hruzu 😝 😝 😒
no veru ani ja nikam nechodim,dost sa potim ked som doma a nie tak sa prechadzat..naozaj tie teploty su strasne 😝 a to mam take 3 mesiace este pred sebou 😅

apolenka6
19. jún 2012

@dasaa ako som písala sijust ,pre tehotnú to musí byť obzvlášť záťaž 😝 😝 😝

dasaa
19. jún 2012

@cmelica co uz nam zostava nejak to uz vydrzime do konca ved nam za to deturence stoja 🙂

cmelica
19. jún 2012

@apolenka6 jeeee tak uz idete na IVF??? to je super a drziiim mooooc palce 🙂 hej mala som dlhy protokol...od 16 Dc som zacala brat Proveru,od 23DC sa zacina pichat Diphereline a potom sa ide na 1-2 DC na sono a podla toho sa pridavaju dalsie injekcie ..ja som mala Menopur...
som rada,ze ste sa tak rozhodli 🙂

cmelica
19. jún 2012

@dasaa a co mate na plane cez vikend??? veru sa nam to oplati vsetko prekonat 🙂

apolenka6
19. jún 2012

@cmelica vráť sa na stranu 1344 tam som to písala,prečo na to ideme ,nechce sa mi to znovu písať je to na dlhší "článok " 😀 🙄 a sono počas MS bude?? 😨 😨 1-2 DC 😕

dasaa
19. jún 2012

@cmelica mm ide zase do prace tak budem sama.Mozno pojdem k nasim ked nebude tak horuco.A ked bude tak budem pozerat telku a oddychovat 😀 😀 😀.A vy planujete nie co cez vikened ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre