IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
29. jún 2012

kočky a viete mi nabonzovať, čo je s icipxe?

alibabaa
29. jún 2012

@fomarik @apolenka6 dakujem, ste zlate.. ale asi nic z toho nebude.. mamatest biely ako sneh.. ☹ tak uz len vyckat do 14:00 .. pre istotu mam termin v centre na podpis novej ziadosti.. 😢

alibabaa
29. jún 2012

@fomarik uz nie je ani icipxe ani nijako inac. ta osoba ju znova nasla aj pod nataskataska a tak to vzdala uplne.. iba viem, ze bambulky potratila.. ☹

cmelica
29. jún 2012

@alibabaa juuj moja ty si si este aj testovala??? dufam,ze sa stane zazrak a predsa len tam HCG bude....DRZIM PALCE!!!!!

alibabaa
29. jún 2012

@cmelica dakujem cmeli.. tak ze vraj ten mamatest je naj.. tak a v centre v lekarni ho mali.. no a nevyskusaj.. uz to je za jedno..
uz planujem dovolenku, ze kam k moru.. 😕 a s kym.. mm je cele leto pracovne vytazeny... 😠

cmelica
29. jún 2012

@alibabaa a sono ti nerobili,ze aka je sliznica??? a kedy by si chcela ist na dalsie IVF???
teda keby je krv negativna... a
a dovolenka kam??

dadax84
29. jún 2012

@cmelica Ahoj, dakujem za opytanie, mam sa fajn. Momentalne neriesim nic, uzivam si leto a mozno na jesen sa vyberiem do centra. Teraz cez leto chceme urobit co najviac v dome, takze financie idu tam 😀 sme sa tak rozhodli, a mozno do jesene budem aj prirodzene tehu 😀 😀 😀 😀 😀 ale o tom pochybujem 😀 😀 😀

alibabaa
29. jún 2012

@cmelica nam sono nerobia. iba beru krv.. aj tak tymi liekmi je ta sliznica umelo drzana hore..
hned ako schvalia ziadost. ked boj, tak poriadny. a .. mna to vsetko pichanie a narkoza odradza. tak nech to mam cim skor za sebou..
neviem, nejaky last minute.. na 7 dni ci ako sa to teraz chodi.. vyvetrat hlavu, dobit energiu na slniecku a potom sup na druhe IVF..

cmeli, od pondelka citim ze to nie je dobre.. do nedele som sa pristihla ze si drzim brusko, ze mi vadi pas v aute, .. od pondelka tento pocit mizne.. a dnes uz nic take necitim. len tie hnusne ciciky bolia jak hovado.. z toho utrosu .. tie ma pri nom vzdy boleli.

cmelica
29. jún 2012

@dadax84 bodaj by to tak bolo a uz ziadne centra a tak podobne 🙂 🙂 🙂 tak prerabate chlupku?? len si pekne uzite leto bo potom s drobcom to uz nebude take jednoduche 🙂 🙂 🙂

cmelica
29. jún 2012

@alibabaa len si chod oddychnut 🙂 ved leto je dobre na regeneraciu a slniecko dobíja energiu 🙂 🙂 🙂
ja som necitila absolutne nic ...keby nebolo testou tak ani neviem 😝

dadax84
29. jún 2012

@cmelica Nie neprerabame, my stavame dom, a uz pomaly dorabame, tak ak pan bozko da, na jar by sme chceli ist byvat 😵 😵 😵

cmelica
29. jún 2012

@dadax84 aha tak to super!!! postav doma,zasad strom a splod syna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to by bolo super!!!!!!!! 😵 😵 😵

dadax84
29. jún 2012

@cmelica Presne tak, pekne si to napisala, lenze dom uz stoji, strom uz zasadeny, len to splodenie akosi nechce prist 😒

cmelica
29. jún 2012

@dadax84 neboj pride to v tu najspravnejsiu dobu 🙂 🙂 ked budete pekne zabývani.. ved nechces stahovat tehotna...drobec potrebuje ist hned do pohodlicka 😵 😵

mirka2010
29. jún 2012

@cmelica moja zlata, urcite vam verime ze ste isli odtial ako vtaci, pysni na svoje vytuzene babatko...my sme tiez z kazdeho sona isli ako na takom oblaciku, uplne ocareni tou vzacnou chvilou, kedy sa da vidiet babatko este v tom svojom neopakovatelnom domceku 😀 😀 😀 kolko krat si sa na tie fotky uz pozerala??? 😀 😀 😀

mirka2010
29. jún 2012

@alibabaa aj my drzime mooooooc palce!!!!!

kostickabonnie
29. jún 2012

@dadax84 my sme stihli postavit uz aj druhy dom a stromov je 70 a deti nikde 😠 😠

mirka2010
29. jún 2012

@fomarik ach, moja, tak to maze napuak trapenie...ja ti uplne verim, ze to mate velmi tazke, ked malicka kakuska stale, chudatenko malicke...ale hlavna vec je, ze he vesela a hrava...inak ja som z toho uplne zaskocena ze ako je to mozne, ze take malo babo toto moze vobec dostat??? no naozaj jedine z niecoho z nejakeho obchodu...ach, to je priserne...a potom sa mi okolie cuduje, ze za malym stale chodim s navlhcenymi utierkami a ked ho cudzi pochytaju za rucky, tak mu ich drhnem o sto sest!!! ale ten strach je vacsi a nech si myslia co chcu...ved zdravie nasich deticiek je to najdolezitejsie...a urcite nam daj hned vediet vysledok, dobre??? drzakme palce, mooooooooooc!!!!

mirka2010
29. jún 2012

@tinka9075 super mojinka...hlavne nam daj vediet...veeeeelmi drzkame palce...a som veeeelmi zvedava ako s tymto centrom budete spokojni 🙂

dadax84
29. jún 2012

@kostickabonnie Ahoj, si ma teda potesila 😀 To aby som zacala rozmyslat nad druhym domom 😀 A kym nasadime 70 stromov, to uz budeme na dôchodku 😀 Lebo my kazdy rok zasadime cca 2, tz.. 35 rokov 😀 😀 😀

kostickabonnie
29. jún 2012

@dadax84 tak ako som bola pred par mesiacmi nastartovana, ze buduci rok na jar budem mat dve postielky v spalni, tak teraz po 2 mesiacoch cakania na schvalovanie IVF a dalsi odsun kvoli atb alebo praci ma znova nuti uvazovat v rovine, ze budem len bohata teta 😒

dadax84
29. jún 2012

@kostickabonnie No bohata teta nie je zle 😀 vies, ja si stale hovorim, ze nieco zle je na nieco dobre 🙂 a hovorim si to kazdy den, a je to fakt pravda, vies, mna tato fraza drzi nad vodou 🙂

kostickabonnie
29. jún 2012

@dadax84 ...a k tomu druhemu domu....je to len zahradny domcek, v ktorom je dielna a letna kuchynka 😀 😀 ale namakala som sa viac ako pri rodinnom 😉
najhorsie je, ked citam niektore temy, tak to vyzera, ako keby uspesnost IVF klesala s rastucim poctom zien tuziacich po babetku a do IVF vkladam stale menšie nadeje 😒

dadax84
29. jún 2012

@kostickabonnie Ja mam tiez pocit, ako keby uspesnost IVF klesala, asi je to preto ze sa centra nemôzu nabazit 😒

kostickabonnie
29. jún 2012

@dadax84 ked sa niečo začne robiť vo veľkom pri nezmenenych kapacitach, tak sa praca môže odflaknuť, alebo sa na nu nekladie az taky dôraz 😒 bohuzial aj ja si myslim, ze problem je v centrach stracaju individualny pristup hlavne po vklade 😒 no nič tu nevymyslime, snad sa len vratime k pozitivnemu mysleniu, ze nam sa take nieco urcite nestane 😉

fomarik
29. jún 2012

@alibabaa zlatík, nevzdávaj sa . počkáme pekne do tej 14.00 a uvidí sa. Ja osobne zase smamatestom nemám dobré skusenosti. písalla som o tom už velakrát. Iné testy boli paličkové amamatest biely .
A aká osoba si ju našla? ja som totálne mimo. Júúj, potratila 😢 ? No to som ani nevedela, chuda naše 😔 😔 😔

mirka2010
29. jún 2012

@fomarik moja zlataaaa.tak ste stastni ze to ma Livinka v poriadku!!!! 🙂 aj my, veeeeeelmi 🙂 hlavne uz aby prestala kakuskat babika malicka zlatucka...posielame jej boztek!!!

alibabaa
29. jún 2012

@fomarik uzasna sprava, ze su konecne negativne.. telicko sa dlho cisti.. ale vycisti a potom bude dobre.. 😉

majca55
29. jún 2012

@alibabaa moja myslim na teba 😵 😵

alibabaa
29. jún 2012

@majca55 uz len pol hodinu a vypocujem si verdikt... ked som bola na krvi, tak im aj ta guma na ruku praskla... 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre