IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

buba13
4. júl 2012

@tinka9075 to hej, ved ani som nevedela ako sa volaju. stracala som prehlad 😀

tinka9075
4. júl 2012

@buba13 ale ked je dobrá partia nie je o čom 🙂 ja ked som bývala u našich tak cez leto sme robili každú chvílu opekačky a guláše a bolo nás tam tolko že som tiež nevedela že kto sa ako volá 😀 😀

buba13
4. júl 2012

@tinka9075 to je tiez pravda. tie prihody co hovorili... no ja som sa len rehotala. a vzdy hovorili o niekom a ten dotycny prisiel do pol hodinky, tak som vedela o nom cosi. a potom cumeli na mna, ze odkial ich poznam 😀

tinka9075
4. júl 2012

@buba13 aspon ste sa zabavili a oddýchla si si 🙂 🙂

tinka9075
4. júl 2012

Babenky kde ste všetky? 🙂 🙂

buba13
4. júl 2012

@tinka9075 presne tak 😉 baby maju asi siestu 😀

tinka9075
4. júl 2012

@buba13 asi oddychujú v tomto teple 🙂 🙂

dasaa
4. júl 2012

@mirka2010 ahoj tiez jej s mm dohovarame aby este trosku pockala kym sa neporozpravam s porodnikom.Termin mam 15.7 a veru to aj doktor mi povedal ze koli tym horucav moze to prist skor.Ale urcite nase drobcatko pocka. 🙂.Simonka dakuje za pohladkanie 🙂 a pozdravuje vas 🙂.A inak ako sa mas a ako Marosko tie horucavy zvlada?V piatok dam vediet ako som dopadla 🙂

dasaa
4. júl 2012

@majca55 jasne dam vediet 🙂

cmelica
4. júl 2012

@ketere ahoooj!!je to hrozne tie tepla,ale co narobim...snazim sa nic nerobit,ale ked mam varit tak ma pot oblieva este nez zacnem 😀 😀 😀 a ty sa ako mas??? co nove???

walta
4. júl 2012

ahojte 🙂 🙂 🙂 dnesna poradna 5500 g/ 60 cm. Od poslednej poradne, pred mesiacom, pribrala 700 g a narastla o 3 cm. Pekne prospieva, rana na pliecku po ockovani (TBC) sa hoji, ked bude zahojena, caka nas dalsie ockovanie, proti pneumokokom. Rotavirusy som jej nedala. Ahojte a pekny den kocky 😉 😉 😉

walta
4. júl 2012

@tinka9075 ahoj... v tomto teple sa mi ani dychat nechce 😀 ... hrozne teploty 😠 ale co narobime. S malou som dnes bola na poradni, skoro sa uvarila, chudatko male. Durch spotena, dosli sme domkov, chvilu som pockala, nech vychladne a som ju okupala, nech sa osviezi. Hroznyyyy hic!!!

tinka9075
4. júl 2012

@walta je to veru horúčava ja som pred chvílou vyliezla z bazénu a musela som íst dnu normálne ma hlava rozbolela ja nemám rada takéto horúčavy 😉 😉

cmelica
4. júl 2012

@dasaa ahoj moja!! ako sa dnes mas??? etse mas bolesti?? tak pekne dohovarate bambulke,aby pockala? 🙂 🙂 verim ,ze je to rozumne dievcatko a posluchne 😀 pekne ju za nas pohladkaj 🙂

cmelica
4. júl 2012

@mirka2010 Je tak budet mat navstevy vo velkom 🙂 🙂 aj my by sme chceli niekam zbehnut na vikend ,no uvidime ako bude 😝 😝 a steh necitim bobec,len pri kazdej kontrole sa bojim ci nepovolil,bo to by znamenalo zas nemocnice a lezat asi az do konca 😝 😝 😝

tinasc
4. júl 2012

@tinka9075 už som tu... musela som si pospať... v noci sa mi nedá tak dospávam cez deň 🙂 😉

tinka9075
4. júl 2012

@tinasc ani mne sa nedá v noci spat a to bývam, na dome kde je chladnejšie 🙂 🙂

tinasc
4. júl 2012

@tinka9075 aj my bývame v dome, ale v noci je veľmi dusno, aj keď máme otvorené okná, potom zase idú zvuky z ulice, takže aj to ruší 😉

tinka9075
4. júl 2012

@tinasc my bývame pri hlavnej ceste tak už od pol5 chodia autá potom okno zatváram a máme tak ako v saune ale dnes sme mali celú noc pustený ventilátor tak to sa ešte dalo 🙂 🙂

tinasc
4. júl 2012

@tinka9075 tu chodila tiež tak, ale niekedy aj o tretej ráno, vtáky čvirikajú ostosedem 😀 no čo narobíme 🙂

tinka9075
4. júl 2012

@tinasc ja vždy hovorím mužovi že čo tí vtáci ešte nespia a budia nás 😀 😀 my máme v predzáhradke ihličnaté stomčeky a tam je vtáčikom vela tak od rána si čvirikajú 😀 😀

tinasc
4. júl 2012

@tinka9075 no čo už narobíme, od štvrtej ráno je svetlo, takže sa budia... a je im jedno, že my chceme ešte spať 🙂 aj my máme okolo domu veľa stromov, takže sa tam držia, donedávna sme mali v stromoch sovy, ktoré mali mladé a tie tak strašne pišťali celú noc... ešte nedávno sme riešili lastovičky, ktoré mali snahu si na každom z našich okien si postaviť hniezda... v noci hromy, blesky, dážď, takže bolo veselo 🙂

tinka9075
4. júl 2012

@tinasc my máme lastovičky v garáži tak sme nechali otvorenú bránu 🙂 🙂 zavčasu je svetlo tak vrabčiaci čvirikajú 🙂 🙂

tinasc
4. júl 2012

@tinka9075 hej, hej, no však raz aj leto skončí 😀

tinka9075
4. júl 2012

@tinasc ked u nás čvirikajú aj v zime som im na stromky spravila krmitká tak štebocú aj v zime 🙂 🙂 ale zase je to dobrý pocit ked vidím ako sa krmia 🙂 🙂

tinasc
4. júl 2012

@tinka9075 áno,krmitká máme aj my, mužík s malou im tam v zime sypú slnečnicu 🙂

tinka9075
4. júl 2012

@tinasc ja som mala túto zimu vela vtáčikov som nestačila kupovat semiačka pre ne 🙂 🙂

tinasc
4. júl 2012

@tinka9075 veru, rýchlo sa míňali 🙂

tinka9075
4. júl 2012

@tinasc presne tak ale aspon neboli vrabčiaci hladný 🙂 🙂

dasaa
4. júl 2012

@cmelica ahoj moja mam sa tak docela dobre.Bolesti mam ked chodim ale snazim sa teraz viac lezat a aj oddychovat aby to na mna neprislo 😀 😀 😀 😀 😀.Myslela som ze dnes u nas bude burka bo nasa obloha tak vyzerala ale ani nezaprsalo 😠 😠 😠 skoda.Malinka je uz pohladkana a hned aj kopla 😵.Joooj treba mi zehlit ale tak sa mi tej horucave nechce este dobre ze su to len pre malu veci aj to len trosku.No uvidim ci sa zajtra pustim do zehlenia.A vy ako sa matae a ako sa ma drobcek?Zajtra ma tvoj mm volno ?Pohladkaj za nas drobceka 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre