IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
17. júl 2012

@tinka9075 juuuj, tak to sa uz bliiiizi, to je parada...tak moc sa tesim...urcite nam budes davat vediet, vsak???

chilinkaxxx
17. júl 2012

chcem sa opýtať tých, ktoré boli na IUI...tiež ste mali po tom bolesti v podbrušku, krížoch, únavu? Bola som včera, pochybujem, že by sa to podarilo tak rýchlo. Beriem ešte progesteron.

kostickabonnie
17. júl 2012

@chilinkaxxx tak otazka je, co vnimas pod slovami "podarilo tak rychlo" ....bolesti a unava, ktore spominas, este nie su z uhniezdovania, to príde až na nejaký ten siedmy deň, tieto môžu súvisieť so zákrokom a celkovým psychickým vypätím. Počas najbližších 14 dní môžeš mať rôzne príznaky, niektoré budú skutočné, niektoré vsugerované (ja som pri prvom IUI mala všetky možné príznaky, ale boli vsugerované pozitívnym myslením 😀 pri druhom som ich už nemala také výrazné a tiež to nevyšlo). V každom prípade Ti držíme palce a nepochybuj, keď o 14 dní urobíš test alebo pôjdeš na krvičku a bude to pozitívne, tak budeš rada, že sa to podarilo tak rýchlo 😉

katarina101
17. júl 2012

@chilinkaxxx ahoj ja som tiež po prvej IUI a zajtra idem na krv.... ja som v ten den a aj na druhy den citila bolesti v podbrušku ale to bolo z toho zakroku určite...neboj priznaky sa dostavia neskor....🙂 ja som na napr medzi 5-8 dnom mala pocit nafuknutia a stale som mala take divne pocity v podbrušku...ale tiez si myslím ze to mohlo byt aj vsugerovane... 🙂 teraz nemam absolutne žiadne pocity....uvidim zajtra...držim ti palce 🙂

tinka9075
17. júl 2012

@katarina101 držím palce aby krv bola pozitívna 🙂 🙂

tinka9075
17. júl 2012

@mirka2010 veru už sa to blíži ale bola by som rada keby už bolo po odbere už cítim ako ma bolí brucho asi už treba dat vajká von 🙂 🙂 predoperačné spravené už len zobrat košielku a papučky a íst na odber 😀 😀

katarina101
17. júl 2012

@tinka9075 dakujem 🙂 uz nech viem vysledok bo to je na zblaznenie.....ty uz mas toto vsetko asi za sebou čooo????

tinka9075
17. júl 2012

@katarina101 to áno mám za sebou 3iui na dalšie som už nechcela íst tak som šla na ivf teraz pichám injekcie tak som zvedavá kedy bude odber 🙂 🙂 zatial to zvládam v pohode len sa mi chce strašne spat 😀 😀

katarina101
17. júl 2012

tak to je super držím ti palce 🙂 neviem prečo ale tieto hormony posobia velmi dobre na spanie 🙂 ja každy den ked dojdem zroboty musim minimalne hodinu spat bo som uplne rozbita...kedy ides na ivf???? my by sme mali mat este 1 pokus iui a potom hned ivf ....

tinka9075
17. júl 2012

@katarina101 už v piatok by som mala íst na odber tak som to vypočítala tak dúfam že sa to tak podarí a potom už len čakat či sa podarilo 🙂 🙂

mirka2010
17. júl 2012

@tinka9075 juuuj, moja, tak ti mooooooc drzkame palce...ani si nevies predstavit ako...a budeme pri tebe myslienkami aj pri odbere aj vklade...dufam, ze to pomoze...verim, ze ta uz boli brusko, aj ked ja som to nezazila, ale urcite to bolka...tak uz len vydrzat!!!! opati sa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
17. júl 2012

@mirka2010 Mirka dakujem určite mi to pomôže ked my budete držat palce 🙂 🙂 už by som rada bola po odbere dnes ma tak bolí hlava už som si aj tabletku dala a nejako mi nezaberá 😒 tak neviem čo sa robí ale to asi tie hormony ked ich je vela ale čo už musíme vydržat 🙂 🙂

chilinkaxxx
17. júl 2012

@katarina101 fakt to budú tie hormóny, ja som unavená celý deň z liekov, už mám rozličné pocity, nevydržím dva týždne 🙂 snáď sa to podarilo, celý deň na to musím myslieť, až si vsugerujem, že som tehotná 😝

chilinkaxxx
17. júl 2012

@katarina101 držím palce aj ja tebe a nerobila si si test doma? ja si asi spravím budúci týždeň.

mirka2010
17. júl 2012

@tinka9075 vydrzkaaaj!!!! a chod si lazkat, to ti urcite pomoze 🙂

tinka9075
17. júl 2012

@mirka2010 už som ležala ale neviem či som nebola urieknutá som sa poumývala s čistecom a sa mi ulavilo ja toto mám často už od malého bábetka som mala tieto problémy aj červenú šnúrku nosím a nejako to asi nepomáha 🙂 🙂

cmelica
17. júl 2012

@sijust ahoj moja!!! ako sa vam dari??? a co malicka??? ta je krasna a tie okale,no na spapanie 🙂 🙂 🙂 🙂

walta
17. júl 2012

@mirka2010 chudatenko male.... 5 dni nekakat, to uz je strasne nieco... my zatial ok, len niekedy protestuje a nechce papat, nikdy nevypije vseko, co ma... ale darmo by som jej to chcela dat spapat, vypluva to, to je vtedy zbytocne a "naliat" to do nej nasilu je nemozne 😖

mirka2010
18. júl 2012

@tinka9075 a ktoze by ta uriekol preboha??? ale urcite pomahaju taketo veci...ja sa tiez niekedy o maleho bojim ked na neho tooolko kukaju....ale zevraj pomaha ked mu popred oci prejdes pocikanou plienkou... 🙂 🙂 🙂

mirka2010
18. júl 2012

@walta no maly nakoniec nekakal 7 dni...teraz sa mu to konecne podarilo...tuk, tuk, tuk...takze som stastnaaaa, prestastnaaaa...vcera mi uz nechcel vecer ani papat...uz mal toho v sebe chudatenko tak vela...vasa mala tiez nechce papakat niekedy??? ale zase ona si zoberie tolko kolko potrebuje...kolko ti teraz vypije???

katarina101
18. júl 2012

ahojte skuste mi prosim povedat svoj nazor......včera večer mala 13 den od iui a test my vysiel pozitívny no dnes som si robila odber krvi a hcg som mala 2,85 je šanca že sa to može esšte zdvihnut a som tehu???? stretli ste sa stym niekedy???? ked mi bral moj dr pred rokom hcg som mala iba 0,1 svedči to o niečom?????

tinka9075
18. júl 2012

@mirka2010 ja som urieknutá každý týžden už som aj bola u liečitelky tak mi povedala že mám slabú auru či ako to oni volajú a že sa nemám ludom pozerat do očí ale ved to sa nedá čo budem pozerat na zem 😉 😉

tinka9075
18. júl 2012

@buba13
@mirka2010
@majca55
@kuspitka
@apolenka6
@alibabaa
@tinasc babenky už som doma foliky nám pekne rastú ani som sa nepýtala kolko ich je lebo ked mi doki robil sono tak povedal že je ich ako maku 😀 😀 tak cez víkend bude asi odber už sa teším 😉 😉

buba13
18. júl 2012

@tinka9075 paradicka. a kedy to budes vediet presne kedy je odber?

kuspitka
18. júl 2012

@tinka9075 moja drzim palce.ja budem cez víkend testovat.

tinka9075
18. júl 2012

@buba13 ahoj v piatok mám ešte príst a v sobotu alebo v nedelu ideme na to 🙂 🙂 ked mi ukazoval na obrazovke tie folíky až mi slza vybehla taký krásny pocit som zvedavá kolko ich zo mna vydolujú 🙂 🙂 dnes som po ceste do Blavy videla vela bocianov tak to asi niečo značí 🙂 🙂 cestovala som busom zážitok na celý život 😀 😀

mirka2010
18. júl 2012

@tinka9075 tak to je supeeeeeer sprava...tesime sa s tebou...takze buduci tyzden uz budu babatka v brusku...ach, to je tak uzasne...velmi vam to prajeme 🙂 a ako sa citis???

tinka9075
18. júl 2012

@kuspitka budem ti velmi držat palčiaky 🙂 🙂

tinka9075
18. júl 2012

@mirka2010 no na budúci týžden už budú v brušku 🙂 🙂 cítim sa fain len mám brucho nafúknuté a bolí ma ale to už nejak vydržím 🙂 🙂

buba13
18. júl 2012

@tinka9075 budem na teba mysliet. tie bociany neboli asi len tak po ceste 😉 krasne vajicka teda mas a nech pekne vyberu to vajicko s dvojkami 😉 uz vies kolko si ich ides vlozit, ci len jedno?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre