IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
23. aug 2012

@apolenka6 jasné dám vediet ako som dopadla tak budeme bojovat spolu 🙂 🙂

kostickabonnie
23. aug 2012

@apolenka6 ano, dlhy mam. Bola super, boli sme tam 1,5 hod. len skoda, ze to pichanie sa trenuje do lopticky a nie rovno do brucha. Mojmu muzovi rovno vzali krv na tie infekcne testy, tak si tam z neho robila srandu 🙂 vela som sa pytala a ona odpovedala na vsetko...takze ja som 2 tyzdne pred tebou, nevadi, to sa pred porodom vyrovna 😀 😀 😀
@tinka9075 tak to je super, ze sa pridas a budeme uspesne 🙂 🙂 🙂 Helios vraj mal v juli vyse 70%-nú ússpešnosť, tak nech im to vydrží aj v októbri 😉

tinka9075
23. aug 2012

@kostickabonnie ja ked som chodila do Heliosu tak som trenovala pichanie na plyšovom macíkovi aj mi ho bolo lúto ked som mu musela pichnút do bruška 😀 😀 Gonal sa pichá súuper ja som ho mala už 2x a bola som spokojná 🙂 🙂 ja dúfam že zvýšim štatistiku ivf v GF aj tak velmi tomu neverím tak možno preto sa podarí 🙂 🙂

apolenka6
23. aug 2012

@tinka9075 čím nás bude viac ,budeme mať väčšiu vzájomnú podporu !! ty ideš zvyšovať úspešnosť v GF 😉
@kostickabonnie aj my sme tam boli dlho tiež sme to preberali a vypytovali sa ,len či to nezabudnem dovtedy 😝
áno o 2 týždne skôr ,ale ako píšeš pri pôrode ťa obehnem 😀 😀
a tá úspešnosť ma priam nadchla!!! 😵 😵 😵 my to ešte zvýšime na 80% 😝 😝 októbrovky

apolenka6
23. aug 2012

Dobrú noc kočky ráno vstávam o pol 5 tak nech som "svieža" v tomto teple 😉 😔

tinka9075
23. aug 2012

@apolenka6 čím nás bude viac tým lepšie a musíme byt úspešné a budeme tehulky 🙂 🙂

tinka9075
23. aug 2012

@apolenka6 dobrú noc aj ja ráno vstávam ale o 6 idem na výlet do Blavy 😀 😀

tinasc
24. aug 2012

@apolenka6 nezabudla na to, len o tom nehovoríme 🙂 a ak sa svokra nahnevá alebo urazí, jej vec, mne je to jedno 😉

tinasc
24. aug 2012

@tinka9075 GF má tento rok veľmi dobrú úspešnosť, aspoň čo som počula, veľa dievčat otehotnelo 🙂 tak pevne verím, že sa k nim pridáš, čo verím, je to tutovka 🙂

tinasc
24. aug 2012

@apolenka6 aj Tebe moc držím palce, začínaš 5.10? vtedy máme výročie svadby 😉

dadax84
24. aug 2012

@kostickabonnie Ahoj moja, tak ja dnes 12 DC, uz sa tesim na ovulu, tak ako kazdy mesiac, a potom budem 14 dni cakat na zazrak a verit, ze to vyslo, a nakoniec pride poriadne prefackanie....... ako kazdy mesiac. Do centra sa este nechystam 😒

cmelica
24. aug 2012

@mirka2010 ahojte zlaticka 🙂 dakujeme mame sa dobre 🙂 mm mi nedovoli sa upnut na postel(gauc)...stale nam vymysla nejaku aktivitu a vecer sa chodime trosku prejst,bo tie tepla su hrozne 😝 😝 😝 ale tak zvladame to ,ved co nam ine ostava a dohovarame Brankovi,aby posluchal a pekne pockal este nejaky ten tt 🙂
a vy sa ako mate??? a ako Marosko zvlada tepla???

cmelica
24. aug 2012

@buba13 a ty moja ako?????? malicky sa este nepyta na svet??? ako sa citis???

mirka2010
24. aug 2012

@cmelica ahojteeeee, no konecne vidime brusinko v ktorom je schovany ten vas najvacsi poklad na svete....len si ho tam pekne opatruj este naozaj minimalne tyzden aj viac...mozno je aj dobre ze ti mm vymysla aktivity, aspon nie su upnuta len na lezanie a Branuskovi to urcite tiez pomaha...inak brusinko mas paradne...uz mas aj co nosit, vsak? a v tychto teplach...no nezavidim ti...ja som sice mala obrovske brusko ale v tresknucich mrazoch, cize ja som na seba pomaly nedokazal nic ani obliect...no sranda to bola...maly nas ma opat sopliky, vsak dalo sa to aj cakat, najprv horuco, potom zima, potom zase horuco, tak on to takto znasa...odsavame, je z toho nervozny, ale vydrzime...

mirka2010
24. aug 2012

@apolenka6 babenky moje...taaaaaaaaaaaak moc vam drzime palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
24. aug 2012

@mirka2010 juuj tak Maroska znova trapia sopliky...no to je teda to pocasie hnusoba...dufam,ze coskoro bude po nich 🙂
no veru je co nosit,ale ja som dost pevna tak sa da...i ked mm sa uz smeje ,ze miestami idem ako kacica 😀 😀 😀
ale co renho nevydrzim,ze??? aj mate nieco na plane cez vikend??? aj sa chodite kupat niekam??

mirka2010
24. aug 2012

@cmelica nechodime sa vobec kupat, lebo ked ma maly sopliky, tak sa ani neda...ani mozno ak bude pekne a maly bude v poriadku buduci tyzden pojdeme ku kamoske na bazen...inak, aj mne mm hovoril ze chodim ako kacicka...ale som aj tak presne chodila...bola to sranda...ja som zo zadu vyzerala uplne ako keby som nebola ani tehotna s zpredu... 😀 😀 😀 😀 😀 vsetci vraveli ze som zjedla loptu...🙂 len si uzivaj brusinka, to su neopakovatelne chvile...ked kopka, vlni sa babatenko...potom uvidis, ako ti to bude chybat..a ozaj...plany na vikend..dnes ideme kamoske gratulovat na tku...zajtra ani neviem a v nedelu ma svokrusa narodky, tak pojdeme gratulovat...mnam bude jablcnik a supeeeeer obedik 🙂

cmelica
24. aug 2012

@mirka2010 juu tak vam bude fajne 🙂 my ideme dnes gratlovat k svokre...mala narodky ked ja som bola v nemocke,tak ideme az dnes...
veru to brusino ked sa vlni je parada,len mm to este poriadne ani nevidel,len take male...vzdy bud nestihne ,alebo nieje doma 😅 no ja z predu ako tulen a zo zadu tiez... neviem si predstavit ako by som vyzerala keby priberem nejakych 12kg...som vdacna za to jedno kilecko 🙂

buba13
24. aug 2012

@cmelica ahojcek 🙂 citim sa ako sud co nic nevladze. v celom bruchu uz ma malo miesta a dava mi to patricne najavo. uz mam aj menej plodovej vody, takze vazne mu je tam tesno. je to nas maly slon. zatial sa nepyta von. ak sa do 4.9. nevypyta na svet, tak si nas nam rovno nechaju a porod budu vyvolavat. uz sa ani vyspat na pravom boku neviem. zacinaju mi v tej polohe trpnut ruky.takze len lavy bok a chvilocku na chrbte. inak uz ani v byte moc nerobim, lebo maly je nervny, ked sa zohybam. otras!
ty sa ako citis moja? krasne vam ubiehaju tyzdne. je to normalne zazrak 😉

tinka9075
24. aug 2012

@buba13 ahoj tak už som dorazila domov tak ako som slúbila tak píšem 🙂 🙂 no doki bol taký vysmiaty a povedal že ho to mrzí aj on veril tomu že sa to podarí ale ma pochválil že to beriem super a idem bojovat 😉 tak mám počkat na mrchu potom brat nejaké tabletky na 14dc príst na sono a za dva dni vklad 😉 tak som mu povedala že chceme vkladat všetky tri no nadšený nebol ale vraj budem riskovat ked mám už za sebou tolko potratov 😒 tak som mu povedala že radšej mat dvojičky než ani jedno 😉 😉 tak Romankovi sa nechce len nech už pekne príde na svet ja ho chcem príst pozriet 😉 😉

tinka9075
24. aug 2012

@tinasc tak verím že aj ja sa pridám k tým štastným ktoré otehotneli 🙂 🙂

tinka9075
24. aug 2012

@kostickabonnie
@cmelica
@mirka2010
@dadax84
@tinasc
@apolenka6 tak babenky ako som už písala
@buba13 tak mám počkat na mrchu tá ma príst niekedy 6septembra a ideme bojovat a vkladáme všetky tri ak sa rozmrazia a budú trojičky 🙂 🙂

tinka9075
24. aug 2012

@kostickabonnie
@apolenka6 ták babenky bojujeme v septembri spolu 🙂 🙂

buba13
24. aug 2012

@tinka9075 brno je super. kamoske na vela dosli, ale bojuje dalej. takze nerobili problemy moc s tromi mrazacikmi. ale dobre, ze beru ohlad n tvoj nazor a nie na to co su zvyknuti. 🙂

apolenka6
24. aug 2012

@tinasc ak príde mrcha ako má na 29 DC tak začínam 5.10 😅 zatial tak chodí aj keby deň meškala tak sa nič nedeje a dakujem 😉 my máme výročie sobáša 30.9 šieste 😝

apolenka6
24. aug 2012

@mirka2010 dakujemééééé 😅 😅 😅 palce budeme potrebovať 😝

apolenka6
24. aug 2012

@tinka9075 tak september to istí a je to vaše rozhodnutie koľko si dáš vložiť 🙂 🙂 🙂

apolenka6
24. aug 2012

@cmelica bruško máš krásne veľké 🙂 a to si koľko pribrala? už ti aj nohy puchnú? mne už teraz a to nie som tehotná 😖 🙂

tinka9075
24. aug 2012

@buba13 veru Brno to istí chcem tam íst snád mi pomôžu lebo tu každé ivf ukážkové len bábo sa neudrží 😒 najprv robil problémy ale ked zistil že ja si stojím na svojom tak povedal že skúsime ved ja sa nedám som lev a bojujem 😀 😀

tinka9075
24. aug 2012

@apolenka6 mne ak príde mrcha tak začínam brat lieky šiesteho tak pôjdeme spolu na boj 🙂 🙂 my sme mali výročie 25 mája 16 večnost s jedný,m chlapom 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre