IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
22. okt 2012

@kostickabonnie no moja na kontrolu idem až v pondelok a až od od stred pichám druhú injekciu ..dnes mám vraj krv na nule 😀 😀 tak až preto v stredu ,lebo ja som bola na krv a sono v úplne v prvý deň MS ...
tak aj mne sa to všetko posunie a predĺži 😕 ty si už asi v MT aké je tam ubytko napíš ak sa ti bude dať...
zajtra držím palce nech všetko dobre dopadne a informuj nás a mna podrobne nech viem ako všetko bude prebiehať 😕

kostickabonnie
22. okt 2012

@apolenka6 joj moja kdeže 😀 😀 😀 akurat sa idem balit....do MT som volala, ze pred 22,00 hod. sa nam nepodari prist, lebo aj muz je este kdesi v tramtarii.....rozmyslam, kolko papierov si mam so sebou zobrat, lebo aj dnes som tvorila do 15,00 ...... vies, ak ma chytia pracovne abstaky 😠 ale funim ako mech, lebo chodim hore-dole po schodoch, no idem sa uz stiahnut na prizemie aj s kufrom. a este si peciem kuracie stehna, nech sa dnes poriadne najem, kedze zajtra budem hladovat 😀 😀 😀 dnes som mala normalny ovulacny hlien, uz nech su vajicka v tych misočkách. Neboj, aj ked pichas az v stredu, ty to dobehnes 😉

tinasc
22. okt 2012

@apolenka6 no škoda moja, že nemôžem pomôcť... keď tak ďaleko sa to fakt nedá poslať, to by muselo ísť z jedného dňa na druhý... no ale aspoň si zohnala... 🙂

kostickabonnie
22. okt 2012

@tinasc no co? nepridas sa zajtra ku mne? 😉 😉 😉

apolenka6
22. okt 2012

@kostickabonnie jáj teda ja že už ste pekne tam a vám sa dáko nechce 😀 ved to tam ani nemusíte chodiť stačí ráno 😀 no čo bolo dnes v helíku ľudí ..rada na krv až po dvere 😕
a čo sa nadrapuješ s kufrom?? dávaj pozor čo chceš aby popraskali a mal by si muža trochu vyhrešiť ,že nie je pri tebe a ty sa sama naťahuješ 😠 😉
ved zajtra už budú vajka oplodnené o takomto čase 😅 a budeš odratávať dni do vkladu... 🙂 🙂 🙂
ved dobehnem injekcie mi neujdú pekne na mňa čakajú 😝 😕

tinasc
22. okt 2012

@kostickabonnie asi ešte nie... len teraz rozmýšľam ako sa to robí, že tu dievčatá posielali tehu vírusy, už som zabudla 😀

apolenka6
22. okt 2012

@tinasc to mám šťastie ...hádam bude pregnyl dobrý ked je do január 2013 záruka

tinasc
22. okt 2012

@apolenka6 určite 🙂

kostickabonnie
22. okt 2012

@apolenka6 no, vsak ked sme 4 roky vydrzali, co sa budeme teraz nahanat, ved uz je to takmer isté, nie ? 😎 😎 😎 neboj, kufor som nechala na poschodi, len prazdny som zniesla dole, akosi sa do jedneho nevtrepem, ked uz chcem byt prec aspon tyzden a od piatku hlasia poriadnu kosu 😒 teoreticky by som si mala zobrat len teplaky a hrube ponozky, ale uz ked sa budem citit lepsie, zabehnem aj na nejaku kaveju 😀 😀 😀 urobim biznis aj pod Tatrami 😀 😀 😀

apolenka6
22. okt 2012

@kostickabonnie ty si si na 100% istá ,že sa to podarí? ani trošku sa neobávaš,..nie,že by som to privolávala,alebo tak ,len sa pýtam ...chcela by som mať tvoju istotu 🙄 ..vieš bojím sa trošku....ale snívam,že sa to podarí 😎 😕
no veru to bude počasie ked pôjdem o týždeň do MT tak aj sneh možno bude.. 😖 síce dnes bola hustá hmla to nebolo tiež nič-moc 😝
no ty biznisžienka ty sa nezaprieš ani v Tatrách ,robotuješ a robotuješ ... 😕 no ale šak ,len kavejuješ 😉

mirka2010
22. okt 2012

@tinasc tak idete odobrat aj pupocnikovu krv??? ach, je to tak strasne moc drahe...ale na druhej strane super vec...takze to byvate velmi blziko,cize ked ta to chyti,tak ste v nemocnici cubi dup🙂 a ako sa citis??? stale sa Lukasko nepyta?

mariankach
22. okt 2012

@tinasc jeeej 🙂)) aj mne ide rodit kamoska do MT, prenasa uz od 17.-teho, tak Ta tam mozno aj zastihneme, uz do 10 dni ju tam prijmu 🙂. Tak ak by si tam potom niekedy na chodbe pocula jednu malu hlucnu zobanu, tak to som ja s dcerkou 🙂))).

mariankach
22. okt 2012

@mirka2010 kuuk a tvoje cislo mam, zavolam ked to bude aktualis. Zajtra zas idem za nou domkov, pisala mi, ze uz ma nerviak, aj sa boji. Kokso pamatas ako sme cakali? to boli casyyyyyyyyyyyy.....

mirka2010
22. okt 2012

@apolenka6 ahojky, tak je mi luto toho domodreneho bruska...ale vydrrrrz!!!! uz len chvilocku a vsetko skonci!!! uz len babatenko bude v brusinku...pocula som od znamej, ze prestali dovazat pregnyl na Slovensko, vsetky zasoby co boli si nakupili centra, ale je nejaka nahrada za to, tak asi sa to bude pichat...neviem...myslim, ze asi ani nikto nebude mat Pregnyl navyse doma, takze asi len tu nahradu si das....tak mrcha je tu???? ale nevadiiiii....vsak je poslednaaaaa!!!!!!!

mirka2010
22. okt 2012

@mariankach ahojky, ani mi nevrav...ja som prenasala toooolko dni, takze viem co je to cakat takto dlho...ale urcite sa potom ozvi...ako inak?

mariankach
22. okt 2012

@mirka2010 a dooobre, mame uz nejake jesenne fotecky, kuk sem 🙂

ursula5
22. okt 2012

@mariankach krása 😀

ursula5
22. okt 2012

Ahojte všetky tety a kámošky a kámoši, dlho sme tu neprispeli tak sa ozývam všetko je OK s malým si už nachádzame režim je zlatučký a dobručký 🙂 prikladám foto

apolenka6
22. okt 2012

@mirka2010 no volala som @katy33 ona býva tak kde ja v TO a má ešte pregnyl jeden doma v chladničke a má záruku ešte do januára 2013 tak mi ho dá 🙂 mám šťastie 😝
mňa brucho nebolí aj ked je modré nie vždy mám modrinu po pichaní ,ale jedna sa mi tak hnusne roztiahla po tak maličkom vpichu ... ja mám trošku menej trombocytov v krvi tak možno aj preto som citlivejšia na omodrenie ..lebo ked som ich raz mala moc znížené tak som bola modrá po silnejšom dotknutí ,ale to už nemám 😝
no mrcha je hnusná,ale je tu 😵 som zvedavá...v robote sa ma pýtajú kedy prídem a ja zatĺkam a zatĺkam ..nevedia to 😉

ursula5
22. okt 2012

nepriložilo mi foto 😀

apolenka6
22. okt 2012

@ursula5 jéj ako narástol a je krásny ,cmuk

tinka9075
22. okt 2012

@mariankach
@ursula5 babenky máte krásne detičky aj ja už chcem bábo 🙂 🙂

dadax84
22. okt 2012

@ursula5 Jaruško ty si uz velky chlapcek, a mamina samozrejme kocka, cmuk na licka 🙂

tinasc
22. okt 2012

@mirka2010 veru je to drahéééé.... a moc.... ale keď pre jedného mám, tak nedám zobrať aj druhému... to by ma potom žralo... aj keď ja som tam mala nejakú zľavu, ale aj tak je to dosť... Lukáško sa ešte nepýta, veru dnes som si hovorila, že nič ale vôbec nič necítim, tak že kedy to na mňa príde som veľmi zvedavá 🙂

kostickabonnie
22. okt 2012

@apolenka6 neboj nič dobre bude jasné podarí sa vajíčok je dosť už len nájsť správne spermie. Práve sme dorazili do martina muž išiel 170 celou cestou urobil to za hodinu aj desať minút a este chce ísť na pivo ideme sa ubytovať pa

tinasc
22. okt 2012

@mariankach no ja asi to MT nepôjdem, to by sme mali dosť ďaleko... 🙂 😉 budeme v Bratislave v Ružinove 🙂 teda ak som správne pochopila, že MT je Martin 🙂

tinasc
22. okt 2012

@ursula5 jeej krásavec maličký, aký je zlatučký 🙂

mimi_2
22. okt 2012

@majus28 Držím palce zajtra a hneď daj vedieť ako ste dopadli 😉

cmelica
23. okt 2012

@kostickabonnie moja dnes sa drzkajte!!!! az su vajka pekne a pekne sa oplodnili 🙂 drzim palce 😵

cmelica
23. okt 2012

@tinasc juuj moja a ty si takto este pekne tehulkujes 🙂 ako sa citis??este ziadne periznaky?? kedy mas presne termin???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre