IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
30. okt 2012

@alibabaa tak tomu ver, ze to s tebou prezivame a moooooooc vam to prajeme.....byt tehotna a cakat tak na vytuzeny poklad je to najkrajsie co moze byt...teda az dovtedy kym nepride den D a drobcek sa nenarodi, to potom cely svet sa zrazu zmeni a len sa bude tocit okolo neho...takze v piatok mas krvicku? budeme drzkat palce 🙂 urcite nam daj vediet 🙂 a pohladkaj za nas bublinku 🙂

mirka2010
30. okt 2012

@dasaa nas maly drzkal hlavicku velmi skoro a na brusku vyslovene chcel byt a doteraz je to jeho oblubena poloha..🙂 Daska, ale na toto pozor...lebo potom nadvezuju ine veci,ako 4nozkovanie a tym padom aj sprvane sedenie..takze aj ked nechce byt na brusku, skus ju niecim zaujat, aby sa motivovala a zabavila sa niecim...a hlavne je to potrebne kvoli spevneniu sije...inak existuje taka lamanze zahradka, akurat ju idem predavat, to len mimochodom...je to taka pomocka na to aby dietatko bolo len na brusku...ak chces tak ti poslem nejake fotky...🙂

tinasc
30. okt 2012

@apolenka6 hej v GF sa to robí tak, že ráno v deň vkladu sa utroš zapije, 2 hodiny pred vkladom sa užije Diazepam a hodinu pred vkladom ešte čapík Spasmospan do konečníka na uvoľnenie svalov... hotová procedúra... cítila som sa ako opitá ale uvoľnene a preto treba prísť so sprievodom... 🙂 😉 neviem aké sú postupy v Heliose... sestrička vysvetľovala, že utroš sa musí zapiť, pretože keby sme utroš vložili, tak sa tam rozpustí a doktor nebude tam dobre vidieť a mohol by nás dobre vytrápiť 🙂 čiže by to bolelo...

apolenka6
31. okt 2012

@tinasc ved určite ma vezie mm ..už aby to bolo 😅 😝
aj čapík? 😕 to uvolnenie si myslela ,že aby ste išli na potrebu ešte? 😨 ja budem v "strese" že pôjdem aj sama 😀 🤐
teraz budeme cestovať do MT kes sú dušičky ,budú určite plné cesty ,,síce hned ráno asi nie ked tak uvažujem ,ale hlavná správa je ,že budú posilnené policajné hliadky 🙄 a budú dávať viacej fúkať..toho fúkania sa neobávam,ale ved vieš oni ked chcú si niečo nájdu ,len dúfam ,že to tak nebude 😠 😕
a ty ako? žiadné príznaky?

tinasc
31. okt 2012

@apolenka6 ten čípok je na to, aby sa uvoľnilo svalstvo tam dolu, pretože to človek nevie ovládať... no na to aby som išla na potrebu, tak to som si dala večer predtým glycerínový čípok, len aby som potom nemala starosti 😀
ja zatiaľ nič 🙂 😉

apolenka6
31. okt 2012

@tinasc 😀 😀 som sa zasmiala ,ked si uvedomím aká som teraz nafúknutá a dajú ma pod narkózu ..kto vie čo budem robiť... 😝 😕 a ten glycerínový čípok nefunguje až moc..aby som nemala potom problém to zastaviť ..
ak nič tak v pondelok vyvolávačka ?

tinasc
31. okt 2012

@apolenka6 no mne ten glycerínový čípok zas až tak nefunguje, iba tak akurát... som si ho vždy dávala pre OPU alebo pred nejakou operáciou, aby som sa s tým nemusela trápiť...
veru ak do pondelka nič, tak smer nemocnica, príjem a vyvolávačka 😢

apolenka6
31. okt 2012

@tinasc teraz premýšlam či si mám aj ja niečo kúpiť..ale nemávam takéto problémy skôr naopak ked ma takéto niečo čaká ..nebudem špekulovať aby som si potom nedáva smektu napr. 😀 ..ved to OPU netrvá dlho 😉
dnes ma celé brucho pichá ,nafučaná som riadne a ešte ma čaká 5dní cca 😕 ..čo sa ja sťažujem,že?! ty to máš horšie 😉
ak by si chcela môžeš mi dať čísielko tel. a napísať mi ked budeš po 😕 ale nemusíš 😉
už som informovala ked rodila : Fomárik, katy33,adikasala ..,,téda ,ale už tu bolo pôrodov ,že?

cmelica
31. okt 2012

@mirka2010 @dasaa @sijust ahojte maminy 🙂 ako sa nam mate s dietkami??
my sa mame dobre...malicky uz si prdka a kakuska sam bez pomocu rurky 🙂 teda uz posledny tt sme ju pouzili asi 2x 🙂 posun casu sme zvladli na vybornu...teda moj pocit :D je to take zlaticko..napapa sa a buvka 🙂 je to na nom aj vidiet pampusik nas 😀 ma 4630g a 2 mesiace...neviem ci je to o.k,ale my sme spokojny 🙂 uz nedavame bebu FM 2tt..za ten tt len kojenia pribral 130g,co si mylsim ,ze je dobre...juuuj a mame tu zimu...nekonecne obliekanie a vyzliekanie je pre nas utrpenie a zvlast ked ideme na poradnu,...mame to tak asi 10 min k dr..tak si to viete predstavit...doma ho naobliekam a za 10 min vyzliekam...drzkajte sa a kockam posielame Pusinky a Maroskovi tapaka 🙂
@mirka posles aj mne foto tej hracky...by som ju kupila malemu...samoska ze novu,nerada by som @dasaa ju vyfukla ... 🙂

tinasc
31. okt 2012

@apolenka6 veď to pri opu ani nie je treba, len ja som tých operácií už toľko podstúpila, že som si vždy preventívne dala...a vidím, že v MT také čosi ako diazepam a spasmopan ani nepoužívajú 😉 no však za chvíľku máš po pichaní, potom sa budeš tešiť na embryjká a za chvíľku si ich budeš mojkať v brušku...číslo mám na Mirku, tak tá dá vedieť... bohvie kedy to ale bude 😀 😀 😀
veru už tu bolo veľa pôrodov a skoro každá už otehotnela, takže mysli na to, že sa to určite podarí 🙂 toto je dobrá a plodná téma 🙂

cmelica
31. okt 2012

@tinasc moja tak ani schody nepomahaju??? a co ten cajik si neskusala??? citala som ,ze robis vsetko mozne a stale nic... juuj to ja by som asi porodila uz v 30tt a nie v 35... a necitis ani ziadne tie prve kontrakcie???pohladkaj este Brusenko za nas 🙂

cmelica
31. okt 2012

@apolenka6 ahoj moja!! ako sa mas?? juj uz sa to blizi 🙂 utieklo to ako voda a zachvilku budes mat bambulku u seba v brusku 🙂aj PK idete davat???

cmelica
31. okt 2012

@kostickabonnie @tinka9075 kocky ako sa mate??? nejake novinky?? aj budete testovat?? a kedy ??? hladkam bruskaa 😵 😵

apolenka6
31. okt 2012

@tinasc jáj ja som nevedela,že Mirka má číslo 🙂 lebo si raz písala,že ked tu nebudeš tak budeme vedieť že si už po.. 😉 vieš ,že chceme mať o tebe,vás informácie 😵
plodná téma ,veru už nech sa aj na mňa nalepí ...už by sa mi aj patrilo inventáru,že 😝 no ja pôjdem na OPU a ty na pôrod ..lebo mi to tak vychádza nedeľa, pondelok ..ale to je môj skromný ,neodborný odhad 😝

tinasc
31. okt 2012

@cmelica veru asi som nejaký odolný typ, alebo čo 🙂 🙂 🙂 nejaké bolesti cítim, ale nie sú pravidelné, ani silné 😉

tinasc
31. okt 2012

@apolenka6 tak určite keď tu nebudem pár dní, tak je to jasné 🙂 😉 však by mi to nedalo, aby som sem nenakukla 🙂

apolenka6
31. okt 2012

@cmelica ahoj ! akurát som @tinasc písala ,že ma všetko pichá ,brucho ako v 3.mesiaci ..v piatok druhé sono ,ale si myslím,že už to nebude dlho trvať ..o týždeň už budem určite po 😵
áno bude aj PK inak by sme si to ani nedali ..je to vyššia šanca o dosť si myslím,nie? 😕
Branko je krásne bábo tak rada na neho pozerám..vlastne na všetky detičky na tejto téme 😵

apolenka6
31. okt 2012

@tinasc no ale máš predĺženú ruku na MK 😀 Mirka nám to zvestuje

cmelica
31. okt 2012

@apolenka6 to ti verim to brusko...ja som pribrala pocas stimulky a ani nehovorim ako ma ta voda nalievala 😒 😒
tak ale vydrzime vsetko pre to aby sme mali tie uzlicky krasne ,ze?? a ano PK je urcite dobra... my sme ju mali tiez a z 10 oplodnenych sa nakoniec dobre vyvijali 3...jedno je Branko a 2 mame v mrazaciku este 🙂 tak v piatok uz budes vediet co a ako ...super !!

cmelica
31. okt 2012

@tinasc a pocity ake?? aj mas strach???

apolenka6
31. okt 2012

@cmelica aj ja som pribrala moc 😕 ale pre ten poklad mi to stojí 😵 😵 fakt brucho mám strašné ..si tak myslím ,že keby v ňom aspoň niečo bolo 😅 😕
to som zvedavá koľko mi ich vyberú a koľko sa oplodní ..mne nejde o veľký počet ,ale o kvalitu ..verím,že bude všetko dobre 😕
tak máš ešte 2 mrazáčikov aj ich chcete ešte využiť,nie? 😕

tinasc
31. okt 2012

@cmelica tak pocity už mám všelijaké, som už dosť z toho nervózna 🙂 hej mám strach ako bude, lebo už som to zažila a viem čo bude nasledovať... hlavne, ak mi dajú vyvolávačku... to bude zážitok... ☹ hlavne mám strach, že čím dlhšie tam bude, tak bude väčší... snáď už nepriberie...

cmelica
31. okt 2012

@apolenka6 neboj mojka urcite uz coskoro nebude brusko prazne 🙂 veru tak dolezita je kvalita 🙂 no veru este by sme chceli vyuzit,ale urcite sa budeme snazit aj prirodzene,ale az tak za rok...nerada by som otehu uz teraz,teda ak by sa to naozaj podarilo prirodzene... Branka kojim a nerada by som ho odstavovala..i ked niekto hovori ,ze mozem kojit aj pocas tehu...no myslim si ze potom nema to mliecko a ani to babo dostatok vitamonou...ale to si len ja mylsim,ze je to tak...

cmelica
31. okt 2012

@tinasc aj malu si prenasala??? juj ja som si to nestihla ani uvedomit a uz som rodila...veru ked som videla tie kocky po vivolavacke ako sa trapili aj 2 dni...no nic zavideniahodne...ale snad sa Lukasko umudri a pojde aj bez nej 🙂

tinasc
31. okt 2012

@cmelica nie malú som neprenášala, tá sa vypýtala prirodzene... bože, snáď mi aj tá vyvolávačka zaberie rýchlo...

apolenka6
31. okt 2012

@cmelica bodaj by si mala pravdu 😉 😵 no ešte ma čakajú dlhé týždne čakania .....
to by bolo keby si otehotnela prirodzene po IVF 😕 😅
to nemám ani predstavu ako to funguje ked si tehotná a kojíš ..ale tvoja úvaha má zmysel....

cmelica
31. okt 2012

@tinasc a ta vyvolavacka je tablatka ci infuska???

tinasc
31. okt 2012

@cmelica ja vôbec netuším, do tohto idem (možno) prvý raz... kiežby som nemusela 😉 drobec má ešte pár dní čas... 🙂

cmelica
31. okt 2012

@tinasc ja len ci ti nepovedali postup :D veru bodaj by to nebolo ani ten prvy 🙂

tinasc
31. okt 2012

@cmelica nie, nepovedali...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre