IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
4. nov 2012

@mirka2010 krásne fotočky no Maroško je model 🙂 🙂

mirka2010
4. nov 2012

@tinka9075 dakujeme 🙂 no veru je to model...ale iba vtedy ked ho niecim zaujemes..v tomto pripade vlacikom...lebo on na jednom mieste neposedi...🙂 lozi uplne vsade...ale je tak zlaty...je to nase najvacsie zlaticko 🙂

tinka9075
4. nov 2012

@mirka2010 to je a na každej fotočke sa tvári ako profesionál zlatunký chlapček 🙂 🙂

cmelica
4. nov 2012

@mirka2010 ahojte zlaticka 🙂 nie negrcka takto to bolo len raz,..juuj a veru aj stacilo na strach ! aky je Marosko uzastny a ako sa strasne zmenil...

cmelica
4. nov 2012

@apolenka6 nebojkaj moja!! trva to len chvilocku a potom sa o teba dobre postaraju...aj cajik ti uvaria 🙂 zajtra budeme na teba mysliet a drzkat palcuchy aby bolo vsetko v poriadku a vajenka krasne 🙂 dnes len oddychuj a uz nic tazke nerob ... drzkaj sa!

cmelica
4. nov 2012

@kostickabonnie fuu moja klobuk dole ak vydrzis netestovat..to ja som testovala od 6 dna po opu... najskor som videla carocku len ja-to bolo rano a test bol nejaky co ani neviem znacku...vecer mi to nedalo a ked nebol mm doma tak som urobila mama test a kuk boli tam 2 ktore uz videl aj mm...potom sme uz boli k nezastaveniu a testovali ako blaznivy...dokonca uz aj po potvrdenom tehu som testovala ci nahodou ciarky nezmyzli...no blaaaaaazen...Drzakam mooooc palce na krasne kolajnicky!!!!

cmelica
4. nov 2012

@kostickabonnie pardon musim sa popravit...na 6 den po ET,nie po opu... 😀

kostickabonnie
4. nov 2012

@cmelica pre mna je dolezite zaniest ten test k susede, ktora sa dnes vecer vrati z dovolenky. Do lekarne nebudem mat cestu buduci tyzden, takze ma to nebude pokusat (este ze byvam Panu Bohu za chrbtom a nemame ani potraviny v dedine) 😉 ale este chvilu ma tu budes provokovat a urobim taku blaznivu vec, ako ty 😀 😀 😀 a nestihnem ho k tej susede odniest

mirka2010
4. nov 2012

@tinka9075 velmi pekne dakujeme za pochvalu..urcite mu to odkazem...potesi sa poklad nas 🙂 a uz ste obedovali??? inak varit nedelny obed, osobitne pre Marosko a osobitne pre nas...fuuu, mam co robit!

cmelica
4. nov 2012

@kostickabonnie naozaj bolo to blaziveeeeeee 🙂 este mam tie testy doma a je ich asi 12 😀 😀 😀 to mas dobre ,ze ta nema potom uz co pokusat,teda ak ho stihnes zaniest tej susede 🙂 niektore kocky pisali ,ze uz mali ciarocky na 7 den,tak mi to nedalo a ja som testovala uz na 6 🙂 🙂 🙂 🙂
a ako sa citis??este ziadne priznaky?? a naozaj z toho si nic nerob...ja som nemala priznaky do konca tehu ziadne..teda sem tam prsia a rastlo brusko 😵 ,inac nic...teda keby nechodim po nemocniciach tak je to super tehu...

tinka9075
4. nov 2012

@mirka2010 ja som varila hráškovú polievku takú krémovú a teraz sa varí kapusnica neviem nejak som na nu dostala chut 🙂 🙂

cmelica
4. nov 2012

@mirka2010 mojka a od kedy ste zacali s prikrmom?? teda varis na dvojo obedik?? a polievocku tiez?? ci ju nedochucujes,odlejes mu vyvar a potm si dochutite,vy?? teda veru si to neviem predstavit ako to budem robit ja,hehe

mirka2010
4. nov 2012

@cmelica tak to som stastna, ze uz negrcka...zlaticko male...aj my sa tesime na nejake nove fotky...kedy pridas??? a ako inak travite vikend? ja este nieco dorobim a sup na prechadzku, uz sa tesime s Maroskom 🙂

cmelica
4. nov 2012

@mirka2010 vikendik tak podovejsie..tera pekne buvinka a tiez ideme na prechadzku..pridu nasi tak si chcu pokocikovat 🙂juj a fotecky musim najskor dat do PC a potom popridavam 🙂 rastu tie nase zlaticka ako z vody...vcera tu bola znama a hovori ,ze vyrastol a to ho tt nevydela 🙂

mirka2010
4. nov 2012

@tinka9075 mnaaam, kremove polievky vyslovene zboznujem...ja som varila zeleninkovu, aby mal aj Marosko a cinu s pecenymi zemiakmi...to mame velmi radi 🙂 a sup sa na prechadzku obed vypotit 😀 😀 😀

mirka2010
4. nov 2012

@cmelica zlaticko, ja som si to vobec ale ze vobec nevedela predstavit...prikrmy to bol postrach pre mna neskutocny...ale naucili sme sa a velmi ma to bavi, hlavne Maroskovi vymyslat zdrave papkanie...polievku dam robit najprv taku pre neho, uplne neochutenu a potom ked je hotova, tak mu z nej odlejem a tu nasu cast dochutim...druhe mu robim kadejake pyre zo zeleniny...uz nemixujem...masko s ryzou, cestovinami a vsade vela, vela zeleniny...uvidis, aj ty sa naucis a bude ta to tiez bavit...🙂 a prvy prikrm mal presne na den, ked mal 6 mesiacikov 🙂

tinka9075
4. nov 2012

@mirka2010 aj ja ich mám rada velmi 🙂 🙂 ešte nejaký koláčik spravím 🙂 🙂

dasaa
4. nov 2012

@kostickabonnie Ahoj Simonka sa ma dobre stale sa na na usmieva krasne nam v noci spinka.Je to nase zlaticko 🙂Dnes rano u nas bolo pekne pocasie ale uz poobede sa dost ochladilo a aj fukal vietor tak sme ani vonku nesli.Tak ze doma mas test veru je to pokusenie ale ty to zvladnes netestovat ved uz len tyzden a tak sa dozvieme krasnu spravu.Drzim ti prsteky 🙂

dasaa
4. nov 2012

Ahoj @apolenka6 neboj vsetko bude dobre a dopadne to super sme stale stebou a na zajtra budeme mysliet na teba.Drzime prsteky 🙂

sijust
4. nov 2012

@apolenka6 babulka,moc drzime so Stelli palceky,aby to zajtra dobre dopadlo,bola krasna uroda,nech sa dobre citis a ostatne si povieme postupne 😀 myslime na teba,daj vediet...a oznac aj mna...nie ako minule,vsetky si oznacila len mna nie 😒 😕

sijust
4. nov 2012

@tinasc moja zlata,moc vam gratulujeme...aby ste boli hlavne zdravucki a nech Luka rastie do krasy a robi vam radost 🙂

evapavla
4. nov 2012

@kostickabonnie prečo mi ho chceš doniesť 😕 , už mi len príď oznámiť, že si tehu 😉

cmelica
4. nov 2012

Kocky na povzbudenie moje testovanie 🙂 a bolo ich sice viac.... no stacia na ukazku aj tieto!!
@kostickabonnie @apolenka6 @tinka9075 Drzkame vaaaaaaam mooooc palce!!!
juj a vsetka ta nostalgia sa mi vratila 😵 😵 😵

tinka9075
4. nov 2012

@cmelica ojojoj krásne testíky len ja nie som taká testovacia mna to nikdy ani nelákalo vždy len dva a dost 🙂 🙂

kostickabonnie
4. nov 2012

@evapavla no aby ma to nelakalo pred Martinom 😉

cmelica
4. nov 2012

@tinka9075 no ja som si tiez myslela ,ze vydrzim,ale mm bol nedockavi a uz ked sme urobili prvy a boli tam // tak sme boli k nezastaveniu,ci nahodou nezmyznu 😀

apolenka6
4. nov 2012

@sijust ☹ ☹ ☹ ja som si to nevšimla vôbec keby mi nenapíšeš,že som ťa neoznačila 😨 😨 😨 😨 fakt prisahám,že som si to neuvedomila a ma to moc,moc,moc mrzí!!!!..ty vieš ,že si moje zlatíčko 😉 vždy mi pekne píšeš a povzbudzuješ ma a ked si mi aj odpísala tak ma nenapadlo,že tam nie si ...ešte raz sa OSPRAVEDLŇUJEM !! a určite ťa označím zajtra ako prvú 😅 😉

kostickabonnie
4. nov 2012

@apolenka6 a ty šup do postele, lebo po narkoze ta hned zobudia 😀 😀 😀 😀 nemysli si, ze tam budes vyspavat 😀 😀 idete az rano teda, ze?

apolenka6
4. nov 2012

tak už som pekne upravená,oholená 😀 nechtíky odlakovené ....desiata pre mm tiež zbalená aj pre mňa ak by mi náhodou chutilo ked pôjdeme domov a nebude mi moc zle ...len pekný spánok ešte na mňa a nech je ráno 😉

tinka9075
4. nov 2012

@cmelica no len ja teraz verím dokimu tak testnem až na 17 den po iui ako kázal 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre