IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
8. nov 2012

@tinasc ja mám na toto pamäť ked chcem 😀 verím,že to zvládneme aj bez tvojej štafety 😉

apolenka6
8. nov 2012

@ursula5 to bude určite veľa síl ked aj Jarko veľký chlap im posiela 😅 dakujem
no na úrade si dávajú na čas ,len nech hlavne prídu peniažky ....som zvedavá 😕

mirka2010
8. nov 2012

@ursula5 no sikulko je to naozaj teda 🙂 mam z neho radost...a hlavne ze nemal ziadnu reakciu, to ma tesi uplne najviac...vidis, to nase prve ockovanie bola uplna pohroma, toho druheho som sa tak bala a dopadlo bez reakcie, tuk, tuk, tuk...uvidime co toto tretie...ale najviac sa bojim toho MMR, ty ides dat maleho na to zaockovat?

mirka2010
8. nov 2012

@kostickabonnie ach, no vari ti je uz dobre...ako sa dnes mas?

mirka2010
8. nov 2012

@apolenka6 jaaaj, tu je ta sprava...mi ich prislo naraz viac tak sa mi niekde zapotrosila...tak krasny bojovnici...tesim sa z nich...len tak dalej, nech sa im takto krasne dari...a to jedno...to bude ten vitaz asi 🙂 a kedy by mohol byt vklad?

apolenka6
8. nov 2012

@mirka2010 v sobotu asi ,ale to hovoria nech si ešte zavolám ak by bolo treba ešte jeden deň ..ale si myslím ,že sobota!!! v nedeľu bude mať mm darček k meninkám 🙂

mirka2010
8. nov 2012

@apolenka6 to bude nadherny darcek pre mm...on je Martin? lebo aj nas Marosko ma v nedelu meninky, my budeme na teba tieeeez velmi mysliet 🙂

apolenka6
8. nov 2012

@mirka2010 áno Martin 🙂 dáááákujem dalšia veľká podpora 😅 to bude veľa pozitívnej energie 🙂 júj nech už ho mam v brušku ♥

apolenka6
8. nov 2012

jáj taká som trošku naštvaná..svokra vie o IVF ,ale svokor nie ,no a ja ,mm svokrovci máme spoločného obvodného lekára..a teraz pred IVF bolo treba dať mm spraviť odbery krvi HIV atd..... po mesiaci prišlo obvodnému dr. na úhradu 8 eur.lebo to poisťovňa nepreplatila či čo ..ja a mm málo chodíme k obvodnému ,ale svokor často chodí dať svokre lieky predpísať tak mu mu milý doktor dal zaplatiť "dlžobu" za nás a samozrejme mu vyzvonil,že to je za odbery na IVF!! 😠 😠 taká som naštvaná,že čo to má čo svokrovi hovoriť ! nie?!? 😨 😠 samozrejme svokor nič nehovoril ,lebo o tom nevedel ..tak ho svokra spracovala a po svojom vysvetlila doma .....lekárske tajomstvo 😠

adikasala
8. nov 2012

@apolenka6 ahojky no vidis akych bojovnikov mas 🙂 a ten najsilnejsi bude tvoje vytuzene babetko 😲 a zostane aj na surodenca nabuduce,,,drzkam palce

adikasala
8. nov 2012

@apolenka6 dobre...mna by porazilo asi.. 🙄 🙄 🙄 a tvoja svokra vedela uz predtym co podstupujete?

apolenka6
8. nov 2012

@adikasala áno máme bojovníkov a jeden silno napreduje 😝 a tie dve zodpovedajú bunky na 3 deň oplodnenie ako majú ..tak sú tiež bojovníci 😅
áno svokra vie a mamina moja nie nechcem ju zaťažovať ona by to prežívala ako ja tiež je taká úzkostlivá ..a potom ked sa podarí jej poviem
dakujem za palce..taká som dojatá ako na mňa všetky myslíte aj katy mi práve píše sms 😀

adikasala
8. nov 2012

@apolenka6 velmi na teba myslim 🙂 ja mam aj tu v it jednu kamosku co som spoznala v centre pri iui 🙂 a aj ona bude mat buduci tyzden vklad,,,mala ivf v juni len sa jej neudrzalo,a teraz si da vlozit mrazcika,,tak sa tesim na dve krasne tehotenstva 🙂

apolenka6
8. nov 2012

@adikasala jéj tak budeš mať čo sledovať dva vklady 😀 😉 budeš to mať napínavé 😝 ale čo sa budeš "nudiť" na materskej...viem,že na materskej nie je núdza o robotu ..
a čo maličká? ako sa má ......a sestra? v ktorom tt tehotenstva je

adikasala
8. nov 2012

@apolenka6 mala mi spinka je to nas pokladik a v sobotu ma pol rocka uz...sestra neni tehulka 🙂 a utekam uz sa zobudila potvorka moja mala

tinka9075
8. nov 2012

@tinasc ahoj to je tento rok plodný musí byt 🙂 🙂

tinka9075
8. nov 2012

@apolenka6 tak bojovníkov máš pekných len tak dalej ved o chvílu ich budeš mat v brušku a všetko bude ok neboj 🙂 🙂

apolenka6
8. nov 2012

@adikasala to vážne nie je ?! alebo chcú ? čo som to doplietla 🙄 😉 jasné venuj sa pokladíku pa a posielam pusinky malej

apolenka6
8. nov 2012

@tinka9075 ano snažia sa a sa predvádzajú 😀 len jeden štrajkuje 😝 ..no musím si vymyslieť fintu ako tam drobca "prilepiť" na 9 mesiacov ..idem si trošku zdriemnuť ,lebo ráno som sa skoro krútila v posteli a premýšlala čo mi povedia ....čo narobím ked som taká ,nie ako ty hovoríš flegmoš 🙂 😉

tinka9075
8. nov 2012

@apolenka6 sa prilepí a bude dobre 🙂 🙂 no ja flegmoš to znášam lepšie nič ma netrápi mám všetko na saláme ako sa hovorí 😀 😀 taký fain čas je na zdriemnutie tak si pekne pospi 🙂 🙂

tinasc
8. nov 2012

@cmelica hej sme doma, celkom v pohode, hej malého musím už dokrmovať, lebo hladošovi nestačí... nie si na fcb? hm?

tinasc
8. nov 2012

@apolenka6 rada by som poslúžila aj tebe s tou štafetkou... ale tehu hormóny ešte pôsobia... tak šup, bambulky do bruška a vyjde to uvidíš 🙂

tinasc
8. nov 2012

@apolenka6 jeho to je teda debil ten doktor... však on to nesmie hovoriť... práve pre toto som ja nešla na odbery k obvodnému ale rovno na interné do mesta.. hrozné... inak aj ja mám teraz dilemu, lebo v správe od pediatra, ktorú musím dať obvodnej pediatričke je napísané že dieťa je z ivf... a mám trochu obavy čo z toho, lebo predsa sme na dedine a sestrička je svokrina známa... 😒

sandra077
8. nov 2012

cafte aka je tu statistika ze to vyslo na prvy krat? a brali ste predtym tie hormony na ovulaciu a potom tu injekciu na vajicko aby sa uvolnilo pred iui a potom ste brali tiez ten utrogestan na urdzanie ? ja mam 6 den po iui a dozviem sa az samozrejeme z krvi 16.11 😖

cmelica
8. nov 2012

@tinasc som na fcb 🙂 juj tak to je teda riadny hladosko 🙂 tak aj kojis a dokrmujes?? hlavne je ze sa ma dobre drobec a nic mu nechyba 🙂 🙂 🙂

cmelica
8. nov 2012

@apolenka6 kokso to vazne takto obvodak si dovolil vyzvonit "lekarske tajomstvo" ?? to ako kde sme uz,ked ani lekari si nedavaju servitku pred usta...ale sak co sa cudujeme,ze??? no a co uz mali svokrovci pripomienky,ci???
veru moja len odpocivaj!!!

apolenka6
8. nov 2012

@tinasc no povec ako to môže dr povedať? to ho vôbec neťuklo,že to nemusí vedieť a keby to ani svokra nevedela tak čo ?? 😨 😨 akože som dojatá,aj by som to dr. povedala svoj názor ,ale aby potom bol dobrý na mňa 😕
no a tvoj problém je tiež zaujímavý ...ja by som asi prizvukovala sestričke nech to svokre nehovorí ,lebo....no.no,no 😠
no ja ked som naozaj behala štafetu na základnej škole tak som štartovala prvá a kolík som ja podávala tak to teraz spravím ja 😀 😀

apolenka6
8. nov 2012

@cmelica áno povedal to ! 😠 svokra vie čo podstupujeme a veľmi nám fandí ,len svokrovi sme to nehovorili vieš neviem jeho názor a nie každý IVF uznáva ..ani moji rodičia to nevedia....zatiaľ ,ale majú iného obvodného 😀 😝

tinasc
8. nov 2012

@cmelica veru je to riadny hladoš podľa váhovej tabuľky by mal zjesť oveľa viac... ale toľko mu nedávam a ani toľko nezje... 🙂

kostickabonnie
8. nov 2012

čaute kočky, konecne som sa vratila domov, napriek tomu, ze dnes bol pracovny den, moje brusko sa akosi umudrilo a pocas dna ma vobec nebolelo....az mi to bolo divne (zle je, aj ked boli, aj ked neboli 😀 )
@apolenka6 tesim sa s tebou, ako sa krpcom dari, este trochu dohovor tomu stvrtemu, aby dobehol surodencov 😉 . Ten doktor je cisty debil a ja by som mu na najblizsej navsteve povedala teda riadne do duse. Taky skandal uz urcite davno nemal.
@mirka2010 @tinasc @adikasala @cmelica @sijust pohladkajte svoje bambulky a bambulkov 🙂
@tinka9075 ako sa mas, ziadne nutkanie testovat ? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre