IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
18. nov 2012

@apolenka6 magdus, tak nejak som sa citila aj ja ako opisujes. tazky zaludok, teplota, ak si pozries moje statusy tak tam mam otazku co s teplotou. bolo to 9 den po vklade. 10den som sla na krvny test. nerobila som v ten den test, az 11 den a bol pozitivny. ale vy to mate vo vasom centre tusim inak. mas robit test ci ist na krv 14 den.. tak nejako ze? hlavne nestresuj, pekne oddychuj, ked sa ti chce spinkat spinkaj. to su hormony. aj ja som prespala ten den lebo som bola mega unavena a celu noc som pekne spala a nepocitala ovecky.. okrem skoreho rana. to som sa uz nervozna zobudila, ze idem na krv rano..

adikasala
18. nov 2012

@apolenka6 moje4nko co to citam dva dni som tu neni a ty to uz mas skoro tehulko potvrdene 🙂 aj ja som satak citilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 klud nasa nova tehulka,,,jaj uz satesim na tvoj testik 🙂

apolenka6
18. nov 2012

@alibabaa jéj ozaj?! 😅 už si pamätám tú tvoju teplotu,len som na to nereagovala ,lebo by som ti neporadila....
no už mi je teraz večer lepšie ,aj som sa normálne najedla a asi to zabralo aj ked bruško je takéé nafúknuté 😝 a tepláky mám vytiahnuté až nad pupok nech ma nič netlačí 😀
áno u nás v CAR sa chodí na krv až na 14 deň od vkladu a testu sa obávam aj tak som nedôverčivá ja som proste taká 😝
no som si ešte pospala a večer budem čítať knihu ak bude problém..
a si ma veľmi potešila,že aj ty si mala teplotu teraz je už,len 37 😝

apolenka6
18. nov 2012

@adikasala no vidíš ja ťa tu vykúkam a teba nikde 😉 no radšej nekrič a nič na hlas nehovor ,lebo ja som v tomto moc opatrná ,že až by som sa za to prefackala niekedy aká som ... 🙄
tak aj ty si mala podobné stavy 😕 no ja som na seba zvedavááá ,ale ešte zajtra určite netestujem

alibabaa
18. nov 2012

@apolenka6 len nebud negativna 😉 pekne citaj, alebo pozeraj len to co ta tesi a bavi. 🙂 keby som mala vydrzat nerobit test do 14 dna, tak tento treti krat by som to aj tak urobila. ja som si tehotenstvo chcela pozriet aj na vlastne oci 😀 preto som si robila ten test. ved vies tie povestne // som tiez videla prvy krat ten 11 den vlastne den po krvi 🙂 a potom som testovala az do dna kym bola ciarka vyrazna ako kontrolna, teda v mojom pripade bola vyraznejsia ako kontrolna a odvtedy som neurobila test ani jeden. ale je to dlha doba kym idem na ultrazvuk a som z toho uz nervozna. ale vydrzim, uz to nebude dlho trvat.. uz len 4x sa vyhajam a uvidim nase malinkate srdiecko 🙂 v to pevne verim a nad nicim inym ani len neuvazujem..
pekne oddychuj a rob co ta tesi, pozdrav bublinku

cmelica
18. nov 2012

@alibabaa ahoj!! a ako sa mas??este ti byva zle??

apolenka6
18. nov 2012

@alibabaa som sa pekne umyla aj vlásky vložila utroš a oddychujem pri TV a PC 😝 mm som už vyprevadila do práce tak som sama a veru spánok mám už na viečkach opäť 😝
zajtra príde mamina tak pôjdeme spolu do mesta niečo popozerať ,dúfam,že mi nebude tak zle ako dnes ..ona o IVF ani ,len netuší 🤐
od zajtra do stredy je obdobie MS tak to musím ustáť 😝 ty ked si nebola teh.po IVF tak ti MS prišla normálne? aj cez utroš 😨
ja sa,len pýtam teda verím,že mi nepríde 😉
aj ty pohladkaj bruško a srdiečko určite bije ako zvon!

cmelica
18. nov 2012

@apolenka6 ale ale,aka to mrcha??? zidna nepriiiiiiiiiide!!!!no no no !!! a co uz si nemala ten hnedy hlien???

apolenka6
18. nov 2012

@cmelica nie nemala ,to bol len tenulinký vlások úplné nič ..aj to raz 😉 ja viem,že nepríde ,ale neviem že ked žena nie je tehotná tak či mrcha aj tak príde....a na inú tému o IVF nechodím ,nechcem sa stresovať 😕
aj ti prišla správa kde som ti ukázala link na záclonu? ked sme si včera písali 😨

alibabaa
18. nov 2012

@apolenka6 mrchana nepride moja. a hotovo
po 1IVF som do 7dna spinila a dost intenzivne. to nevyslo. a toto 2 IVF som ani nespinila a ani nedostala mrchu. priblizne asi v takom istom case ako aj ty som "necakala" mrchu 😉
tak sup do postielky a ked zaspinkas tak zaspinkas. 🙂

alibabaa
18. nov 2012

@cmelica no veru hej, byva mi zle ale uz nie tak strasne ako v tu sobotu. a nie je to pravidlo ze mi je kazdy den zle. ale to len preto, ze su dni, kedy radsej papam iba to co viem ze mi nerobi zle.. a vy ako sa mate?

cmelica
18. nov 2012

@apolenka6 to som rada,ze to vies 🙂 jasne moja prisla,len uz som sa sem nedostala...veru krasnu si si vybrala...nam prisiel taky letak a tam su tiez zavesy a pristala by som na taku tmavo hnedu...no mm ,ze len spekulujem,ci mi nestaci ze uz ich mam 3...no nestaci... 😀 😀 😀 tak maminka nevie nic??? myslim,ze utros aj oddialujem ms,ale niekomu aj pride normalne... mne po IUI prisiel neskor...

cmelica
18. nov 2012

@alibabaa tak si davas pozor co spapas...a co ti najviac chuti??? to ides nejako neskoro na sono...a u svojho gyndosa si uz bola??? Dakujem my v pohodicke,...malicky ma take dni,ze je ako anjelik a sem tam sa utrafi taky ako dnes ,ze nebuva...spinkal tak asi 4 hodky...mam pocit,ze je tichucko len ked je na ceciku 😀 😀 😀

tinka9075
18. nov 2012

@apolenka6 posielam ti trochu mojej povahy flegmoša aby si nemyslela na nič zlé 🙂 🙂 🙂

apolenka6
18. nov 2012

@alibabaa ešte nejdem spať chcem sa úplne vysiliť a až potom nech ľahnem a spím 😝
ja som sa ,len pýtala ako si to mala vtedy a to si hned od vkladu špinila 😨 hm

apolenka6
18. nov 2012

@cmelica aj mne pri IUI utroš MS nespustil až po vysadení ,ale toto je asi iné..ale čo sa zaťažujem ! 😠 😉 nepríde a hotovo
nie mamina nič nevie tá by mala stresy ako ja 😀 ja som v povahe ako ona ,všetkého sa obávam a všetko prežívam 😝 tak načo ju zaťažovať 😝
my záclonu v obývačke nemáme tak mm nemá námietky 🙂

apolenka6
18. nov 2012

@tinka9075 dakujem si zlatá..a kedy mám čakať flegmoš príznaky? 😀

alibabaa
18. nov 2012

@cmelica v gf sa chodi taky 8tt na ultrazvuk.. a u svojho som nebola zatial. som sice netrpezliva, ale pevne verim, ze je vsetko ok. iva567 napisala vetu, ktorou sa teraz riadim. kto zvraci, ten nepotraci. ta ma drzi nad vodou 🙂
nemam nic co mi chuti najviac. som bez chuti .. a ked dostanem chut, tak dlho rozmyslam ci to vobec spapat, ci mi nebude zle.. 😅
na ceciku je vzdy najlepsie maminka 🙂

alibabaa
18. nov 2012

@apolenka6 nie az 7den a potom az do vysadenia utrosu. a ked som ho vysadila okamzite dosla ms..

tinka9075
18. nov 2012

@apolenka6 už som ti poslala necítiš nič? 😀 😀 ved to nemám daleko za rohom nie 🙂 🙂

alibabaa
18. nov 2012

@apolenka6 po neuspesnych iui a ket som nespinila a ms prisla az na 5 den po vysadeni utrosu. ale ty najblizsiu dobu nevysadis utros, tak nadtym ani neuvazuj.

apolenka6
18. nov 2012

@alibabaa ahá ja som to naopak pochopila 😕 a to som už počula ,že komu je zle v tehotenstve tak je to bezpečné ,ale určite aj komu nie je zle tak to tak nemusí byť a niečo sa stať

apolenka6
18. nov 2012

@tinka9075 asi je zlý signál 😝 ale každú chvíľu to dorazí 😀 😉

alibabaa
18. nov 2012

@apolenka6 nevolnosti nie su pravidlom. no ked tak dlho cakam na ten ultrazvuk, tak si musim niecim sprijemnit cakanie, ked uz ten zaludok neposlucha... 😅

apolenka6
18. nov 2012

@alibabaa ozaj a tá teplota ťa koľko držala?

alibabaa
18. nov 2012

@apolenka6 uff, to som nesledovala. ked som sa dozvedela pozitivny vysledok..

apolenka6
18. nov 2012

@alibabaa lebo zas mám 37,3 😒 ale nie je to strašné ,len mi je teplejšie v tvári a žalúdok je tak isto ..ako na vode ,ale ráno mi bolo oveľa horšie ..ozaj okolo pupka cítim brucho na dotyk aj na ľavo aj v pravo

tinka9075
18. nov 2012

@apolenka6 no asi ti ju prídem odovzdat osobne 🙂 🙂

alibabaa
18. nov 2012

@apolenka6 vyzera to tak ze pojdem pustit tu kacku z mojho zajatia.. och.. uz nech je po 12tt a je mi fajn...

babule hlasim odchod. idem sa porozpravat s kackou ktora mi sedi v zaludku a potom uz nepojdem spät k pc.. pozriem si prveho rytiera a pojdem hajat.

pa

tinka9075
18. nov 2012

@alibabaa dobrú nocku 😔 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre