IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
19. nov 2012

@kostickabonnie no to neviem ja som bola teraz v brne dva krát a nič som neplatila 🙂 🙂

apolenka6
19. nov 2012

mne bola asi pri vklade taká mladučká strašne ako dievčatko 😕 to je dr. Cuľbová?
jéj ako sa to krásne číta aj chcem ! 😵
teraz ma znovu prehnalo ,žalúdok ráno bolel ,ale ked som sa najedla bolo lepšie a teraz večer zas oťažieva ..a teplota 37,2

kostickabonnie
19. nov 2012

@apolenka6 moja, ty budes dalsia tehulka a ktovie, ci nebudem prva, ktora sa to dozvie, ak pojdes v pondelok na kontrolu 😉

apolenka6
19. nov 2012

@tinka9075 ja som mala hnedú bundu ..a nebola som si istá či vieš že to mamina nevie ,už si nepamätám komu čo píšem 😀

apolenka6
19. nov 2012

@kostickabonnie no asi ťa nepoteším ,ale mm bude v pondelok doma a ,že on pôjde je zvedavý 😝 😉 ak by piatok nemohol ..
ale nie je všetko na 100% radšej by som bola nech to je v piatok

tinka9075
19. nov 2012

@apolenka6 áno mala 🙂 🙂 jáj ved ja si všetko pamätám ja mám pamät až velmi dobrú 😀 😀 😀 😀 no škoda že si na mna nezakričala 🙂 🙂

apolenka6
19. nov 2012

@tinka9075 ja som sa aj tak rozprávala ,len mi to prišlo ked si prešla okolo a si veru ponáhlala 😀 ved niekdy nabudúce ťa ohlásim určite!!!

tinasc
19. nov 2012

@tinka9075 veľmi ma to teší, že sa vám to postupne darí 🙂 a ešte Magdalénka sa pridá, to bude paráda a postupne ostatné kočky, už ale nemám prehľad, ktoré čo čaká 🙂

tinka9075
19. nov 2012

@apolenka6 ja sa vždy tak ponáhlam so mnou nechce po meste chodit ani muž ani mamina lebo oni pomaličky pohodlne a ja rýchlo chodím 😀 😀

apolenka6
19. nov 2012

@kostickabonnie práve som odbehla a maternica sa "tvári "ako pri,pred MS pobolieva 😨

apolenka6
19. nov 2012

@tinka9075 ja som tiež rýchlobežka ,ale mamina ma vzala pod pazuchu a sme si pomaly cupkali ..musím sa prispôsobiť staršej žene

tinka9075
19. nov 2012

@tinasc dakujem ved tehu vlna je tu tak postupne naskakujeme a zachvílu naskočí
@apolenka6 ale ved ona už naskočila a bude to tu veselé 🙂 🙂

tinka9075
19. nov 2012

@apolenka6 ved to áno ja ked idem do mesta tak rýchlo obehám čo potrebujem a hned domov utekám 😀 😀

cmelica
19. nov 2012

@tinka9075 jeeeeeeee krasne HCG!!! Gratulkaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
19. nov 2012

@cmelica dakujem konečne sa podarilo 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mimi_2
19. nov 2012

@sandra077 Ahoj, neboj treba veriť, aj ja čakám mrchu každú chvíľu a ideme skúsiť 2x... 😉

kostickabonnie
19. nov 2012

@apolenka6 no, ono to tak bude par dni boliet, mna to bolelo cely druhy tyzden a vidis, neprisla. Ani k tebe nepride 😉 😉 😉

apolenka6
19. nov 2012

@kostickabonnie ved sa aj tak ukludňujem 😝 zajtra som 30DC 😕

apolenka6
19. nov 2012

ja sa najem a som ešte viacej hladná?!?to čo je 😨

mirka2010
19. nov 2012

@tinka9075 uzasneeee, tak to urcite budete uz pocut aj srdiecko toho vaseho pokladika 🙂 velmi sa s tebou tesim...a dnes si sa ako mala??? ty si stale PN, vsak?

mirka2010
19. nov 2012

@apolenka6 ahojkyyyy, ako sa mas??? teda mate???

mirka2010
19. nov 2012

@sijust tak super, tesim sa ze sme aj na FB priatelky 🙂🙂🙂 no veru Marosko ma soplik, ale dnes tuk,,tuk, tuk lepsie 🙂 uz mu tak netiekli, naozaj myslim, ze to bolo jednoznacne z prerezavania tych zobkov...ach tieto zuby!!! prajem vam velmi aby ste to znasali lepsie...a to sme Silvuska este len na zaciatku....s tym ockovanim to moze veru byt...lebo moja kamoska co ma tiez Stelku, tak jej mala ma vyrazticky na lickach priamo po MMR ockovani...inak po tomto danom ockovani su ekzemy velmi caste...takze ach neviem...toto MMR chcem ja odlozit na troska neskor, strasne ma to desi ze co sa to dostane do toho maleho telicka...a spinkanie....co vy tiez zle spinkavate???

tinka9075
19. nov 2012

@mirka2010 to bude počut verím 🙂 🙂 áno som stále na pn 🙂 🙂

mirka2010
19. nov 2012

@adikasala fiiiiiah, tak to je teda uplne ine ako je to na SK...ale znie to zaujimavo...mozno by som nieco z vasich receptov aj vyskusala 🙂 cize je jedno ci kojis, ci nie, zacina sa v 4 mesiaci? lebo tu kojene deti papaju prikrmy az od 6teho...a parmezan? teeeda, syr to myslim, ze sa tu dava az okolo roka...a aky je u vas nazor na zacatie s kravskym mliekom? kedy zltok napriklad? tiez tu sa zacina so zeleninou, az potom ovocie...a hruska myslim ze sa tiez dava troska neskor...no vsade je to inak...🙂 a ty malej varis? alebo vacsinou kupujes? lebo ja malemu varim a raz za tyzden-dva mu dam kupovany prikr napriklad ako telacie, kralicie maso, to nekupujem a varim z neho...

mirka2010
19. nov 2012

@tinka9075 juuuj, ako ti teraz bude dobre🙂 tehotna a na PN 🙂 tolko oddychu a spanku....urcite si to budes uzivat, vsak? a uz aj nejake chute prichadzaju?

tinka9075
19. nov 2012

@mirka2010 bude mi dobre ale asi sa aj nudit budem 🙂 🙂 teraz mi v poslednom čase chutí ryža a bryndza a ovocie viac nič 🙂 🙂

majca55
19. nov 2012

@tinka9075 gratulujem mojaaaaaaaaaaaaaaaa moc moc 😵 😵

tinka9075
19. nov 2012

@majca55 dakujem taká som štastná teším sa velmi aj ked potichúčky ale teším 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 musíš nasadnut na tehu vlnu 🙂 🙂

mirka2010
19. nov 2012

@tinasc no isto je krasne mat taketo fotocky, hlavne pre spomienku a tiez radost 🙂 my s mm fotkami vyslovene zijeme, sice on foti,ale sme v tom tak spolu, je to nase obrovske hobby a dokazeme nad fotkami stravit spolu tolko casu....🙂 a ked vidime vysledky, ci uz krasneho naseho Maroska,alebo inych ludi, deti, tak nas to neskutocne moc tesi 🙂 no ako Lukasko? ozaj ako zvladate odchod do skoly? chodis ty s malou?

tinasc
19. nov 2012

@mirka2010 určite však uvidíme ako nám to vyjde, ak by sme sa dali fotiť 🙂 no Lukáškovi sa nejako nechce búvať, vymýšľa... idem ho prebaliť a dať do postieľky na nočný spánok 😉 do školy chodím ja s malou, inak sa to nedá, malého aspoň uspím v sedačke 😀 dá sa to v pohode stíhať, inak by to nešlo ani by nikto iný nemohol s ňou chodiť 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre