IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
21. nov 2012

@tinka9075 viem,že máš strach to má určite každá ,ale ty máš na to dôvod .....neboj dopadne to dobre!! nám všetkým !
ja ešte spravím test za 3 dni možno ,ale nechcem sa stresovať 😉

apolenka6
21. nov 2012

@tinka9075 mňa ešte prsia nebolia,len ich mám naliaté a sú väčšie

adikasala
21. nov 2012

@apolenka6 jaaj na to obajatie sa ja pamatam ako sme sa po sebe hodili 🙂 🙂 🙂 🙂 krasne,,,teraz si spominam na moje prve dni tehulkovske

apolenka6
21. nov 2012

@adikasala no vidíš aj ja to chcem zažiť to objatie a to prvé čaro by po telefóne opadlo už by to nebolo ono ....tak som ťa rozcítila a spomínaš 😕

tinka9075
21. nov 2012

@apolenka6 jáj ja budem štastná ked bude bit srdiečko ale aj potom budem mat trošku strach ale verím že dobojujem do konca 🙂 🙂

apolenka6
21. nov 2012

@tinka9075 neboj dobojujeme 😉 nemysli na strach ,ale pozitívne 😉

tinka9075
21. nov 2012

@apolenka6 to musíme dobojovat ved ja myslím pozitívne ale ten strach tam bude vždy ale ja to zvládnem 🙂 🙂

apolenka6
21. nov 2012

@tinka9075 ja na to radšej nemyslím teraz budem ja flegmoš 😉 v júli budeme rodiť jedna za druhou ako slivky 😀

tinka9075
21. nov 2012

@apolenka6 ták presne treba byt flagmoš inak mne to ani velmi nedochádza že som tehu stále to je také neuveritelné 🙂 🙂 no ja som pozerala že mi to vychádza na 22 júla som sa smiala ked som hovorila mužovi že dva dni budem prenášat a budeme mat malého leva my sme z mužom obaja levi tak budeme všetci traja jedno znamenie 🙂 🙂

apolenka6
21. nov 2012

@tinka9075 môj mm má 15 júla narodky keby som vtedy rodila ,ale termín bude asi neskôr ..ved uvidíme ako mi to vyrátajú 😝

tinka9075
21. nov 2012

@apolenka6 ale je dobre že nám to vychádza na júl 🙂 🙂 budeme mat detičky cez leto 🙂 🙂 🙂 aspon môžeme chodit von s nimi 🙂 🙂

apolenka6
21. nov 2012

@tinka9075 von budem chodiť stále ,ale v lete je to pohodlnejšie ako v zime 🙂

tinka9075
21. nov 2012

@apolenka6 ja tiež budem stále vonku ale aj cez zimu budem chodit na prechádzky 🙂 🙂

tinasc
21. nov 2012

@apolenka6 paráááááádaaaaa, však Luky mal 4 kilá a čosi... takže aj štvormo môže byť 🙂 🙂 🙂

tinasc
21. nov 2012

@apolenka6 ja som ti raz písala, že každá v tejto téme otehotnie, skôr či neskôr, ale predsa... veľmi sa teším s tebou, je to nádhera, uvidíš aké to bude krásne obdobie tehuľkovania a mamičkovania, aj keď teda ja momentálne padám na hubu 🙂 😉 ale veľmi sa teším z tvojich krásnych dvoch paličiek 🙂

dasaa
21. nov 2012

@apolenka6 waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw to je supeeeeeeeeeeeeer mam velku radost jeminku to je uzasne som neskutocne rada 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

apolenka6
21. nov 2012

@tinasc júj si zlatá teda všetky čo ste tu ! 😅 inak ja mám asi "pásomnicu" ja mám vlčí hlad stále a som pritom najedená a hlavne na večer a v noci ...
no ved okolo mňa sa to dlho krútilo dokiaľ som otehotnela 😝

apolenka6
21. nov 2012

@dasaa dakujéééém ,si moc zlatáááá ,ale potichúčky sa teším 😉

cmelica
21. nov 2012

@majca55 mojka sup sup naskakovat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 moc ti prajeme aby si na tuto vlnu naskocila cim skor...najlepsie hneeeeed 😀 pusa od Branka 🤐 🤐 🤐

cmelica
21. nov 2012

@dasaa ahoj maminka ako sa nam mate????

cmelica
21. nov 2012

@sijust @mirka2010 a vy sa nam ako mate??

apolenka6
21. nov 2012

@majca55 áno Maji ešte aj ty sa pridaj ,veľmi by som ti to priala 😉 😵

dasaa
21. nov 2012

@cmelica ahoj moja zajtra idem k doktorke.Simonka je nejaka nesvoja uz 3 den place nam.Dnes papala miecko a ked sa jej odgrglo tak trosku z pusy jej mliecko vyslo a hned aj hlien.Ked sme jej utreli ustocka od mliecka tak mala taky tahavy hlien.Mozno preto je taka nesvoja.Nema vobec teplotu a ani mi nekasle.Ale na dalsi tyzden mame ist ockovat tak uvidime ci pojdeme

tinka9075
21. nov 2012

@majca55 ahoj Maji no už musíš naskočit aj ty tehu vlna trvá 🙂 🙂

kostickabonnie
21. nov 2012

@apolenka6 tak medzi poslednými, ale predsa gratulujeeeeeeeeeem a uprimne sa tesiiiiiiiiiiiiiim a zo srdca prajem, aby sme vsetky štyri v júli ukázali fotky krásnych zdravých detičiek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
21. nov 2012

@dasaa juuj moja a vy mate taketo patalie??? aj mi ideme na 2tt ockovat...som zvedava ako to zvladneme 😝
aj nejako chrci ked buva????

apolenka6
21. nov 2012

@kostickabonnie ešte počkáme na krvičku ,ale už som spokojnejšia 🙂 veru posledná a si vieš predstaviť ako ma naťahovalo ked vám potvrdili tehotenstvo a ja som bola na čakačke 😕 a možno nebudem posledná,že ? @majca55

apolenka6
21. nov 2012

@kostickabonnie a ty si sa presťahovala na druhú tému? júlovky 2013 😅

apolenka6
21. nov 2012

@alibabaa zajtra máš veľký deň 😅 uži si ten krásny pocit 😉

kostickabonnie
21. nov 2012

@apolenka6 myslela som ze som posledna gratulantka....rano som sa totiz vybrala len na jedno pracovne stretnutie, ktore sa neuskutocnilo, no a zrazu som obisla dalsich styroch a prisla som domov az podvečer. Tak @alibabaa pisala, ze nieco take existuje, tak sa tam idem mrknut 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre