IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
18. dec 2012

@apolenka @mirka2010 @cmelica @dasaa @majca55 @alibabaa @walta @tinasc @tinka9075 @kostickabonnie @fomarik @ursula5 ...dufam,ze som na ziadnu nezabudla...dievcata moje,myslim na vas,mrzi ma,ze nemam cas si pisat s vami...ale ste moje kamaratky a som rada,ze vas tu vzdy najdem 🙂 dufam,ze sa mate fajn,pozdravujeme deturence aj bruska...opatrujte sa,cmuk 😲 s+s

apolenka6
18. dec 2012

@sijust aj ja vás mám rada ♥ vždy mi poradíš a ma vypočuješ ked potrebujem DAKUJEM! ked nemáš čas sem moc chodiť nevadí ,ale sa venuješ pokladíku a to je hlavné! 🙂 🙂 🙂

apolenka6
18. dec 2012

@adikasala tak asi u vás zúri črevná neplecha či ako to nazvať ....ked to má aj mm a tehotný nie je 😀
som rada,že dnes ti je lepšie už to bude,len lepšie určite ....
ja som prišla z mesta a už som pokúpila na 80% darčeky a peniaze sú fuč 😅 😝 ..musela som ísť už domov 2 tašky plné a viacej neodnesiem ,zajtra to doladím 😉

adikasala
18. dec 2012

@sijust ahojky mojenko mame sa ok az na to ze ma chytilo vcera vracanie,,,tak mi dosli pochybnosti lebo ako naschval mi mala vcera prist mrcha 2 po porode,,,ze ci nahodou nebudem tehu 😕 ale vyzera to ze to ustupuje uz som sa aj na obed najedla,,ale mrcha este nedosla,,,pocitam ze bude meskat je to bezne po porode 🙂 inak valentinka sa ma dobre rastie ved uz mame 7 mesiacov krasne nam zacala sedet agagoce velmi,velmi sa jej lubi pre zrkadlom tam vykrkuje na rety ako sa pozera na seba vyska od radosti 🙂 ani ja som tu dost nebola nemala som pc ale teraz uz jezisko chodil a kupil mi pc novy tak dobieham co som zameskala...posielame bostek stellinke 😉 😉

adikasala
18. dec 2012

@apolenka6 no vyzera to lepsie uz dnes som sa aj najedla na obed co je pokrok,,a tiez som zbehla do mesta posielala som baliky rodicom a sestre a stretla som kamosku a ta tiez vcera vracala cely den,,tak to je vyrus co nas hytil aj lekarni som sa na to pytala ze prvy den velke vracanie druhy den nevolnosti a treti den uz prejde vsetko,,,ato je moj pripad,,ale pre pripad ak by nieco tak v piatok testnem,no ty neprehanaj s nakupmi a budes cele tehu na pn?aby sa ti nieco nestalo pekne pomalicky nenamahaj sa a hladkaj brusko 🙂 som rada ze ti nebyva zle,,ja som si to pekne odtrpela s valentinkou 🙂

cmelica
18. dec 2012

ahojte kocky!!!!!!!!!Dnesna poradna pre predcastniatka dopadla uplne uzastne 🙂 Maly krasne prosperuje,hned aj balil doktorku na usmev 🙂 mame 5630g a hlavicka 40 🙂 som uplne spokojna..Branusko bol uzastny,pekne ukazal co vsetko viem a bola som prevapena ako sa postavil na nozicky 🙂 je to sikulka nasa 🙂

apolenka6
18. dec 2012

@adikasala no tak sa daj pekne do poriadku nech na Vianoce môžeš všetko papkať ,všetky dobroty čo sú na vianočnom stole 🙂
nie ja nákupy nepreháňam a ťažké nenosím ,všetko bolo ľahké ..ja si dávam na pokladík veľký pozor! 🙂 🙂 🙂

apolenka6
18. dec 2012

Ozaj dievčatá moja mamina už vie ,že som tehotná ...ked sme tam boli v sobotu tak sa ma pýtala kedy pôjdem do práce ,lebo som PN ..išla na to potmehúdsky 😅 a potom sa ma spýtala či nie som tehotná 😨 už som nechcela zatĺkať a klamať ju ..tak som jej povedala ,že som 😅 😵 ! a ona na to ,že to už vie mesiac ..tušila to ,neviem ako 😕 ,ale je to predsa ..MAMA 🙂

apolenka6
18. dec 2012

@cmelica krásne napreduje mládenec Branko ,len nech sa mu stále darí a rastie pokladík 🙂 🙂

apolenka6
18. dec 2012

@alibabaa kde si sa stratila? vôbec nepíšeš 😨 ako sa máte? už máš určite tehu knižku 🙂

apolenka6
18. dec 2012

@tinka9075
@kostickabonnie no čo kde ste??! čakám nové informácie ,určite už máte aj tehotenské knižky 😉

tinasc
18. dec 2012

@cmelica ahoj, tak my sme vás s váhou už predbehli 🙂

tinasc
18. dec 2012

@sijust to nevadí, že nemáš čas, hlavne že sa ozveš, ako sa máte... ja tiež si odtrhnem len chvíľku, lebo som zvedavá, ako sa tu máte 🙂 tiež by som nevydržala, keby som sem nenakukla 🙂 Stellinke posielame pusinky 🙂

tinasc
18. dec 2012

@apolenka6 už 9tt? to je skvelé, rýchlo to ubieha 🙂

apolenka6
18. dec 2012

@tinasc ale asi ešte nie v 9 tt ,to tu tak skáče dáko skôr 😝 dnes som 8tt+1 😉 ale ked som bola v piatok na sono ešte som bola v 7tt+4 a dr. povedal,že zodpovedáme 8tt tak neviem ako to je 😕

tinka9075
18. dec 2012

@tinasc
@apolenka6
@cmelica
@adikasala
@sijust a ostatné čaute babulky pred chvílou sme prišli všetko ok drobci sa vrteli srdiečka im pekne bili a narástli dost za 15 dní od posledného sona zodpovedajú 10 týždnu tak som štastná zajtra dám fotečku dnes sa mi už nejak nechce 🙂 🙂

apolenka6
18. dec 2012

@tinka9075 ani nevieš ako sa tešíííím ,som šťastná ,že ste v poriadku ♥ 😵 😵 😵

tinka9075
18. dec 2012

@apolenka6 dakujem ved aj ja aj ked stále mi to nejak nejde do hlavy že čakám dvojičky 🙂 🙂 a doki dnes povedal že to vyzerá na párik no verím že má pravdu 🙂 🙂

apolenka6
18. dec 2012

@tinka9075 to by bolo super mať párik !!! 😅 😅 😅 čo už bolo niečo vidieť? 😕
áno čakáš dvojičky moja 🙂 🙂 🙂 si to pekne zafixuj 😉

tinka9075
18. dec 2012

@apolenka6 to mi povedal ked pozeral z mužom sono že jedno je trošku menšie si myslel že budú dvaja chlapci ale že to vyzerá na párik 🙂 🙂 ale vrteli sa riadne krpci malí 🙂 🙂

apolenka6
18. dec 2012

@tinka9075 a koľko majú cm? 😵 😕 jáj už aj ja sa teším na dalšie sono ,ale to bude neviem kedy 11.1. do MT v 12tt ,ale či aj tu u nás ešte neviem ,zajtra idem mojed dr. som zvedavá čo mi povie ...tento týždeň končí 🙄

tinka9075
18. dec 2012

@apolenka6 ani neviem kolko majú aj mi hovoril ale ja som bola taká štastná že som si to nezapamätala 🙂 🙂 ja idem v 12 týždni do martina na sono k doktorovi Grochalovi 🙂 🙂

apolenka6
18. dec 2012

@tinka9075 hlavná vec že ste v poriadku ! 😵 pekný večer prajem idem pozerať TV a oddýchni si určite si unavená 🙂

tinka9075
18. dec 2012

@apolenka6 ved to hlavne že je všetko ok 🙂 🙂 unavená som ale nevadí zajtra sa vyspím 🙂 🙂

tinasc
18. dec 2012

@apolenka6 je to podľa poslednej ms, malo by to približne vyjsť 🙂 8+1 je už 9tt 😉

tinasc
18. dec 2012

@tinka9075 super, super, super 🙂

tinka9075
18. dec 2012

@tinasc dakujem ja som rada že to je takto v poriadku 🙂 🙂

tinka9075
18. dec 2012

Babenky tak tú sú naše zlatíčka v plnej paráde 🙂 🙂 🙂

tinasc
18. dec 2012

@tinka9075 sú krásne 🙂

tinka9075
18. dec 2012

@tinasc dakujem som štastná že sa to podarilo hned 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre