IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
11. jan 2013

@apolenka6 tesim sa na tvoje spravicky ako sa ma tvoj bubacik v brusku 🙂 vies co aj mna vcera seklo v krizoch az tak hrozne ze som skoro odpadla,,,mala som valentinku na rukach a tak odrazu velka bolest v krizoch ze som ledva stihla malu hodit na gauc lebo neviem ako by to dopadlo...ostalo mi aj zle bolo mi na odpanutie tak som zostala na gauci rychlo s nohami hore chvilu ale nedokazala som sa ani postavit potom strasna bolest,,,potom som volala svokre nastastie dobehla apomohla mi z malou cely den ja som nevladala,,dnes je uz lepsie to rozchodim ale z postele stat to bola bolest ☹ mozem iba paralen od bolesti lebo este kojim rano,,

kostickabonnie
11. jan 2013

@tinka9075 asi stačí že mamina bola v prvých troch mesiacoch veľmi akčná. Stale len pracovala a malé bude opak 😉

apolenka6
11. jan 2013

Ahojte dievčatá 🙂 tak sme šťastne naspäť a máme 2 rúčky ,nôžky 🙂 meriame 54mm a zodpovedáme presne 12+0tt síce dnes dnes som,len 11+4tt tak sa nám darí ,srdiečko krásne bilo 🙂 🙂 🙂 chrbátik v poriadku a NT 1mm 😕 vraj v norme ,neviem aké má byť ,ale že do 3mm je OK 😕 to mi povedal aj to,že už sme za hranicou potratu ,čo ma najviac potešil ,ale obavy sú vždy celé tehu 😉 malé sa krásne vrtelo tak nemohol zachytiť nosnú kostičku chcel zmerať ,ale sa nám otáčalo ,ale hlavné je to zmeranie šijového prerastenia NT 😉
zbehla som aj k mojej dr. pre výsledky krvi ,ale ešte niečo chýba tak vo štvrtok mám priniesť moč ešte nech mám všetko kompletné ...
v 15tt mám prísť na krv 🙂
foto mám také nekvalitné nedalo sa pekne odfotiť ,.ale pre mňa je najkrajšie

cmelica
11. jan 2013

@apolenka6 jeeeeeeeee to sa tesim moooc!!! je to uzastny pohlad ako sa vrtia,take male drobatka,ze??? a pockaj ked uz to budes citit 🙂 pekne sa opatrujte a hladkame bruseno 🙂

tinasc
11. jan 2013

@apolenka6 teším sa, že je všetko v poriadku, to NT máš ok, hej norma je do 3 🙂 tak už môžeš byť o niečo pokojnejšia, aj keď obavy budú celé tehu, ale všetko určite bude ok 🙂

adikasala
11. jan 2013

@apolenka6 mojenko tesim sa ze je vsetko ok....obavy su vzdy a hlavne teraz ked uz babo mas nasvete,,vies co ja som velmi ziarliva 😝 vcera ked smalou bola svokra az mi bolo doplacu ze nemozem sa onu ja postarat,neze by som jej neverila ale predsa nikdy nevies co sa moze stat,,,tak ten strach uz bude stale 😉

tinka9075
11. jan 2013

@adikasala ja som rada že je všetko ok a drobci krásne rastú 🙂 🙂 už len donosit do konca a budem štastná 🙂 🙂

cmelica
11. jan 2013

@kostickabonnie no to je super,ze tak pekne rastiete 🙂 a co brusinko uz mas nejake?? tesim sa na fotecky 😵 😵

tinka9075
11. jan 2013

@kostickabonnie ja sa len bojím aby drobci neboli také aj ked sa narodia 🙂 🙂

tinka9075
11. jan 2013

@apolenka6 tak super že je všetko ok to je najdôležitejšie 🙂 🙂

apolenka6
11. jan 2013

@tinka9075
@adikasala
@tinasc
@cmelica
@kostickabonnie dakujem ste moc zlaté ! 🙂 mám obmedzený prístup k PC mm úraduje 😠 tak píšem ,len tak "stroho " 😀 😉

tinka9075
11. jan 2013

@apolenka6 musíš ho sem tam vyhnat od pc no u nás by to bola katastrofa mat jeden pc ked mi obahja sme počítačový mamiaci 🙂 🙂

adikasala
11. jan 2013

@apolenka6 v nedelu vecer sa vyburis a popises 🙂 🙂 🙂 mi ta pockame 🙂 🙂 🙂

adikasala
11. jan 2013

@cmelica vies co ani sama neviem ci chcem druhe teraz ma to ani netrapi,,,jasne ked sa podari samo tak urcite budem rada,,,ale zatial neplanujem aj ked mm by chcel aj druhe ale myslim si ze to budem riesit az tak za rok priblizne,,,chcela by som aby mali rozdiel tak okolo 3 rokov tzn ked valentinka bude mat tie dva rocky tak by som sa na to dala...ale ved nikdy nevies....aj preto ze ja tu v it moc pomoci nemam,, a maminu mam na svk

adikasala
11. jan 2013

@cmelica fotky mame nove len ich nahodit do pc potom dame 🙂

cmelica
11. jan 2013

@adikasala no jasne..je to ine ked si v cudzom svete ako tu na svk kde su vsetci na okolo... my sme to tiez takto neplanovali,ale na druhej strane bola by skoda nevyuzit sancu...mame cas do buduceho roku do januara,potom uz by som asi mrazenia na 3ti rok neplatila... jeee na fotecky sa tesiiiiiiiiim 🙂 to uz je velika slecna 🙂

tinasc
11. jan 2013

@adikasala joooj tak tie obavy o deti a aj tú žiarlivosť poznám 🙂

kostickabonnie
11. jan 2013

babenky, od včera večera mám doma svokru, tak vôbec nemám príležitosť venovať sa MK 😠 bude tu až do pondelka, konečne tu bude čisto 😀 😀 😀 😀 dnes mi vyumývala žalúzie na veľkých oknách, aj okná zvnútra, zajtra jej asi požičiam žehličku 😀 😀 😀

mirka2010
11. jan 2013

@tinka9075 ahojky, no vobec neviem, ze si k nemu mala ist, naozaj som si tu spravu asi nevsimla...hned by som na to reagovala...no je to uzasne, ze si pocula ich krasne srdiecka, ved to je tak krasne 🙂 a urcite od takeho cloveka ako je on pocuvat o svojich vysnivanych drobcoch, to muselo byt uzasne...kedy znova pojdete k nemu??? ty si ako jeho pacientka, teda budes k nemu chodit ako ku gynekologovi???

tinka9075
11. jan 2013

@mirka2010 ahoj asi si si neprečítala správu 🙂 🙂 bolo to úžastné íst k nemu a som rada že mi merania robil docent lebo viem že je dôkladný a všetko pekne pomeral 🙂 🙂 ked nám pustil srdiečko prvého bábetka až som sa zlakla ako silno bilo 🙂 🙂 idem k nemu v 23 týždni už sa teším 😉 😉 nie ako ku gynekolkogovi k nemu nebudem chodit je to dost daleko 😉 😉

mirka2010
11. jan 2013

@apolenka6 no veru, bude to nieco krasne a ver mi neopakovatelne...mne to moje brusko tak dlho chybalo...dokonca som sa niekedy pristihla aj pri tom, ze si ho drzim ako ked som bola tehotna...velmi intenzivne som to prezivala, hlavne ked maly uz kopkal, vlnil sa, ked reagoval na moj hlas, pohladkanie...ach, naozaj, mas sa na co tesit!!!!!

mirka2010
11. jan 2013

@apolenka6 som stastna, ze utz dopadol tak skvelo a ze si stastna 🙂 verim, ze kazdy krat co si vidite takto svoje babatka, tak su to neopakovatelne momenty 🙂🙂🙂 a meranie sije je velmi dolezite, ak si to mala v poriadku, tak mozes byt uplne spokojna 🙂🙂🙂 ja som mala presne 1mm a bolo to v poriadku, takze urcite mas zdrave babatko 🙂

mirka2010
11. jan 2013

@tinka9075 som si aj myslela, ze asi ako ku gynekologovi nebudes k nemu chodit taku dialku...a ano mas uplnu pravdu je velmi dosledny,mne sa pri tomto prvom meracom sone venoval 40 minut, kym naozaj vsetko poriadne nepomeral...takze mozes byt urcite spokojna, ze su drobcekovia v poriadku 🙂 mas inak prenadherneeeee fotky, ja mam dost z takych krasnych drobuliatok...a hlavne ze sa im dari obidvom, to je zaklad!!!! a tesim sa moc s tebou 🙂

dasaa
11. jan 2013

Ahojte tehulky @kostickabonnie @apolenka6 som velmi rada ze mate pre nas pekne spravy tesim sa s vami.Prajem vam pekne a prijemne tehulkovanie.Babenky uzivajte si to 😉

tinka9075
11. jan 2013

@mirka2010 mne robil sono hodinu ale bolo to pekné video najkrajšie na svete 🙂 🙂 a ked som videla ako sa drobci krútia tak mi bolo do plaču od dojatia 🙂 🙂 ja som rada že som šla k nemu 🙂 🙂 ved aj docent povedal že je to zázrak po iui a hned dve 🙂 🙂

mirka2010
11. jan 2013

@dasaa Daska moja, no ja neviem, my napriklad mame tak sportovu cast spravenu, ze sa da polohovat tak, ze ked nechcem, tak tam malemu ani len vanok nefukne...neviem aky mate kocik vy...ale vies, aj pre buducnost, asi je lepsie, keby mala bola zvyknuta na kocik a pacilo by sa jej v nom...lebo sa aj zblaznis, ak ti tam nebude chciet byvat, nikam sa vam nebude dat chodit...takze ja by som asi do tej sportovej casti isla...nas maly vo vanicke nebol do 4 mesiacov, proste lezat ho tam nebavilo, chcel kukat a tak my sme mali vyhodu, bolo horuce leto, takze sa vozil vo vajicku a tam bol velmi spokojny, ale presne ako mal 6 mesiacov, isiel do sportoveho kocika a tam je tak spokojny, aj mi tam lepsie spava, rad sa v nom vozi 🙂 tiez ak sa bojis, ze by ti tam ochorela, vsak ju das do fusaku a este ja davam navrch deku a spravim malemu taku striesku aby mu vobec nefukalo, nie je dovod sa bat ze by takto ochorela...

mirka2010
11. jan 2013

@tinka9075 tak to ti verim, ze si musela byt dojata...ved dvaja drobcekovia a v takom prenose 🙂 ma teda dobre sono??? robil ti to v 2D,alebo prepol aj na 3D, lebo som citala ze tam ma aj 3D, aj 4D

dasaa
11. jan 2013

@mirka2010 ved prave nemozem byt stale doma a viem ze Simonka je od mala zviknuta byt vonku.Asi budem pouzivat sportovu cast tiez sa nam da polohovat.Vyskusam a uvidim ako sa bude chovat 🙂

tinka9075
11. jan 2013

@mirka2010 a ked nám pustil srdiečko no mala som čo robit aby som nerevala 🙂 🙂 prepol aj na 3D len krpci sa nechceli ukázat ale trošku tváričky sme videli aj noštek ale stále sa schovávali 🙂 🙂

mirka2010
11. jan 2013

@cmelica juuuj, tak to mi je moc luto, ze Branusko grcka, vari mu to prejde teraz z tohto noveho mliecka...skusenost s tym nemam ziadnu, Marosko um este nikdy ani nepil, takze neviem ti na to z mojej skusenosti odpovedat...mamicky co len davali um hovoria, ze ich deticky boli buclatejsie, ale vies, co narobis, hlavne je aby mal dostatocnu vyzivu, no nie??? a kolko krat ho este kojis? v akom pomere kojis a v akom pomere davas um??? neboj, aj keby troska pribral, tak ked zacne chodit, vsetko vybehaaaa🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre