IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
12. jan 2013

@kostickabonnie ty máš ešte peknú fotku tá moja taká nie je malé je otočené inak ,ale aj tak som rada,že niečo mám 😉

apolenka6
12. jan 2013

@tinka9075 mne dlhá cesta nevadila až tá včerajšia kríže ma ešte ťahali do nohy a som bola nesvoja 😝

tinka9075
12. jan 2013

@apolenka6 ked ta bolia kríže to nie je bohviečo mna naštastie teraz nebolí nič len žalúdok ale to prejde 🙂 🙂

kostickabonnie
12. jan 2013

@apolenka6 my sme sa tiez pred dvoma hodinami vratili z oslavy 4.narodenin kamoskinho syna a zajtra idem znova odviezt svokru do BA a pojdeme do Borinky pozriet znamych co boli s nami na dovolenke.
No, ja som ju naskenovala a potom trochu upravila kontrast v programe na upravu obrazkov, inak by nic nebolo vidiet. 😉 Robim si fotomontaze mojho babetka 😀 😀 😀

apolenka6
12. jan 2013

@kostickabonnie ahááá a ja tu ticho závidím ,že aká pekná foto no u mňa je problém rozoznať čo,je čo 😝 😀 no mala by som mm posúriť nech to upraví a aj ja zamachrujem ?! 😕 😀
inak ja mám krv 0rh pozitív tak je to snád dobre 🙂 ale ešte mi chýba zopár výsledkov tak uvidíme čo sa ešte ukáže 🙂
idem sa ja najesť ,obliecť, bruško načančať nech sme pekní na oslave 🙂 pekný večer ešte prajem 😉

tinasc
12. jan 2013

@adikasala páni ty máš doma krásavicu 🙂

tinasc
12. jan 2013

@apolenka6 určite však každá nastávajúca mamička má obavy, inak to asi ani nejde 🙂 neboj všetko bude ok 🙂 a Luky stále rovnako, keby cez deň chcel viac spinkať 🙂

sijust
12. jan 2013

@apolenka6 joj moja,radsej nech je take akurat okolo 3,5 kg-staci...na tlacenie aj 3kilove 😀 ja som si myslela,ze mi odletia nohy ako panacikovi z lega 😅 ale mas pravdu...hlavne,aby bolo zdravucke 🙂 a co by ste viac chceli?a mena uz mate vybrate?

tinka9075
12. jan 2013

@adikasala tá je krásna velmi pekné dievčatko 🙂 🙂 a tie očká nádherné 🙂 🙂

cmelica
13. jan 2013

@sijust jeee tak to veru je super ked vsetko papka 🙂 no ja zatial prikrmujem UM ,ale som rozhodnuta,ze od 5 mesiaca to uz bude mrkvicka ,zemiacik a postupne bude pridavat...moja mamina mne tiez davala velmi skoro chlebik s vajkom,bo ja som kase,ano mlieko nechcela 🙂 som zvedava ako to prijme Branko ... ono je dolezite aby nebol hladny a pekne priberal... mam kamosku co popri kojeni davala zeleninku od 4 mesiaca a mala je zdrava ako buk... takze aj ja dufa ,ze to tak bude a nic nepokazim. Branusko odkedy mu davam nutrilon antirefluxny je uplne zlatucky...vyskiera sa stale a len by sa sajil 🙂 on bol asi preto taky zly ked polovicu toho co spapal aj vygrckal a aj ho brusko bolelo :( teraz kaka praidelne aj 2x..asi ten nutrilon ho precustuje,ale vraj je to lepsie ako by malo zapekat.este sa popytam dr,ci je to naozaj v poriadku ... Pozdravujeme Stellinku-kocky krasnu a posielame bocku 🙂

cmelica
13. jan 2013

@adikasala ta je rozkosna 🙂 a tie ockaaaaaaaaaaaaaaaa ,proste uzastna 🙂 aj ja by som chcela taky balicek dostat v podobe bambulky 🙂

cmelica
13. jan 2013

@kostickabonnie krasne babatienko 🙂 ako si len hovka v perinke 🙂

adikasala
13. jan 2013

@sijust no vidis jake mihalnicky my mame 🙂 nasa modelka to je asa velmi lubi fotit normalne sa nastavi a pozuje 😉 pulcino pio pio pozname talianske ved nie 🙂 🙂 a vy to mate v slovencine?

adikasala
13. jan 2013

kocky dakujeme za komplimety,,,,robi nam iba radost nasa modelka a krasne napreduje mame 8 mesiacov podla pediatra vsetucko ok,,,zatal sme bez zubkov,,azaciname stvornozkovat 🙂

cmelica
13. jan 2013

@mirka2010 ahojky!! no niekedy je to aj 2-3 x za den ,co ma UM..ale skor sa snazim mu davat svoje... dnes rano som mu dala z prska a vygrckal viac ako bolo treba :( a potom bol taky nervnystale,ze som mu dala UM a vypil 150.neviem co sa mu to udialo :(( ale som rozhodnuta kojit kym to pojde,ale idem uz davat aj mrkvicku ,zemiacik a pomalicky zacat s tuhou stravou... chcela som pockat do 6 mesiacov,ale ked uz davam UM ,tak si myslim,ze s mrkvou nic nepokazim...sak to nieje slanina :D dolezite je pre mna,aby bol spokojny a nechudol... potrebujeme aj niekde nabrat vela zeleza,ale tabletky a kvapky co mu dala dr nechcem mu davat...vraj z toho sa kazia zubky a nechcem ,aby mal hned tie prve hnile...radsej postupne v strave mu budem davat.odkedy mu davam to antirefluxne mliecko tak je taky spokojny a vyskereny...len by sa jasil 🙂 a uz je Marosko uplne zdravucky??? juj aka je u nas zima...neda sa ist ani von pri tych mrazoch :( Drzkajte sa nam a pusinku Maroskovi :*

cmelica
13. jan 2013

@adikasala bozinku to ako rychlo ubehlo 🙂 ze 8 mesiacov 🙂)))

cmelica
13. jan 2013

@apolenka6 @alibabaa @kostickabinnie @tinka9075 kocky take pekna kalkulacka a ukazka babatienka ako rastie 🙂 ja som sa rada pozerala ako rastie Branko 🙂 http://www.pregnology.com/due-date.php
ako sa mate???

mirka2010
13. jan 2013

@dasaa tak to je asi dobry napad, vsak vyskusajte sportak a uvidis...ja si myslim, ze malej sa v nom bude maximalne pacit...nas maly od sameho zaciatku sa v nom citil uplne skvelo a ako som uz pisala, radsej v nom spava ako vo vanicke...tak napis, ze ako ste to porieli🙂

mirka2010
13. jan 2013

@tinka9075 ach, to je take kraaaaasne....vsak oni sa nabuduce tak poukazuju, ze uz urcite budete aj vediet, co to tam maju medzi nozickami 🙂 krasne, ale naozaj krasne by bolo mat parik...naozaj, naraz mat aj dievcatko aj chlapceka...nadhera 🙂

dasaa
13. jan 2013

Ahojte babenky dnes ma nasa bambulka krasnych 6 mesiacov.Lubime ta cmuk 🙂

dasaa
13. jan 2013

@mirka2010 jasneee napisem a som sama zvedava ako to bude 🙂

mirka2010
13. jan 2013

@sijust ahojte zlaticka nase...tak Stellusku sa paci ta pesnicka?? aj my skusime...aj ked Marosko najviac fici na gummy bear - z gumy macko, to je proste pre neho naj...a potom take co mu ocko pusta ako gungnam style a ego, normalne to mame taky mix co musi byt 🙂 no co sa tyka cajiku, ja davam cajik uz velmi davno, ale cisty bio od sunarek jablkovo sipkovy a potom mu robievam zo supiech jablcok co mame domace...a samozrejme popri tom kojim...snazim sa mu to obmienat aj s cistou vodou, ziadny dzus ani nic podobne zatial este nepil....prikrmy...tak asi vies, ze sa ma zacat najprv so zemiakom, potom mrkvicka, potom spolu, vsetko odstup troch dni na zistenie pripadnej alergie a potom skusat kazde tri dni nieco nove...ja som ovocie davala az po vyskusani vsetkej zeleniny, aby nespekuloval ohladom chuti...kludne sa pytaj co ta zaujima, rada ti odpoviem..pre mna prikrmovanie bola tiez uplna neznama a kazdy nazor som doslova hltala...len jednu skusenost co mam, tak akonahle som zacala prikrmovat, tak maly mi prestal kakat...moze sa to stat aj vam, tak sa nezlakni...men maly vtedy nekakal raz az 9 dni, to uz som bola totalne v koncoch...ale po takom mesiaci sa to ustalilo 🙂 inak sa ako mate???? co ta vasa hviezdicka???

mirka2010
13. jan 2013

@apolenka6 no veru je to tak...a ozaj, uzivas aj nejake tehu vitaminy???

mirka2010
13. jan 2013

@kostickabonnie naaaaaaadherna fotocka 🙂 drobcek je prenadhernyyy 🙂 ako sa inak citis???

mirka2010
13. jan 2013

@adikasala teeeeeda, ty si take krasne dievcatko...no hotova krasavica 🙂 a aka je vysmiata, urcite vam robi obrovsku radost 🙂

mirka2010
13. jan 2013

@cmelica tak ja si myslim, ze tiez nic s tym nepokazis ked zacnes davat mrkvicku, zemiacik...keby bol pkne kojeny tak by som pockala, ale takto myslim, ze uz mozes zacat...a tak ako pises, hlavne nech je spokojnucky a nie hladnucky....a nebojkaj, chudnut ti nebude, to sa nemusis bat...to ak on sa napapa a vypije aj 150 uz teraz tak chudnut by nemal...a tvoje mliecko ho nasyti este myslis??? preco by z neho grckal?? to mi nejde nejako do hlavy, ze z mm grckat...hmmm, si sa na to pytala dr??? lebo keby mal reflux, tak to by grckal zo vsetkeho...Marosko je uz ok, tuk, tuk, tuk...dnes by sme chceli ist konecne na sanky, tak sa tesime...este spinka, tak idem vyuzit cas, este vysusit vlasy, dat do umyvacky z obeda a sup vooooon 🙂

tinasc
13. jan 2013

@apolenka6 no predpoklad na veľké bábo... poviem ti, že je to fuška vytlačiť bábo nad 4 kilá... mám dvojnásobnú skúsenosť 😀 a nechceli ísť dolu, takže oxytocín jasná vec a potom to už boli fukoty, ledva som stíhala predýchať hoci som mala epidurál... a pri malej som raz pri tlačení odpadla... zrazu tma...

tinasc
13. jan 2013

@cmelica ja už sa neviem dočkať, kedy budem môcť malému na noc dať nejakú kašičku na zahustenie toho mliečka, lebo ten hladoš ma v noci zje kompletne 🙂 stačilo by mi, že by jedno kŕmenie vynechal to by mi bolo sveta žiť 🙂

tinasc
13. jan 2013

inak mne dnes malý nespal celé doobedie od 5.35. ako sa zobudil, už bol hotový, ale spať ani náhodou, dala som ho do postieľky a oči velikánske akoby sa doružova vyspinkal, ono mu normálne niekedy stačí aj 5 min na to, aby bol čerstvý 😕 až teraz o 13.30 akotak zalomil...

tinka9075
13. jan 2013

@cmelica ahoj už som to pozerala super kalkulačka pekne to je tam znázornené ako bábetko rastie 🙂 🙂ja sa mám zatial ok 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre