IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
28. jan 2013

@mirka2010 chlapec,dievča = sa veľká láska ,je to jedno 🙂 ale som strááášne zvedavá čo to je no na to si počkám ešte pár týždňov a možno sa ani neukáže ako kamoške malá tak sedkala dole,že sa nedalo pozrieť medzi nôžky ..a kočíky pozeráme ,ale v tom mám chaos ,paniku akú značku 😨 tak do 700eur by sme dali aj to je dosť ,ale ja som sama doma tak niečo ľahšie ,praktické do výťahu lebo je menší ..no to bude ešte výber 😝

adikasala
29. jan 2013

ahojte kocky ako sa mate? nemam moc casu na pisanie mame sa dobre valentinka nam rastie stoji nam ako sviecka sama...hovori meme (MAMA) dada a tete 🙂 strasne podarena potvorka nasa... a zacina stvornozkovat...a uz 3 dni nam prespi celu noc od 8.30 do 7.30 rana a vnedelu potiahla az do 9 rana,,,ale zubky este nic zatial,,,neviem ci bude bez zuba ci co? 🙂 obcas vas precitam ked mam cas...ahojte

sijust
29. jan 2013

@adikasala upokojila si ma adka 😅 nechce sa jej...dokaze take krkolomnosti,az sa mi rozum zastavuje,ale stvornozkovat nechce...ale asi to chce cas 🙂 ako sa mate bambulky?co uz vsetko viete? 🙂

sijust
29. jan 2013

@mirka2010 Marosko je zlaticko...krasny chlapcek,takeho zata by som si vedela predstavit 😅 daj mu za nas pusku 😲 a kedy zacal stvornozkovat?nasa mala vcera 7mes. andrejka ale pise @adikasala ze Valentinka az teraz zacina...tak ma ukludnila lebo uz som zacala byt v strese,ci je vsetko ok...hned ako zapnem konika vyskocia na mna vsetky tie spravy o nadmerne sikovnych detoch,ktore uz pomaly v pol roku chodia... 😔 som sa trosku bala ci to nema kvoli tomu,ze mala problemy s klbikom...ale uz sedi sama 😀 z toho mam velku radost...len to nocne spanie...kedy uz prespi celu noc???mne by stacilo keby len 1-2 krat vstavala...ach,asi chcem moc...Ale konecne mam za sebou prehliadku u gyn.po pol roku,mala som ist na kontrolu po zakroku a tri mesiace som sa opozdila 😕 mala som strach,ci je vsetko ok,ale bolo...som rada...a uz len sono prsnikov ma caka,ale az ked prestanem kojit...

dasaa
29. jan 2013

@mirka2010 asi som staromodna ale co je to sosacik ?Mirka ja nekojim sme na UM.Asi ma take dni ked mi nechce pit cajik a ani vodu.Dnes sme boli vonku Mirka a mali sme hlboku cast.Bola som prekvapena Simonka vobec neplakala az musim poklopat klop klop klop.Este dobre ze sme boli doobedu bo ked teraz pozriem z okna tak u nas sa fajne ochladilo a aj dost zacalo fukat.Jeeeeej tak uz vam ukazuje ved to je dobre 🙂Mirka kedy das fotecky vasho fesaka ja si nemozem pomoct on je taky zlatucky a chutnucky model.Pozdrav od nas Maroska 🙂

apolenka6
29. jan 2013

naša prvá potrebná vecička pre malé 😵 😵 😵

apolenka6
29. jan 2013

@sijust neboj môj synovec vôbec nelozil a hned išiel chodiť ..niektoré deti to nerobia ,ved uvidíš časom či sa malá bude na to chytať 😵 😵

apolenka6
29. jan 2013

@adikasala tak už malá stojí?? 😵 😵 jéj o chvíľu bude chodiť ani sa nenazdáte a veru krásne vám spinká sen každej mamičky 😵 😵 už sa tešíš na návrat domov a odratávaš,že ?! 😉

cmelica
29. jan 2013

@mirka2010 ahojky!! dakujeme za opytanie 🙂 no my mame take dobre obdobie taraz 🙂 Branusko ma 6800g -uz je to chlapak ako sa patri 🙂 som rada ,ze dobehol to co mu chybalo i ked stale to zelezo nam chyba...len sa mu ho bojim moc davat v kvapkach,aby nam nesli skarede zuby :/ ale inac v pohode...uz papame od nedele mrkvisku a veru ,ze mu chutila 🙂 nechce nam lezkavat ,uz by len sedel nezbednik,ale to tu pisem stale,ze mame s tym problem ..ako nahle ho polozime v tu ranu place ako keby ho z koze drali... skusame to,aby nam prespinkal celu noc v postielke a nie medzi nami... a Marosko ako??? boze ze uz rocik ma !! ale to uslo ako voda... Miruska zlata a od kedy ste vy pouzivali choditko?? a ci vobec??? pozdravujeme fesacika 🙂

cmelica
29. jan 2013

@adikasala ahojky!! tak Valentinka je sikulka ked uz takto si dzavoce a pekne stoji 🙂 to musi byt veru zabava uz..este ked zacne stvornoskovat to bude,ze??? poslielame bocku 🙂

cmelica
29. jan 2013

@dasaa ahojky!! no super,ze Simonka uz pekne vydrzala v kociku 🙂 tak nakoniec sa jej tam aj paci 😀

dasaa
29. jan 2013

@cmelica Asi ano ale cely cas bola hore a pozerala.Ked som sa na nu pozrela len tak ocka jej chodili na jednu stranu na druhu stranu sem tam sa pozrela na mna 🙂A vy ako sa mate ?Juuuj moja Branko je krasnucky mate krasne fotecky ste krasna rodinka 🙂

cmelica
29. jan 2013

@dasaa no ale podstatne je,ze sa jej tam konecne pacilo 🙂 ved ona si zvykne a pockaj na jar ked tam uz bude pekne v sportaciku sedkat 🙂 ja s atesim na to obdobie 🙂 my v pohode..Branko ma 5 mesiacikov a 6800g 🙂 pekne nam pribera 🙂 zacali sme davat mrkvicku a celkom mu chuti 🙂 a Simonka nechce pit cajik,ani vodicku??? ani Branko,ale dnes som do neho dostrala aspon par lyziciek ... bo sa bojim aby mi nebol dehydrovany...aaaaaa Dakujeme !!! napodobne 🙂

tinasc
29. jan 2013

@apolenka6 my máme aj vaňu, ale ja sa nekúpem, len sprchujem aj manžel... ale zase pre deti je to dobré, ale keď nemáte, tak sa nedá nič robiť a aj drobec sa bude musieť prispôsobiť 🙂 ozaj my sme raz boli na dovolenke a malá mala 10 mesiacov a tam nebola vaňa, tak sme si z domu priniesli veľký lavór a tam sa kúpala, tak potom skúste niečo také vymyslieť, že kúpite nejaký veľký lavórisko a dáte do sprchovacej vaničky a bude sa tam "kúpať" 🙂

tinasc
29. jan 2013

@mirka2010 veru je to beťár, akurát v noci má potrebu sa vykecávať a potom aj plakať 🙂 nuž musím počkať, až to prejde... inak sleduje všetko, smeje sa na celé kolo, niekedy sa až zadúša smiechom, hračky ešte moc nechytá ale rád sa pozerá na ne 🙂

tinasc
29. jan 2013

@cmelica jaaaaj to už aj Luky je taký expert, kdeže ten ležať, len by sedel a kukal... a nechápe, že ešte nemôže 😀

majca55
29. jan 2013

@apolenka6 ahoj moja ty si už rozbehla nakupy 🙂 krasny pultik 😲

apolenka6
29. jan 2013

@majca55 no mm ma nahovoril ,tak toto je naša prvá vec pre bábo 🙂 pomaly začnem dokupovať potom je toho naraz moc aj finančne 😕

apolenka6
29. jan 2013

@tinasc ved mám v pláne kúpiť veľkú vaničku ,alebo lavórik nech sa čvachce ja ako dieťa som to tiež mala rada ...keby necháme vaňu v kúpelke tak tam nemáme toľko miesta 😨

mirka2010
29. jan 2013

@tinka9075 hmmm, vsak urcite onedlho budete vediet, co je aj druhe babatko..dnes som videla skvele video na youtube, mamicka tam je s bruskom s dvojickami v 32tt, no uzasne ako sa jej tam hybali...mas sa veru na co tesit 🙂

tinka9075
29. jan 2013

@mirka2010 ja sa už teším čo bude druhé bábo ved k docentovi idem v marci to je 23 týžden tak verím že už budeme vediet naisto 🙂 🙂 tie naše bábetká sú velmi aktívne ked mi robil sono cez bruško tak tam vystrájali drobci malí 🙂 🙂

mirka2010
29. jan 2013

@apolenka6 ja keby som si mala vybrat tak opat by som isla do naseho kocika casualplay S4, do kazdeho vytahu sme sa zatial s nim zmestili..cena okolo 690 euro nova seria aj s doplnkami...aleboooo Jane Slalom, myslim do 700 euro sa da zohnat velmi lahko...v Prievidzi je jedna predajna a ten majitel vie spravit take ceny ako nikde na Slovensku a ma uplne vsetko..keby si chcela na neho kontakt, tak ti ho poslem, poradi, urcite aj posle, na 100% ho odporucam v tomto 🙂

mirka2010
29. jan 2013

@sijust Silvinka moja zlata...urcite sa Stellinka vyvija tak ako ma a vobec v nicom sa nemusi ponahlat...hlavne, ona ide svojim tempom a aj keby ne4nozkovala, tak to vobec nevadi...vies, kolko deti to vobec nerobilo??? takze ziadny strach, onedlho sa zacne plazit a bude to, pripadne rovno stavat okolo nabytku...Marosko zacal 4nozkovat tak okolo 7 mesiaca, hned vsak na to sa zacal stavat popri nabytku a zacali prve krocky...ale v teme kde sme vsetky mamicky s rovnakym terminom tak mame dokonca par deticiek,co to zacali robit az teraz,takze naozaj kazde dietatko je individualne 🙂

mirka2010
29. jan 2013

@dasaa Daska, sosacik to je na takom pohariku, nepretecie z toho ked dietatko pije a od Aventu su velmi dobre...deticky od 6 mesiaca by sa mali ztoho ucit pit, takze zajdi do DMdrogerie, alebo nejakej lekarne a vypytaj si to...uvidis, bude ju to bavit z toho pit 🙂 fotky urcite pridam a si velmi zlata, ako o Maroskovi pises...veru, pre nas je to to najkrasjie babatko na svete...aj ked vasa SImuska to je tiez tak nadherne babatko...🙂 ja zase na nej zboznujem tie jej nadherne ocka... ( a sorry uplne som zabudla, ze ty nekojis...ja to tak beriem, ze ked ja tak vsetky 😉 😉 😉 😉 😉 )

mirka2010
29. jan 2013

@apolenka6 kraaaasne, verim, ze bude dobre sluzit 🙂

mirka2010
29. jan 2013

@cmelica ahojkyyyy, aby som nezabudla hned odpovedat, choditko sme pouzivali od 6 mesiaca a aj napriek tomu, ze nie je odporucane, tak ja ho odporucam maximalne...je to skvela vec ci uz na rozlisovanie vzdialenosti,ale aj dieta pociti samostatnost, budes si aj ty niekedy moct nieco porobit...len, my sme Marosko v nom nechavali max 20 minut denne, niekedy ani kazdy den nie...moj porodnik mi povedal, ze neexistuje nejaky vazny dovod na nepouzivanie choditka, len ked v nom bude dieta moc dlho,tak bude stale citit oporu a pri zacati chodenia moze mat problem s padanim...tak Branusko nechce lezkat? My mame presne to iste...este aj pri prebalovani Marosko place doteraz...no co uz, ja som si uz na to zvykla veru...

apolenka6
30. jan 2013

tuším mi bruško ide viacej do bokov 😕

kostickabonnie
30. jan 2013

@apolenka6 ja som sa dnes postavila na vahu a 68,3 kg 😕 😕 😕 to by už boli 3 kg hore. Ale mozno to bolo aj tym, ze som si na veceru urobila fantasticky granadír a zožrala celý hrniec - neklamem a k tomu 8 kyslých uhoriek 😀 😀 😀

apolenka6
30. jan 2013

@kostickabonnie ja som sa nevážila až v pondelok ked pôjdem na poradňu ,ale ked si porovnám predchádzajúce bruško v albume tak toto mi ani moc nepodrástlo ,ale ide viacej do šírky,bokov 😕
ja ti verím ,čo si pojedla ,lebo ja som taká istá ,veľký hrniec polievky zjem sama za 2 dni 😀 😀 ale to je "len" voda 😀
bola som si pre ukončenie pracovného pomeru ,mi končila prac. zmluva tak som teraz ,len na PNke až do nástupu na MD a skôr ako 6 týždňov pred pôrodom nemôžem ísť na MD niekedy sa ide aj 8 tak ma na to upozornili ,by mi nikto 2 týždne neplatil

apolenka6
30. jan 2013

@mirka2010 to som nevedela o tej predajni v Prievidzi 😕 ale už do MT nepôjdeme,že by sme sa tam zastavili..ja nechcem kočík trojkolku ,ja chcem 4 kolesový kočík ,ale jané kočík máme zatiaľ vybratý 🙂 🙂 🙂 len neviem ktorý konkrétne 😕
no ved máme ešte čas.....
a dakujem určite bude vanička dobre slúžiť obdivujem ju vždy ked idem okolo 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre