IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
4. máj 2011

@oknosmas
@zofi81 dakujem vam kocky...ale zatial len vsetko prezivame potichucku....🙂

tinasc
4. máj 2011

@hope2011 supeeeeeeeer, teším sa 🙂

tinasc
4. máj 2011

@dzuli08 teším sa, že je všetko v poriadku, len tak ďalej 🙂

tinasc
4. máj 2011

@fomarik aj z vás sa teším že je všetko v poriadku, držte sa 🙂

tinasc
4. máj 2011

@petuska123 mrzí ma to... do čerta, život je taký krutý ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢

tinasc
4. máj 2011

@lea101 držím palce, nech všetko dobre dopadne, problém sa stratí a všetko bude fajn... bude dobre 🙂

adikasala
4. máj 2011

@hope2011 gratulujemmmmmmmale potichucky ,koli tebe som sa sem dnes nahrnula!!!!posielam silne objatie

apolenka6
4. máj 2011

@hope2011 aj ja sa potichúčky teším a gratulka samozrejme 🙂 ...konečne už budeš vedieť aký je to pocit.... 😉

apolenka6
4. máj 2011

@cmelica o dr. Baškovi som tiež počula a že má moc,moc pacientiek.... 😕 a ty si od kade ak sa môžem spýtať ? okolie TO 😕

aby
4. máj 2011

@zofi81 ja už ani neviem či sme niečo platili myslím, že ani nie 😒 nie ja som chcela pred IVF, inak preto volal mm a objednal ma 😀 on vie ukecať a vykecať sa 😀 😀 😀
Ja už neviem o čom to je lebo verím a nejde to no teraz chcem mať pokoj na chvílku 😉

@katy33 cibuľka moja tak mi radosť moc moc radosť robíš a ten dátum no super moja a pjekne čítaj 😉 😀

katy33
4. máj 2011

@aby 😀 😀 😎 ....čitkame, čtkame 😉 Zlatinko a ty čo, aj si dnes bola u dr, či čo?

aby
4. máj 2011

@katy33 joj ty si moje slniečko 😀 😀 😀 mňo my sme boli na vyvolávačku zatiaľ nič a zajtra ideme do helíku no som zvedavá, hádaj aj žiadosť podpíšeme ak nie vieš čo tak si mi moc moc nádeje dala, že budem čakať aj do nekonečna 😀 😀 😀

katy33
4. máj 2011

@aby ...čakat donekonečna, čo si 😕 😀 ...čo chceš čakat, kym ti brada narastie 😀 ...tak to ma byt, som velmi rada, že si tak super naladena....ja ti teraz slubujem, že na jesen pridem normalne na navštevu za tebou, za fazulkou a za tvojimi potvorkami, čo ty nato 😉 ...no ale ty mi musiš zasa slubit, že zabezpečiš fazulku v brušku, jasan 😀

aby
4. máj 2011

@katy33 to bolo obrazne moja opica 😀 😀 😀 no mne to je jedno nech aj brada narastie, ale aj tak bude moje bambulko 😀 😀 😀
Moja budem sa na teba moc vytešovať moja a budem moc moc mooooc rada 😉 moje potvorky zatiaľ pripravím 😉 budeme sa tešiť cibuľka a hladkav fazulenku 😉 😀 😀 😀
no my musíme mať fazuľku a ak nie tak to nič kooopec detičiek čo potrebujú aj možno nás 😀 😀 😀 krásne sny

zuzana151
4. máj 2011

@hope2011 ja odpadnem, boze gratulujem ti ako sa nam zacalo vsetkym krasne darit. Drzim ti palce aby vsetko dobre dopadlo!!!!!!!! to je krasa, velmi sa tesim s tebou

zuzana151
4. máj 2011

@fomarik Ahoj Lucka, dnes sme boli na sone, mame uz 13,9 mm 🙂 to zodpoveda vraj 8 tt.. srdiecko sme bit zatial nepoculi ale uz sa mam prihlasit u mojej lekarky, tak uz asi do centra chodit nemusim. Mame aj dve fotky 😎 ale neviem z nej nic rozoznat to je este asi skoro, ale je to ta najkrasia fotka aku som kedy videla 😅

cmelica
5. máj 2011

@apolenka6 No, hej ma toho dost.ale som s nim nadmieru spokojna... 🙂 ja som z DCA...mam to trosku od ruky,ale co uz....na co sa liecis???

dzuli08
5. máj 2011

@tinasc Ďakujeme moc moc :D

dzuli08
5. máj 2011

Nádherný dátumík naozaj, krásne ste si to naplánovali 😀 😀. To verím, ja som sa dokonca tak bála, že status som si zmenila až 9 týždni :D. Len rozprávaj, rozprávaj budete naj super kámošky 😀 😀

lea101
5. máj 2011

@tinasc dufam🙂 nie .. ja verim.. ze nam vsetkym bude dobre... 🙂

tinasc
5. máj 2011

@lea101 bude určite 🙂 veď sa to tu už rozbieha 😉

pici
5. máj 2011

ahojte, tak buduci mesiac mame KET vychadza to na polovicu juna :D trosku pomenej som tu, lebo mam navstevu, dosla mi kamoska z glasgowa tak sa jej venujem :D

pici
5. máj 2011

@hope2011 zlatko a ja tu par dni nie som a co sa docitam? no krasne, moc moc moc sa tesim.... potichucku ale predsa.. je to uzasne... zlatinko moje najzlatsie... vy ste sa s katy tusim dohodli co? perfektne... moc sa tesim

tinasc
5. máj 2011

@pici no tak super, za chvíľku bude KET tentoraz to vyjde určite 🙂

pici
5. máj 2011

@tinasc no dufam aj ja :D

ursula5
5. máj 2011

@alibabaa tak čo ako sa cítime dnes ešte žiadne príznaky?? 🙂 ani u mňa nič nové .... nemám pocity ani žeby mi mala prísť mrcha ale to je ešte skoro 🙂 čítala som tu kadečo a fakt by som chcela patriť k tým čo sa im to podarilo na prvý krát

dzuli08
5. máj 2011

@hope2011 Tak ako krvička?? Držíme pršteky

fomarik
5. máj 2011

@zuzana151 Super Zuzka!! teším sa s tebou. takže fazulka je už taká veľká? iba pre porovnanie,naša babulka v 8tt+1mala 1,7 cm a až vtedy sme jej počuli biť srdiečko 😉 . Takže miery vašej fazulky su OK. JOJ, ale urobila si mi radosť. teraz budete rásť o čosi rýchlejšie a ani sa nenazdáš a už budeš riešiť tehu oblečko 😅 . My ideme zajtra na to 4D, ani spať nebudem ...tak veľmi sa teším. Tak sa mi pekne držkajte, dávaj pozor na seba aj na fazulku!!!!!!! 😵

@dzuli08 Mojenko, ja sa obzerám po veľkostiach 62. Tie 56 sú podľa mna tiež veľmi malinkaté. Aj dnes som kupila jedny bodinká č.62. 😉

@hope2011 myslím na teba kurátenko, nech je hcg v krvičke vysoké!!!!!! 😀 😀

katy33
5. máj 2011

@pici Zlatko paradička, takže uspešne KET tu mame každu hvilu 😉 A ja, že kde si nam tolko, už som sa bala, že si sa nam ubicyklovala k smrti a ono si robiš mejdany s kamaratkou 😀 😉 ...to je super...
@aby
@pici Babulky, chcela by som vas poprosit, či by ste mi nemohli napisat presne od kolkeho DC, ste začali stimulovat na IVF? Akymi injekciami a čoi ste mali dlhy, al. kratky protokol...prosim, všetko ma zaujima, chcem sa informovat pre moju velmi dobru znamu, kt. prave teraz stimuluje na 2.IVF, picha iba merional a mne je to divne, že jej nič ine nedavaju, vôbec nema žiadne vajka iba jedno a po 1.IVF to bolo to iste, mala iba jedno vajko, čiže jej odoberali len to jedno, ona chodi di car v BA a ja si myslim, že ju tam nejako zanedbavaju....dakujem vam, slniečka moje za info 😉

katy33
5. máj 2011

@fomarik Juchuuu, takže zajtra vidime znova našu orinceznu v plnej krase, budem netrpezlivo čakat na foto, pravda na nas tu nezabudneš 😉 ...božinku , ta bude prekrasna, si to viem živo predstavit 😀 🙂 ...tak si to naplno užite, taky prekrasny film ste ešte nevidela, počkaj , ake pozy bude hadzat 😀 😀 😝
@hope2011 Zlatino, no ako? Čakame na vysledky krvičky, dufam, že nas tu nenechaš nedočkave až do večera 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre