IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

anlady
27. aug 2011

Ahojte prosím Vás, ako prebieha IUI? Chystáme sa naň s manželom. 🙂

aby
27. aug 2011

@dzuli08 si zlatá mňo aj fyziky som ako požutá a vypľutá 😖
no vidíš tak teraz budeme na tom rovnako, neboju už to vydrž tú chvíločku 😉 😀 😀 😀

tinasc
27. aug 2011

@aby no tak si to riadne uži 🙂

tinasc
27. aug 2011

@dzuli08 juj tak to som rada, že si v poriadku... tak len oddychuj ako ti nakázali 🙂

alibabaa
27. aug 2011

@sijust neviem ci mame ten isty protokol, ale gonal a luveris mame rovnaky...okrem toho mi napisali diphereline, pregnyl a nejaky amoxicilin. a v protokole mam napisany este gonal f 150 ale na receptoch ho nevidim...

pici
27. aug 2011

@alibabaa to amoxy je antibiiotikum co si das pred punkciou a v den punkcie... gonal gonal f pergoveris a diph som mala ja... a gonal cerveny som vracala

pici
27. aug 2011

@anlady ahoj manzel da spermie. masturbaciou v rano inseminacie
ty beries clostyl ja som brala 5-9 den tusim potom kontrola, sono a potom povedali datum inseminacie dosla som, lahla na kozu, inseminovali a o 20 min som isla domov o 14 dnni na krv

pici
27. aug 2011

@aby no konecne som docitala tvoj pribeh... akoze ti poviem... ze chvalabohu ze si to rozchodila....

walta
27. aug 2011

@adikasala ahoj, ahoj... 🙂 No, tie moje nevolnosti este pretrvavaju, niekedy viac, niekedy menej, ale furt... povedala som to aj dokymu, a on ze to je ok, lebo ze drobec si robi miesto.... no uznaj, a mna nadrapuje 😀 ale babo rastie, uz sme jednou nohou v 9 tt. 😉

tinasc
27. aug 2011

@walta no teda ale to letí... 🙂 len nedávno si bola na teste 😉

walta
27. aug 2011

@tinasc veru, leti to, ale keby to chcelo letiet este rychlejsie... aby mi uz nebyvalo spatne

tinasc
27. aug 2011

@walta neboj to prejde... juj ako by som ja chcela aby mi bolo zle 😉

walta
27. aug 2011

@tinasc noooo, viem, ako to myslis, ja ti tehu doprajem... ale ked ti bude byvat zle, potom mi napis 😉 😉 😉

tinasc
27. aug 2011

@walta radšej by som aby som vedela, že je to pravda... ale čo už 🙂 pri malej mi vôbec nič nebolo 🙂

alibabaa
27. aug 2011

@pici no dakujem pekne.. zasa budem vracat??? my zeny si musime vsetko odtrpiet??? ooooooch... ale co narobim ked chceme drobca....

pici
28. aug 2011

@alibabaa zlatko vracala som ho vrchnej sestre.... nie ze vracala som z neho :D asi som sa mongolsky vyjadrila :D

ursula5
28. aug 2011

@walta ahoj tak čo moja ako to s Vami vyzerá??? ja som konečne doma z dovolenky, mali sme strašné teplá a všetci sme z toho zničení 😀
Začala som v piatok pichať zatiaľ to znášam dobre len dnes sa mi zdá že sa mi krúti hlava 🙂.

alibabaa
28. aug 2011

@pici joj uz som sa zlakla ze mi bude z toho zle... sa mi ulavilo 🙂

aby
28. aug 2011

@tinasc joj aj som si to užila koníčenky 😉 😀 😀 😀
@pici že a potom, že ver doktorom niekedy som si pripadala ako dement každý niečo iné, ale som rada že žijem no a myslím že mm tiež 😀 😀 😀

Ježkove tak by som išla na huby len neviem kto ma na ten kopec vynesie 😒 😀 😀 😀

pici
28. aug 2011

@alibabaa no ja sa niekedy vyjadrujem ze si sama nerozumiem :D
@aby no chvalabohu....

ketere
28. aug 2011

@walta moja my už sme včera začali 12tt a stále nevoľnosti pretrvávajú... a tiež dúfam, že už to čoskoro skončí🙂

cmelica
28. aug 2011

ahoj!no tak my zajtra na prve sono do heliku 🙂 🙂 som zvedava co nam povedia,a ci nam budu uz aj tento cyklus robit IUI...

walta
28. aug 2011

@ursula5 ahoj moja.... tak si oddychnuta z dovolenky, hor sa do boja... neboj, pichanie zvladnes, to je nic... aj tie ostatne veci sa daju zvladnut- drzim palce... my sme v 9 tt, rastieme, uz mame 1,2 cm 🙂 🙂 🙂

walta
28. aug 2011

@ketere no, mne hovor o tych nevolnostiach.... ja si uz niekedy myslim, ze to nezvladam... pomoooooc

zuzanka7834
28. aug 2011

@sijust ahoj mojenko, netusim podla coho davaju lieky. Nas sa iba spytali, ci chceme klasicke injekcie alebo pera. To viem, ze injekcie boli menopur a boli asi o stovec lacnejsie a pera gonal a puregon. Moj mm povedal, ze dame pero, aby sa lahsie pichalo a som rada, ze sme sa tak rozhodli. Oni nam uz len napisali recept na gonal, to uz sa nepytali, ci jedno alebo druhe, asi podla toho ako im to poistovna schvaluje, ale doky vravel, ze co do kvality je to sua sua, takze na tom asi nezalezi 😉 A viem ze decapeptyl alternuju s dipherelinom. Este v niektorych centrach sa picha tusim fostimom.
Ja som reagovala asi dobre, bala som sa kadejakych neziaducich ucinkov, ale najhorsi bol asi ten, ze posledne dni som bola nafuknuta a brucho som mala ako balon, nie a nie ho vtiahnut 😀 A celkovo si pripadam taka macatejsia, ale to moze byt aj preto, ze som len doma a chrumem 😉 A ked som pila menej vody, bola som riadne unavena. Ale ked som tie 4 litre pila priebezne cez den, tak to bolo v poho. Neboj sa, nic z tej stimulky nebude take strasne, ako si to predstavujes... 🙂

@tinasc Moja mrcha tiez riadne meskala, ved vies, ze som ju tu vyvolavala uz aj zaklinadlami 😀 Napriek liekom dosla az na 38DC, takze to kratke pichanie gonalu bolo ako vykupenie za to cakanie. Kedy idete do dalsieho kola?

@cmelica jedina rada, co Ti moze pomoct je, ze skus nestresovat. A ked tam prides, pochopis, ze stresovat nemusis, su velmi mili vsetci co tam robia a cestou spat budes odchadzat s pocitom na dusi, ze vsetko sa da. A to je polovica uspechu 😉

@si31si ☹ ☹ ☹

@dzuli08 som rada, ze ste v poriadku. Teraz len pekne oddychuj, nozky hore a nech kamosky chodia na kavicku k Tebe (aj si ju sami navaria 😉 )

zuzanka7834
28. aug 2011

A ja som zabudla napisat, dnes sme boli na ET, vlozili nam jedneho drobceka, jedneho nam zamrazili a zajtra si este mame volat, ci budu mrazit este nejakych, bola by som velmi rada, ak by nam este narastli dozajtra 🙂 Teraz uz len vydrzat tie 2 dlhe tyzdne...

zuzanka7834
28. aug 2011

@aby kde boli dnes koniky? Lebo aj rano cestou do MT sme videli veeela aut s privesmi na koniky aj cestou spat. A cestou spat sli oboma smermi, hadam aj 10 ich bolo 😉
@pici a stava sa ti, ze chces nieco povedat a namiesto jedneho slova povies nejake uplne, ale uplne ine? 😀 😀 😀 No mne pravidelne, len sa bojim toho, ze ked sa vratime z UK, tak si vsetci budu mysliet, ze som zabudla po slovensky a pritom to je len moja mongolstina 😀 😀 😀

@cmelica mne pred prvym iui robili hormonalny profil, to som chodila asi 3 dni v ramci cyklu na krv, takze myslim, ze najprv prejdes tymto a az podla vysledkov pojdes na IUI

dzuli08
28. aug 2011

@zuzanka7834 ďakujem moja, presne tak, teraz mi všetky tie návštevy musia kámošky vrátiť :D
No gratulka, takže jeden pokladík už má pohodlíčko v tvojom brušku. Nech len nevymýšľa hlúposti a nech si tam postaví riadny domček, v ktorom si bude celých 9 mesiacov sladko spinuškať. Držím pršteky. 😉

A neuvažovali ste o vložení dvoch naraz? Daj potom vedieť, koľko snehuliačikov vám zostalo.

aby
29. aug 2011

@zuzanka7834 mňo myslím že aj preteky boli, ale v Trenčíne bola výstava a potom show my chodievame na ňu to je naj 😉 😀 😀 😀
@pici 😉
V noci som moc nepospala bolel ma vaječník hádaj je to dobré znamenie 😒
No dneska pôjdem hádam aj moje koníčky užmuchlať a čosi malú poučiť 😀 😀 😀

zuzancek22
29. aug 2011

@zuzanka7834 tak to je super, síce tie dva týždne budú dlhoké, ale zvládneš to veď to čakanie bolo už aj dlhšie a potom bude tá krásna veta, gratulujem ste tehotná 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre