IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
11. sep 2011

@tinasc tak to som nevedela dakujem za radu 😉 dnes mi je už celkom zatiaľ fajn 😎 bolesti len ked sadám 😒

sijust
11. sep 2011

@hope2011 milacik,nebojkaj sa...to bude v poriadku...myslim strasne na vas a prajem vam dnes krasny dnik 🙂

sijust
11. sep 2011

@apolenka6 moja,dakujem za info 🙂 ...tak dufam,ze bude skoro fit a bude sa moct riadne napapkat 😉

zabka60
11. sep 2011

@majca55 noooo supeeer,na teba to mozno nebude mat ziadny vlyv,ani na mna,len tie hormony ma pekne kruuutiia,inac nic take....este tyzden vydrzat a mozme testovat a zufat abo jasat 😉 ty len lezkaj a odpocivaj pekne

majca55
11. sep 2011

@zabka60 ďakujem pekne takže o týždeň bude pozitívna správička 😲 ja sa budem šetriť až o dva týždne sa pripojím 😉

zabka60
11. sep 2011

@majca55 😕 nooo moznoooooo 😉 uvidime,ako nas testik prekvapka 😉 my ideme na bicykle,tak sa neskor pripojim znova do debatky..zatial oddychuj 😉

cmelica
11. sep 2011

@majca55
@zabka60 dievcence a co ked utros budeme brat az do 12 tt 🙂 to budeme este len lamentovat...ale je to pre dobro nas a nasich drobcov 🙂 🙂

majca55
11. sep 2011

@cmelica presne tak vydržíme všetko my sme statočné žienky 😉

adikasala
11. sep 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzi ked budes volat s katkou tak ju odomna pozdrav a nech sa daju pekne do poriadku.drzim palce velmi....a cakam na zajtra 🙂 🙂

adikasala
11. sep 2011

@apolenka6 ahoj magdi ako???? 🙂 🙂 🙂 myslim na teba.....

jovanka81
11. sep 2011

@zabka60 bicykel? nemala by si nijaku namahu a bicykel uz vobec ☹ nie po IUI

apolenka6
11. sep 2011

@sijust ked budem niečo nové vedieť dám info písala som jej teraz snád mi odpíše 😉 a nemáš za čo ked viem tak odpoviem 😀

apolenka6
11. sep 2011

@adikasala Dakujem! napísala som ti IP

zabka60
11. sep 2011

@jovanka81 myslim,ze to nieje namaha sa len tak relaxacne bicyklovat,nevravim,ze sme na turu a skrabali sa po skalach 😉 ...niesme chore,abo vy sa tak citite???? 😕

lenisko1
11. sep 2011

Ahojte baby,

ja by som sa chcela opýtať ako vlastne prebieha ta inseminácia... ja teraz cakam na mrchu a ked ju dostanem mam ist do centra. Len mi povedal, že sa vyvola ovulacia tabletkami a potom už neviem... brali ste aj niejke ine tabletky??na udrzanie alebo tak?? čítam ze vas po zakroku pichalo v podbrušku takze je ten zákrok bolestivy??

Dakujem pekne za odpoved

cmelica
11. sep 2011

@lenisko1 ahoj...ak chces nedavno som sem davala video...no mozem ti ho poslat znova 🙂
inac je to ako vysetrenie u lekara...trosku to stipne,ale neni sa coho obavat...pred tym som brala clostil,ked boli foliky dost velke pichnu ti pregnyl na ovulku a tak za 2 dni je samotny zakrok...na 2 den po zakroku som zacala brat utrogestan na udrzanie tehu...po zakroku picha v podbrusku asi kazdu...no samotny zakrok naozaj bolestivy nieje...ta bolest moze byt sposobena aj vacsim poctom folikov...
ak mas este otazky kludne napis....
NEBOJ SA A DRZIM PALCEKY ABY PREBIEHALO VSETKO TAK AKO MA 😀 😀

majca55
11. sep 2011

@cmelica no ako si to tu pekne napísala 😉

lenisko1
11. sep 2011

@cmelica Dakujem pekne za vysvetlenie 🙂 tak snad to vsetko dobre dopadne. Tebe sa podarilo tiez cez IUI? Inak dakujem video nemus posielat ja som chcela len vediet ake lieky sa beru a tak.. este raz dakujem... samotného zakroku sa nebojim.. bojim sa ze sa to podari a opat potratim :(

cmelica
11. sep 2011

@majca55 jeee...dakujem 😀 😀 snazila som sa...ak treba nieco dopln 🙂 🙂
@lenisko1 tu je to video...

https://www.youtube.com/watch?v=qCdIiLLF0vw
majca55
11. sep 2011

@lenisko1 ahoj tak to sa bolíme každá 😒 ja som mala včera IUI 🙂 dajú ti utros na udržanie a vkolkom týždni si potratila?vedia príčinu?

cmelica
11. sep 2011

@lenisko1 Nieje zaco...ja cakam na vysledok...este tyzden,, az 19 teho idem na sono a krvicku...Musis mysliet pozitivne a pevne verim ,ze sa tento raz podariii...moooc ti to prajem 🙂 🙂 ...halvne je byt v klude a nozky hore...ja som ostala na PN...

lenisko1
11. sep 2011

@majca55 no potratila som už dva krát a to v 6 týždni.. no nezistili nic iba ze si vytváram protilátky v hliene tak preto ta inseminácia..

lenisko1
11. sep 2011

@cmelica tak silno drzim palce nech su testy pozitívne... dakujem pekne

cmelica
11. sep 2011

@lenisko1 Dakujem MOOOc 🙂 🙂 a nedali ti nic na tie protilatky???

majca55
11. sep 2011

@lenisko1 tak držím moc palce aby sa to podarilo,potom napíš aké máš folíky a kedy ideš 🙂 😲

lenisko1
11. sep 2011

@cmelica noo ono sa daju pichat injekcie a skusit to normalnou cestou ale sa bojim

lenisko1
11. sep 2011

@majca55 dakujem pekne snad sa podari a udrzi jasne ozvem sa

cmelica
11. sep 2011

@lenisko1 aha...no radsej to IUI!! tak sa drzkaj a drziiim palce aj na nohach,aby to vislo...daj vediet ako pokracujete a kedy bude IUI...

lenisko1
11. sep 2011

@cmelica no dam vediet už nech to mam za sebou len teraz moja mrcha stale chodi neskôr a neskôr minuly mesiac som mala na 42 DC dnes som 31 DC meram aj bazalnu a zatial ovulka nebola takze ani mrcha tak skoro nepride

majca55
11. sep 2011

@lenisko1 presne ako ja 😉 ked som brala clostík prišla na 30dc a potom pauza a pred IUI nie a nie prísť už ma skoro porazilo 😒 takž enaplánovať som si nič nemohla 🙂 ideš brat clostík a kolko?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre