IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
15. sep 2011

@jovanka81 Dakujem 😀 😀 😀 presne tak musiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 🙂

zabka60
15. sep 2011

@jovanka81 awoj,no mozno budem ja tebe podobna,dnes 12dpo iui a negativ,nic necitim a prsicka uz bolia bo pondelok ma prist mrcha,alle pondelok idem na kontrolu a ak ma mrcha nepredstihne tak mi doki vezme krv a uvidime,ale myslim,ze pojdeme druhe kolo

apolenka6
16. sep 2011

Dobré ránko dievčence! včera som sa sem už nedostala ,ale ako bolo dobre doma a dnes už do práce 😖 ...od 8hod-do 17:30...obchod je obchod,celý deň...pekný deň vám prajem!!!

apolenka6
16. sep 2011

@cmelica Tak dnes pekné dve lyže na teste!! 😉

apolenka6
16. sep 2011

@majca55 Hmm..?!? že by 4 IUI bolo to správne orechové 😕 😕

apolenka6
16. sep 2011

@tinasc ja som to aj večer sledovala mm to nevidel tak preto.. 😒

apolenka6
16. sep 2011

@zuzancek22 Nooo tak to si mala kovbojku teda 😀 😀 ja som tiež taká ako ty uzlík nervov 😀 😀 si to viem predstaviť 😨 😝

apolenka6
16. sep 2011

@zabka60 No možno ti test niečo naznač ak dnes ideš skúšať...a prska môžu bolieť aj keby si tehuľka..ja som ich vtedy tiež mala citlivé 😉

apolenka6
16. sep 2011

No nič ja už fujááázd za prácou 😒 😝

cmelica
16. sep 2011

Ahoj te kocky! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ / ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...je nam smutno,som nahnevana,corobim zle???? pocity su vselikaje... 😠 😖 ☹ ☹ este skusim v nedelu a v pondelok krv,teda ak do vtedy nepride ms...

petuska123
16. sep 2011

@cmelica nebud smutna.ty nerobis nic zle prave naopak mas snahu ten stav zmenit aty ho raz aj zmenis neboj nic pride den ked budes stastna..ja som mala tiez taketo depki je to o drzku vsetko preto robime a nakoniec zistis ze musis este stale bojovat aby si sme sa dockali aj my.

cmelica
16. sep 2011

@petuska123 dakujem za povzbudenie...tak niak som s tym pocitala,no ked to pride naozaj je clovek ako keby v koncoch....BOJUJEME DALEJ!!nic ine nam neostava len si ist dalej za svojim snom...

petuska123
16. sep 2011

@cmelica 🙂 🙂 🙂 presne tak...a ty si po IUI??vsak

petuska123
16. sep 2011

@cmelica moje pocity po iui boli take ze ak mam pravdu povedat nedala som tomu velku nadej..bola som sklamana to ano,ale najhorsie mi bolo po ivf ked clovek sype do sebe tie hormony podstupi predoperacne vysetrenia kazdy 3 den chodi na kontroly a nakoniec zalahne pod narkozu a 4 dni po opu ti zavolaju ze sa ani vklad nebude konat lebo sa prestali vyvyjat to bol najhorsi telefonat aky som mala z martina .revala som embriologicke do telefonu a pytala som sa preco to nevyslo??? to bolo strasne obdobie...dufam ze sa uz nebude opakovat uz som sa ako tak pozbierala a cakam kedy mi konecne zavolaju ze sa ide do 2 kola.

cmelica
16. sep 2011

@petuska123 hej po prvom...viem ,ze to prve vyjde maloktorej,no sanca taj bola a je...ja uz si davam len taku malicku na krv,ale v tom pripade by mal byt v nedelu na testiku aspon duch,nie???
zopakujeme si to 2x...opakovanie je matka mudrosti 🙂 kiez by to platilo pri vsetkom...

cmelica
16. sep 2011

@petuska123 joj to mi je moc luto...kde sa tu ja stazujem,este z daleka nemam tolko za sebou ako ty,alebo ine kocky...a teraz ides tiez na IVF???a v com je problem??

petuska123
16. sep 2011

@cmelica ano cakam kym sa ozvu ze zaciname..problem zhorsena morfologia a mne nakoniec zistili nizky hladinu amh hormonu to je malo a nekvalitnych vajicok..viac o tom neviem budem sa pytat na konzultacii s docentom lebo by ma to velmo zaujimalo kedze pri opu som mala 2 jednotkovej kvality..takze chcem vysvetlenie.

cmelica
16. sep 2011

@petuska123 a to zislili,pri tom odbere??ved foliky si mala dost velke,nie??neviem ci by sme sa my pustili do IVF...je to vyssia moznost byt tehu...no potom taketo stresy...
teraz cakas kym ti oni zavolaju ze mas prist na konzul.??ci musis pockat na ms??

petuska123
16. sep 2011

@cmelica a mozno ty k ivf ani neprides..drzim palce ak nevyslo teraz vynde 2 IUI. 😉

petuska123
16. sep 2011

@cmelica nie to mi zistili z krvy to je vysetrenie ktore sa robi navyse doplaca sa za to.cakam na konzultaciu a hlavne na vysledky genetiky

cmelica
16. sep 2011

@petuska123 bodaj by si mala pravdu...moc si to zelam 🙂 my mame genetiku za sebou...teraz budeme cakat co povedia v Heliku a hlavne aky postup zvolia...my sme mali toto IUI bez akychkolvek vysetreni v centre...

petuska123
16. sep 2011

@cmelica takze ti nerobili ani horm.profil??

cmelica
16. sep 2011

@petuska123 nie nerobili..ale beriem tabletky na SZ...mozno teraz...len tomu nerozumiem,ak bude HP zly,co mi daju niake lieky??ked dostanem ms skusim pit alchemilkovy caj a zacala som brat kyselinu listovu...

zuzanka7834
16. sep 2011

@zuzancek22 zly zaciatok, dobry koniec, uvidis 😉 Hoci ste vcera museli mat riadne stresy... Hlavne, ze boli vajka v poriadku, uz si dnes volala, kolko sa oplodnilo?

zuzanka7834
16. sep 2011

@zuzancek22 uz som si nasla spravu, dakujem a drzim velke palceky aby obaja drobcovia krasne rastli 😉

alibabaa
16. sep 2011

@zuzancek22 strasne moc moc drzim palcekyyyyy ... 🙂 🙂 🙂

alibabaa
16. sep 2011

@zuzancek22 no stres najvacsi. presne ako by si pisala o mne... 😀 😀 😀 😀 a o mojom muzovi 😀 😀 az na to, ze my nastastie byvame kusok od centra 😎
a v stredu bola ba neskutocne upchata cely den...

zuzancek22
16. sep 2011

@alibabaa tak to hej, veď zápcha začala už na vjazde do BA. zajtra si ideme pre drobcov, tak ideme radšej skôr, ak by nás náhodou este niečo postretlo 🙂

alibabaa
16. sep 2011

@cmelica je mi to luto... posielam objatie 😕

alibabaa
16. sep 2011

@zuzancek22 uz zajtra? super. budem na vas mysliet.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre