IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
6. nov 2011

ozaj a neviete niektorá niečo o našej skoro angličanke Zuzanke 🙂 ? nemáte s ňou niektorá kontakt? že ako sa má, ako sa má mimi 🙂

cmelica
6. nov 2011

@apolenka6 je to asi tak 31km 🙂 a som moc rada,ze som k nemu prestupila...hej ma vela zien ,ale je stale vysmiaty a neuveritelne ludsky 🙂 🙂 🙂 ako casto chodievas do banoviec ??

apolenka6
6. nov 2011

@cmelica už málo,len na preventívnu predliadku ,chodievala som aj na folikulometriu každý mesiac,ale to bolo dávno 😕

apolenka6
6. nov 2011

@tinasc no môj zas ked som chorá okolo mňa lieta 😝 ...ale vieme že nás lúbia 😉

cmelica
6. nov 2011

@apolenka6 ale stretlko dat mozme 🙂 🙂 🙂 auticko uz mate opravene???a co ako pokracujete??

tinka9075
6. nov 2011

@cmelica
@apolenka6 babulky tak sa stretneme v Bánovciach na námestí a budeme kočikovat 🙂

apolenka6
6. nov 2011

@cmelica 😕 nie nemáme ,ale o týždeň už bude 😵 aspoň nebolo zima tak som to prežila 😀 no mi nijak ,čakám mrchu ,ovulka bola ale aj tak nič už mám PMS prska bolia ako vždy pred mrchou 😖 a chute mám jak tehotná všetko krížom krážom mi chutí ,kyslé -sladké 😝

majca55
6. nov 2011

@apolenka6 ešte nie ako naschvál ☹ čakám a čakám 😕

majca55
6. nov 2011

@cmelica tak to si píš 😀 😲

apolenka6
6. nov 2011

@tinka9075
@cmelica ok stretneme sa na námestí aj s kočíkmi 😝 😕 aj @majca55 dorazí 😀

apolenka6
6. nov 2011

@majca55 tak to čakáš na mňa aj ja budem mať mrchu 😠

cmelica
6. nov 2011

@apolenka6 este nic neni stratene pokial neni mrcha 🙂 aj si stimulovala???

tinka9075
6. nov 2011

@apolenka6 jasné že sa stretneme už sa na to teším štyri maminky vysmiate a štastné s kočíkmi 🙂 🙂

majca55
6. nov 2011

@apolenka6 super a teda naraz tehule by bolo super 😵 🙂

apolenka6
6. nov 2011

@cmelica nie nestimulovala,len som cítila bolesť pri ovulke a teraz bola riadná 😕 určite bola ,ale aj tak nič,mala som doma ešte test tak som ho testla a nič 😠 ako vždy!!!!

apolenka6
6. nov 2011

@tinka9075 jéé že vysmiaté a štastné nech už to je!!!

apolenka6
6. nov 2011

@majca55 no tak to by bolo 😝 snívajme .... 😵 😵 😵

tinka9075
6. nov 2011

@apolenka6 bude všetko aj bábetká 🙂 aj štastné maminky 😉

cmelica
6. nov 2011

@apolenka6 verim tomu,ze do konca roka budes tehu aj ty ,ja , @majca55, @tinka9075 a aj ostane kocky 🙂 moc nam to vsetkym prajem 🙂

ursula5
6. nov 2011

@majca55 prepáč akosi som Ťa nezarátala do poradovníka 😀 😀 😀 ako to odčiniť??? 😀 😀 😀

tinka9075
6. nov 2011

@cmelica musíme byt tehu všetky ja chcem mat už na Vianoce fazulku v brušku a prajem to všetkým babenkám 🙂

ursula5
6. nov 2011

@majca55
pici, tinasc, apolenka, cmelica , alibabaa, ursula5, majca55
to neznamená, že tehu musíme byť v tomto poradí 😀 😀 hlave nech to príde a sme všetky 😉
držím palce každej kočke tu 🙂
kto chce nech sa dopíše...... 😀 😀

cmelica
6. nov 2011

@tinka9075 nic ine si ani prepipustam 🙂 🙂

tinka9075
6. nov 2011

@cmelica presne tak budeme tehulky a hotovo 🙂

cmelica
6. nov 2011

@ursula5 to by chcelo niaku tu babulku nech sa nam to tu nepomiesa 🙂 🙂 🙂 ale co z kazdej novej tehulky tu mame obrovsku radost 🙂 🙂
tak tehulky nase sup sem virusiky 😀 😀

ursula5
6. nov 2011

@tinka9075
@cmelica budeme a hotovo!!! 😀
chcelo by to tabuľku ale kto ju spraví ja mám z toho mišung a riadny kto je tu, čo má za sebou a kedy výsledky... 😀 😀 😀

ursula5
6. nov 2011

@cmelica ten vírus by to chcelo ale riadny!!! najlepšie taký čo by fungoval aj cez PC a už by nám netrebalo ani IUI a IVF 😉 😉 😎 😀

tinka9075
6. nov 2011

@ursula5 budeme moja reč no tá tabulka by sa mala spravit lebo budeme mat z toho hokej 😀 😀

ursula5
6. nov 2011

@tinka9075 no neviem ako by sa tá tabuľka urobila??? každá je v inej fáze a posúva sa to!!! ja sa na to nedám, som tu už pomenej 🙂

apolenka6
6. nov 2011

@ursula5 no ak začneš robiť tabulku tak začni pozerať od prvej strany tejto témy 😕 kto tu od kedy svieti 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre