IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
7. nov 2011

@tinasc jedna jedina je tam taka prijemna a ustretova. ma ofinku a dlhsie hnede vlasy. ta mala v nedelu aj sluzbu a ked som videla behunovu, tak som sa hned potesila, ze aky pekny den mam pred sebou 🙂 a ked oznamili pocet, tak som este viac pozitivne naladena. skutocne mi tie sestricky pridu dost chladne. jedine tato je taka ludska a prijemna. ked dobojujeme tak ta urcite dostane odo mna malicku pozornost... velmi si vazim takych ludi, je ich malo...

cmelica
7. nov 2011

@majca55 presne tak tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂

tinka9075
7. nov 2011

@cmelica ale neboj bude stačit 🙂

majca55
7. nov 2011

@alibabaa vieš ja som práveže velmi chápava a priznám sa ti prečo,nechcela som moc o tom hovoriť,ale ja som zdravotná sestra a viem,že ked je tlak alebo doktor nervozny tak je všetko hore nohami vten den ale vieš vždy sa snažím ludom to vysvetliť alebo im poviem nech prídu inokedy atd.preto verím že aj oni majú niekedy také dni ale mne sa zrovna stalo že lekár v centre hrozne uvažoval čo ako a ked sa nepodarí však možete ešte prísť 😠 ale doktorka vždy len pozitívne len že to vinde praje,bola som tiež svedkom ked tam boli výstupy a riadne.lenže ja si vždy poviem že po daždi predsa len to slnko vinde. 😵 😵 😵

alibabaa
7. nov 2011

baby, mam uz bordel v tom co ktora robime .. je tu nejaka ucitelka na 1.stupni???

tinasc
7. nov 2011

@alibabaa aha asi viem, ktorá to je... no treba sa obrniť trpezlivosťou a po odchode z ambulancie všetko zo seba zhodiť....

cmelica
7. nov 2011

@alibabaa myslim ,ze je to @mirka2010,ale mozem sa aj mylit 🙂

ursula5
7. nov 2011

@alibabaa ja nie som učiteľka ale robím im mzdy 😀 😀 😀

alibabaa
7. nov 2011

@ursula5 to mi nebudes vediet odpovedat co s nadpriemernym dietatom... co?? 😀 😀
mas teda prehlad ako je na tom skolstvo 🙂 je to az take zle ako sa hovori?

apolenka6
7. nov 2011

@alibabaa no čo viem,že sú tu až 3 učiteľky @fomarik @walta @dzuli08 😕 😕 😉

majca55
7. nov 2011

Babulky prajem vám dobrú noc všetkým 😵 😔

zuzana151
7. nov 2011

@tinasc preco myslis ze bude pokojne? 😀 mozno prave naopak, cele tehotenstvo klud a ked pride da nam zabrat 😅 ale ved nevadi, hlavne nech uz tu je 🙂

apolenka6
7. nov 2011

som sem nakukla a ste mail teda večernú besiedku 😅

tinasc
7. nov 2011

@zuzana151 no však aby si mohla koníkovať 🙂 želám ti pokojné bábätko, lebo ja som sa pri mojej nestíhala ani najesť 😉

cmelica
7. nov 2011

dobru nocku vam prajem 🙂 🙂

apolenka6
7. nov 2011

@zuzana151 jéjda 😨 ved ty už máš termín v decembri ako @katy33 to budú pestré Vanoce a ak porodí aj @mirka2010 😉 bude prírastkov ,len náhradníčky za vás bude treba 🙂

apolenka6
7. nov 2011

Ked inak nedáte idem aj ja spať dobrúúú noc!!!!

zuzana151
7. nov 2011

@tinasc mozno take babo by som potrebovala aby som cim skor zhodila tych 11 kil co som pribrala 😅 😵

zuzana151
7. nov 2011

@apolenka6 ano ano ja som dokonca z nas troch podla terminu porodu prva 😕 pekne sme si to zariadili okolo Vianoc - najkrajsie darceky budu 😲
jaj baby vsak ja vam to vsetkym tak prajem aby ste boli nasimi nahradnickami 😵 😵

alibabaa
7. nov 2011

@zuzana151 jej ty si tu fakt dost dlho nebola 😅

tinasc
7. nov 2011

dobrú noc 🙂 idem aj ja 😉

zuzana151
7. nov 2011

@alibabaa uz som na materskej ...boze co ja budem robit 😒 sa aj zblaznim doma 🙂

zuzana151
7. nov 2011

baby prave som sa stala tetou - mojmu bratovi sa narodila dcerka Julia 😅 😵 😲

alibabaa
7. nov 2011

@zuzana151 jeeej to sa budu deticky spolu hravat, kedze nebude velmi velky vekovy rozdiel 🙂

apolenka6
8. nov 2011

@zuzana151 áno krásne to máte zariadené 😅 malá Júlia bude mať rovesníčku,sesterničku 😉 budeš mať aj parťáčku na kočíkovanie 🙂 no to som zvedavá ktoré budú tehotné ešte do konca roka 😕 adeptiek je tu dosť! 🙂

sijust
8. nov 2011

@walta jeeej zlatik...Stellinku aj my chceme mat 😀

sijust
8. nov 2011

@apolenka6 moja,ty si zlaticko,ze na mna myslis... 🙂 no nebyvam,lebo som taka nijaka...dnes som sa konecne zobudila s hladom,lebo od soboty obeda som nic nejedla...vcera som aj prvy krat vracala,ale vlastne nebolo co,len ma naplo zo salatu-tak rovna ciara....a prestala som uplne jest moje milovane olivy,lebo ked ich zacitim,tak 😝 ale inak je vsetko ok...a moc sa tesim 😉 a ty moja ako?

sijust
8. nov 2011

@majca55 moja,strasne moc drzim palce 😉 do tretice vsetko dobre...uvidis,len tomu musis aj ty verit 😉

apolenka6
8. nov 2011

@sijust Dobré ránko! ešte ti stíham odpísať a už frčíím do práce 😕 jasné myslím na každú tehulku ,snažilku sledujem to 😅 aj ked niekedy potichúčky tu za okienkom z druhej strany 😨 nie vždy odpíšem,ked sa nemám k čomu vyjadriť ,nejdem na IUI ani na IVF len prispejem svojou maličkosťou a povzbudím, aby sa na mňa nezabudlo ,ja som tu inventár na tejto téme 😀 😀 tak už začínaš tehulkovať v plnej paráde 😅 určite je to nepríjemné nevolnosti,ale pre ten poklad to stojííí! ved vieš ako dlho si na to čakala 😉 no nič písala by som,len čas mi nedovolí práca volá 😠 😝 tak pekný deň!!!

apolenka6
8. nov 2011

@walta Stelka sa aj mne páči 😀 veru ešte máš pár mesiačikov a mená sa ti pomenia ako karty 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre