IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
8. nov 2011

Ahoooooj konecne sedim a oddychujem od rana.A ty ?

tinka9075
8. nov 2011

@cmelica ja som rizikový pacient 5potratov ☹ tak nebudeme pokúšat ja budem štastná ak budem doma a nie v nemocnici aj ked sa to podarí ale stále je tam ten strach aby to dopadlo dobre 😒 ale ja to zvládnem ved som nejaká baba 🙂

cmelica
8. nov 2011

@dasaa ja v pohodke...rano sme mali est ebahacky ale uz sedim pri TV a niako ma lame 🙂 🙂
a uz nieco pocitujes?? 🙂

cmelica
8. nov 2011

@tinka9075 tak to ano,je lepsie ked budes doma...ja by som veru v tvojom pripade tiez ostala doma... 🙂
urcite to zvladnes 🙂 🙂

tinka9075
8. nov 2011

@cmelica lepšie je byt doma ako keby sa mi niečo stalo a budem si to vyčítat budem v klude a hotovo 🙂

sijust
8. nov 2011

@mirka2010 zlatik tu je link...skus pozriet 🙂 http://www.ekoporadna.sk/poradca-ekospotrebitel...

cmelica
8. nov 2011

@tinka9075 presne tak ... clovek nikdy nevie co by sa mohlo prihodit a v tvojom pripade obzvlast....ale teraz to uz urcite bude super 🙂 🙂 🙂 a to si mala zakazdym po IUI a po IVf potrat???a az teraz zistili nieco v krvi???

cmelica
8. nov 2011

@sijust to vedierko je zaujimava vec...len ci sa ti tam drobec bude dobre umyvat?? 🙂 je to take nezvycajne 🙂 🙂

tinka9075
8. nov 2011

@cmelica ja som potratila aj ked som otehotnela prirodzene no smola ☹ po ivf som zostala ale krátko a zase potrat tak dúfam že teraz ked sa prišlo na to už bude dobre aj tak budem musiet brat ešte nejaké lieky no to bábo bude vymodlené a poctivo donosené 🙂

sijust
8. nov 2011

@cmelica bratrancova mala ma take vedierko a je neskutocne stastna od narodenia,ked sa ma ist kupkat...podla mna tie deticky vela krat placu,lebo sa boja,ked su vo vanicke hore znak...to vedierko je take prirodzenejsie...neviem....ved uvidime 🙂

mirka2010
8. nov 2011

@sijust no znie to zaujimavo, ale ja budem asi konzervativna maminka a budeme mat klasicku vanicku 🙂 ale aj tak dakujem za link 🙂

cmelica
8. nov 2011

@sijust takze si to vydela na vlastne oci 🙂 🙂 no ak sa ti to pozdava preco nie 🙂

cmelica
8. nov 2011

@tinka9075 hlavne je ze teraz je uz vsetko tam ako ma byt a injekcie pomozu, uvidis🙂 🙂

tinka9075
8. nov 2011

@cmelica verím že pomôžu už som sa s nimi skamarátila tak som spokojná 🙂

dasaa
8. nov 2011

@cmelica kedy ides na kontrolu?

cmelica
8. nov 2011

@dasaa idem 21.11 na sono a krvicku 🙂 🙂 juj uz teraz mam z toho strach 😖

cmelica
8. nov 2011

@tinka9075 hovoris ze mas nove kamaratky 🙂 🙂 minimalne na 9 mesiacov 😀

dasaa
8. nov 2011

@cmelica nemaj bude vsetko dobre.A ty nam potom oznamis skvelu spravu 🙂

tinka9075
8. nov 2011

@cmelica veru na 9mesiacov a ešte 3mesiace po tak som sa s nimi musela skamarátit už na začiatku 😉

cmelica
8. nov 2011

@tinka9075 preco aj 3 mesiace po??

cmelica
8. nov 2011

@dasaa dufam,ze to tak bude 🙂 🙂

tinka9075
8. nov 2011

@cmelica vidíš to neviem tak mi to povedali v centre musím sa na to opýtat ale vydržím musím 🙂

cmelica
8. nov 2011

@tinka9075 jasnacka ze vydrzis 🙂 🙂 neboli ta podbrusko ako na ms???ja mam teraz taky pocit...

dasaa
8. nov 2011

@cmelica ake dufam ? nonono chces dostat 😀 urcite to bude skvela sprava verime 🙂

cmelica
8. nov 2011

@dasaa Dakujem za podporu 🙂 🙂 🙂

tinka9075
8. nov 2011

@cmelica ja som sa už zmierila zo všetkým ešte že mám takú povahu ja som flegmatik trošku ma bolí podbruško ani nie že bolí ale sem tam ma pichne 🙂

tinka9075
8. nov 2011

@dasaa ahoj maminka ako sa cítiš 🙂

cmelica
8. nov 2011

kocky idem ja podriemat,niako ma lomi 🙂 🙂

dasaa
8. nov 2011

@tinka9075 ahooooj mam sa fajn len dnes ma bolia krize a nejak ma berie na spanie.Ale inak v phode.A co ty ako sa mi mas?A co mas nove? 🙂

dasaa
8. nov 2011

@cmelica tak len chod a kludne si oddychni

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre