IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
9. nov 2011

ja by som sa chcela podelit o skusenost s prvym IUI, ale vyzera to tak, ze mojim prispevkom narusim sucasnu diskusiu, ktora je plna radosti z uspechu. 😕
nase prve IUI nebolo uspesne, ale to by ma az tak netrapilo, ved malokomu to vyjde na prvykrat. Problem je, ze mne sa uplne rozbil cyklus 😢 uz treti cyklus hned po ovulke ma zacnu boliet prsia a dostanem krce, nafuknute brucho a zacne spinenie az do mrchy. Ja si myslim, ze za to moze ten utrogestan a cely tento stav ma odradza od akychkolvek dalsich pokusov, kde by som musela uzivat akekolvek hormony navyse.

cmelica
9. nov 2011

@kostickabonnie ahoj!ani mne 1XIUI nevyslo,ale cyklus mam v pohode 🙂 aj si to konzultovala s lekarom???

dasaa
9. nov 2011

@cmelica Ahoj moja ako sa citime? 🙂

cmelica
9. nov 2011

@dasaa ahooj!!!uplne uzastne...dnes mi nic nieje 😨 az mam strach ci je to dobre 😒 a ty???

dasaa
9. nov 2011

@cmelica ved ani ja som vobec nic necitila a ked som bola po IUI tak len ten den ma bolelo pod bruskom.A celych 14 dni som ani netusila ze sa to podari lebo ja som nemala vobec zmenu za tieto dni.Mam sa dobre 🙂 .Vsetko dobre dopadne uvidis 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
9. nov 2011

@dasaa ty si to netusila,ale tvoj mm si vsimol zmeny 😀

alibabaa
9. nov 2011

@tinasc uz len dufat, ze nebudem mat tolko deti kolko jedniciek je v tom datume 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ze ta jednicka mi bude osudova a pekne sa aspon jedno babatko uchyti 🙂

cmelica
9. nov 2011

@alibabaa uz si dnes volala ako sa maju embrijka?? 🙂

dasaa
9. nov 2011

@cmelica no co ja viem niekedy mam chute ako salena a to este ked som nebola tehu.No skor by som povedala ze moj mm je tehu posledom case nic nerobi len sladke je a to aj v noci. 😀 😀 😀 😀 😀

alibabaa
9. nov 2011

@kostickabonnie ano je to z tych hormonov. niekde som citala ze tie hormony ti restartnu cely celucicky organizmus a kym sa to upravi, tak to chvilku potrva.. mne sa to tusim upravilo az po 3 cykle. ja som dokonca jeden cyklus mala 17dc uz dalsiu mrchu.. mam za sebou tri neuspesne iui, a prave absolvujem ivf.. a to sa bude telo minimalne 3 mesiace davat dokopy... lebo najskor po tretom cykle sa moze absolvovat nove ivf. ale ja verim, ze mi nebude treba... 😀

majca55
9. nov 2011

@cmelica zlatko to čo ty tu hovoríš jasne,že si tehu nemusí ti byť nič 😲 mna boleli prsia a nebola som ty len počúvaj hlas čo ide z vnútra 😵

alibabaa
9. nov 2011

@cmelica joj zlatko nevolala. mam dilemu ci volat. povedia mi aj tak co vcera - aspon tak mi povedala embryologicka. lebo ze dnes je prelomovy den a vsetko bude jasne az zajtra rano a v piatok.. ale bola som dnes zasa na kontrole v GF lebo stale krvacam.. a doktor ma potesil. sliznica a maternica ok. sliznica ma 11 mm takze by nemal byt problem s transferom a ze to krvacanie-ze s tym sa este teda nestretol, ze som prva 😀 som vynimocna, len teraz neviem ci je to dobre alebo zle 😀 😀
ale asi nakoniec zavolam .. asi ma ta moja zvedavost premoze 😕 😀 😀

cmelica
9. nov 2011

@majca55 rozkaz mojko 🙂 🙂 mm spi a ja nemam nic na robote tak len premyslam...

majca55
9. nov 2011

@alibabaa moja ten dátum hovorí za všetko,že ty budeš od piatku tehulka a budeš mať krásnučké dve fazulky tfuj tfuj 😵 takže obzeraj sa moja po dvojkovom kočíku 😵

cmelica
9. nov 2011

@alibabaa juj ty znova krvacas???cim to je ti asi nepovedal??a aj by si mala vklad ak by si krvacala??zlatko len pekne nozky hore a odpocivaj 🙂 ak mas chut tak si zavolaj,ved im to neda nic oboznamit ta ako sa krasne maju embrijka 🙂

majca55
9. nov 2011

@cmelica krvička odobratá?mm išiel do obchodu tak som sem musela nakuknúť no hruza snami 😀 pekne pohladkaj fazulku a zlé myšlienky odožen 😵

cmelica
9. nov 2011

@majca55 hej odobrata 🙂 uz sa stalo 😀 a myslienky su uz fuc 🙂 🙂 este ze ste tu vy babulky zlate 😀 😀

alibabaa
9. nov 2011

@cmelica jejda ty mas uz dnes 14 den????? to mi uletelo ale ano, ty si isla ked ja som uz pichala... to je sila ako ten cas leti ked mas nieco ine na praci a nezamestnavas mysel tym ze cakas a cakas ze ako dopadne vysledok...
mne napr. teraz veeelmi pomalicky ubiehaju dni ked cakam co bude s babatkami ☹ 😕
DRZIM PALCEKY SILNOOOO .. a aj si testovala?

cmelica
9. nov 2011

@alibabaa nie nie ja mam teraz este len 5 den po IUI...teda ak ratam aj samotny den IUI 🙂 🙂 🙂 DAKUJEM 😀

cmelica
9. nov 2011

@alibabaa aha ty si myslela tu krv,vsak?....to som bola koli stitke 🙂 🙂

alibabaa
9. nov 2011

@majca55 no neuveris som sibnuta ale uz vcera som tu mrkala dvojkociky... ale to len preto, ze sem na MK jedna kocka zavesila www.svetkocikov.sk a jej kocik presne a uz to bolo uz som sa tam hrabala.. 🙂 🙂 ako keby som nemala co ine na praci... som dost namotana ak to nevyjde... tak dufam ze to nebude na pezinok... 😅

alibabaa
9. nov 2011

@cmelica jaaj uz som sa zlakla ze to tak rychlo ubehlo.. zlatko a kedy mas krv? tusim tak nejako okolo @majca55 ci sa mylim zasa.. och ta moja hlava derava...

sijust
9. nov 2011

@cmelica zlatko,ty uz si bola dnes na krv???ja odpadnem...ten cas nenermalne ide 😕 aha....tak nie taku krv si bola....pardoon ;)

sijust
9. nov 2011

@alibabaa zlatik,vies co?...my mame osudove datumy...5 ,10 a 24... 😀 to je znamenie moja krasna 🙂

cmelica
9. nov 2011

@alibabaa no aj my sme už pri prvom IUI obzerali kočíky presne z tejto stránky 🙂 aj ho mam uložený v záložkach,ale ako sa poznám ešte som s výberom neskončila 😀

majca55
9. nov 2011

@alibabaa moja pekné už som ajja nakukla 😀 krásne sa ti bambulky delia čakám čo nám napíšeš ked zavoláš aja verím tomu že sa ti chytia obe fazulky 😅

cmelica
9. nov 2011

@sijust to by bolo super,keby mi cas teraz tak rychlo ubehol 🙂 🙂

cmelica
9. nov 2011

@alibabaa krv mam toho 21.11 a ty si vtedy 10 den po vklade 🙂 🙂 🙂

alibabaa
9. nov 2011

@sijust zlatooo dufam, ze mas pravdu. 5 co bolo? 10 som zacala pichat, ty si mala vklad ak sa nemylim a 24 som bola na sone 4dc to ti potvrdili pozitivne hcg 🙂 fakt mame spolocne datumy 🙂 ja verim ze je nieco medzi nebom a zemou teda aj ten tam hore uraduje ale zeby az taktoooo??? to by bola sila 🙂 ako sa citis??

alibabaa
9. nov 2011

@cmelica presne tak.. ved sme sa o tom vcera ci kedy bavili .. ja som jaka šišina 😀 😀 maaaame spolocny datum kedy budeme trpnut do 14,00 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre