IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
10. nov 2011

@sijust rano sa raz vycikam do 10,30 by mi mechur roztrhlo. hned ako sa vycikam, zacnem pomalicky pit... musi byt plny ci poloplny mechur?

alibabaa
10. nov 2011

@adikasala ked hej tak sa pocikam .. doslova 😀 😀 😀

adikasala
10. nov 2011

@alibabaa moja sestra ma zajtra narodeniny,a sesternicin syn. naozaj magicky datum 🙂 🙂 + v 2011,uvidis od zajtra si tehulka 😲 😲 😲

alibabaa
10. nov 2011

@adikasala ach, ja som tak namotivovana, ze ked to nevyjde... neviem ako to zvladnem... 😕

sijust
10. nov 2011

@alibabaa moja,ja som sa napila rano pred cestou z domu,bola som wcku a potom som uz nepila...prisla so do MT s takym plnym mechurom,som myslela,ze odpadnem...povedali mi,ze si mam ist trosku odpustit,tak som odpustila pol deci 😉 som sa bala,ze to vsetko vytecie...ty, ale to bol horor 😖 dr,ked mi videla ten mechur tak hovori...jemine aj mne sa chce,ked ho vidim 😀

alibabaa
10. nov 2011

@sijust jee to si spominam 🙂 a ty si isla o kolkej na ET?

e.skovka
10. nov 2011

jej baby vy mi tu urcite poradite, dnes som bola v gynfive na SIS a o mesiac sa hlasim na IUI, dostala som rozpis ako mam zacat brat lieky len je tu napisane, ze pregnyl mam pichnut po ukonceni stimulacie, to je, ale kedy? ked doberiem na 9.ty den ten clostylbegit? prosim prosim, on mi to aj vravel ale bola som z toho diazepamu taka otrestena, ze si nepamatam

adikasala
10. nov 2011

@alibabaa mysli pozitivne..sme tu vsetky stebou....ber to tak ze maminou budes!!!!ja som to po mojom poslednom iui tak zacala brat.pamatas ako ma vzal negatyvny vysledok....za dva tyzdne som sa pozviechala.a povedala som si kaslem na to,aj tak raz maminou budem....

adikasala
10. nov 2011

@e.skovka ahoj to ti povedia v centre,mala by si ist postimulke asi tak na 10 az 12 den na sono,a podla toho ti povedia kedy bude iui a 36 hodin pred si pichas pregnyl..

e.skovka
10. nov 2011

@adikasala ahaa ano toto mi vravel. 😵 dakujem dakujem. 😎

dasaa
10. nov 2011

@majca55 ahoj mam sa dobre.Aspon si urobis trosku prechadzku 🙂

cmelica
10. nov 2011

@alibabaa zajtra drzkam palce 🙂 🙂 🙂

dasaa
10. nov 2011

@alibabaa ahoj uz ti volali ?

cmelica
10. nov 2011

@ketere garatulka velika k tehu 🙂 🙂 a to cu za paranormalne javy??dolezite je ze krvicka bola pozitivna 😀

alibabaa
10. nov 2011

@dasaa heeej zajtra o 10,30 🙂 jedno je ukazkove a podla toho co povedali, tak prezili vsetky 🙂 som na ne hrda 🙂

dasaa
10. nov 2011

@alibabaa waaaw to je super sprava.budem drzat prsty aby to dopadlo dobre 🙂

mirka2010
10. nov 2011

@zuzana151 Zuzinka, zazmluvnovat lekara si nejdeme, chce ma rodit nas rodinny kamarat...uvidime, ci mu to vyjde, ak to bude pocas sviatkov...no uvidime...u nas v MT moc lekari nechcu chodit k porodom, zevraj ich to zatazuje...takze tak...a ty si ides? je to ale podla mna super vec mat svojho lekara pri porode...urcite keby nechcel ten nas kamarat, tak by som to riesila...no a ako pojdeme z porodnice??? niekde v pokynoch co do porodnice je napisane, ze prist uz s vajickom..takze my pojdeme tam...no a to ako by sme isli domov autom? ved to by bolo velmi nebezpecne pre babatko....ty ako zvazujes?

zambilka
10. nov 2011

@ketere ahoj mojka ako sa máš? babika už krásne kopká však? 🙂 🙂

tinka9075
10. nov 2011

@ketere ahoj no ja tiež tehu testom velmi neverím ked som bola tehotná tak všetky testy mi vyšli negatívne a ked som šla k doktorke na sono tak tam bola fazulka tak testy mi pripadajú niekedy ako reklamný tah 🙂 🙂

cmelica
10. nov 2011

@tinka9075 mne vzdy vysiel test pravdivo, negativne ☹ ani som nikdy nemala falosnych duchov...tak neviem,ci verit,alebo neverit 🙂

tinka9075
10. nov 2011

@cmelica neboj teraz už negatívne nevyjde teraz budú dve pekné čiaročky 🙂 🙂

cmelica
10. nov 2011

@tinka9075 dufam,ze tomu tak bude 🙂 🙂 ty testujes o den skor ako ja,ze ???

tinka9075
10. nov 2011

@cmelica ja idem testovat 18steho ešte časuuuu vela 🙂 ja verím že dve čiaročky budú 😉

cmelica
10. nov 2011

@tinka9075 ja 19 teho...ides potom aj na krv??

tinka9075
10. nov 2011

@cmelica uvidím čo mi povedia v centre ked budem volat 🙂

cmelica
10. nov 2011

@tinka9075 aha ty volas...nejdes automaticky 🙂

tinka9075
10. nov 2011

@cmelica presne tak volám ale minule ked mi vyšiel test negatívny tak mi kázali príst na sono aj krv tak uvidím 🙂 ale dnes mi je tak divne už od rána 🙂

cmelica
10. nov 2011

@tinka9075 nechcem tio priat nic zle,ale urcite je to len a len dobreeeeeeeee 🙂 🙂 🙂

tinka9075
10. nov 2011

@cmelica neboj ja som už zvyknutá aj byt kamoška zo záchodovou misou ale keby som aj bola tehu tak aby mi nebývalo zle uvidíme ale ceci bolia riadne a ty ako bruško už nebolí 😉

cmelica
10. nov 2011

@tinka9075 nie nie uz neboli,ani prska 😅 tak snad sa to coskoro zmeni 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre