IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
10. nov 2011

@cmelica to sa veru pochlapili aj ked ten môj stále len srandoval a najväčší gol bol ked mi povedal že nech ta už zavolajú aby im tie spermie neskysli no ja som vybuchla a všetci sa tam po nás pozerali no zážitok na dlho 😀 😀

cmelica
10. nov 2011

@tinka9075 mas riadne cislo mm 🙂 🙂 🙂

tinka9075
10. nov 2011

@cmelica no to mám ved mi ešte povedal že on sa opýta docenta či môže íst so mnou aby mal istotu že mi to tam vstrekli no to som už nemohla boli tam dva pári a sedeli akoby šli na popravu a my sme tam plakali od smiechu no ako dvaja blázni 😀 😀

majca55
10. nov 2011

@tinka9075 a tvoj muž nebol stebou vnútri?lebo moj bol aj cmelicin 😵

cmelica
10. nov 2011

@tinka9075 my sme tiez vzdy isli do centra vysmiaty,no naozaj niektore pary su dost zadumane 🙂 tak ale zas nevieme co ich caka 🙂

tinka9075
10. nov 2011

@cmelica ja tam chodím vysmiata vždy už mi minule docent povedal že sa už tešili kedy prídem lebo sa vždy smejú 😀 😀 s nami raz bola moja mamina chcela vidiet ako také centrum vyzerá no a my sme sa smialy ako vždy tak povedala že sme ako blázni a už s nami nikde nepôjde 🙂 ale čo tam budeme chodit zadumaný chcú mi pomôct tak tam nebudem chodit uplakaná

cmelica
10. nov 2011

@tinka9075 presne treba si ten stres a strach trosku odlahcit 🙂 🙂 co vas maminka nepozna?? 🙂

tinka9075
10. nov 2011

@cmelica presne tak maminka nás pozná až velmi dobre ale nám povedala že si namyslela že sa budeme rehotat aj v centre my sme obaja taký veselí a vysmiaty 😉 😉

majca55
10. nov 2011

@tinka9075 no to aj my a mm stále niečo tam obzerá bábetka.potom číta rozne časopisy a ked sme boli už vnútri tak sa doktorky opýtal či si može pozrieť kalendár a tam bol postup IUI a potom IVF a doktorka mu vraví mladý pán sa učí a on jej že to preto aby nabuduce sme jej nekazili víkend ale urobí mi to on doma 😀 😀 všetci sa tam smiali

iva567
10. nov 2011

@alibabaa ahoj, držím ti palce na zajtra, nech vyberú tie najlepšie embrijká 🙂

cmelica
10. nov 2011

@majca55 🙂 🙂 zeby sa minul povolaniu 🙂

majca55
10. nov 2011

@cmelica on povie,že chce odlahčiť atmosferu on je taký srandista moj 🙂 a s Gaťovou 😀 tu má rad snou to on vie 😵

tinka9075
10. nov 2011

@majca55 je velmi dobre ked aj manželia to tak berú môjho tiež všetko zaujíma a ked niečo nevie tak sa ma pýta 🙂 ale som rada že je taký minule ked som čakala na sono tak tam bol taký pár a baba sa niečo pýtala manžela tak po nej skríkol že ja som len pozerala tak som si v duchu povedala že som štastná že nemám také niečo doma 🙂

cmelica
10. nov 2011

@tinka9075
@majca55 tak to si neviem predstavit,ze by sme sa neusmievali a nemali dobru naladu 🙂 🙂 a ak by po mne hentak zvysil hlas moj mm tak asi odidem 😨

tinka9075
10. nov 2011

@cmelica musíme sa usmievat a všetko ide lepšie 🙂 no to ti poviem mne bolo tej baby strašne lúto a videla som na nej že jej je do plaču hrozné 😒

majca55
10. nov 2011

@tinka9075 tak to som zažila ajja a ešte aj nervozný že kolko ešte bude nanu čakať že ho to už nebavý no hruza ☹
@cmelica

cmelica
10. nov 2011

@majca55 ja byt tymi zenami tak sa na to vyprdnem 😝 ved ak nas nepodporia nasi zlaty mm tak kto potom??

majca55
10. nov 2011

@cmelica presne tak sme vtom spolu a spolu to chceme 😵

tinka9075
10. nov 2011

@majca55
@cmelica ja tiež tak hovorím ale ved bábo chceme obaja tak nechápem niektorých chlapov 😒

cmelica
10. nov 2011

@tinka9075
@majca55 len mne to tak pripada ze niektori chlapi idu doslova nie ako mm ,ale ako darcovia spermii ☹ preco ich tie zeny tak uhanaju za kazdu cenu mat dieta ked to nechcu obaja...aky to ma vyznam???

majca55
10. nov 2011

@cmelica presne tak pokial to nechcú úprimne tak načo? 😠

tinka9075
10. nov 2011

@cmelica
@majca55 ked sa manželia rozhodnú mat dieta a nedarí sa a musia navštívit centrum tak asi to chcú obaja ja tiež nechápem tie ženy ktoré uhánajú chlapov a oni nemajú chut íst do centra

cmelica
10. nov 2011

@tinka9075 asi idu len preto aby zena neotravovala 🙄 vlastene je to jedno ak su obaja stastny a im to tak vyhovuje...ludia su rozny 🙂

tinka9075
10. nov 2011

@cmelica
@majca55 babulky mi máme šrastie že máme takých dobrých manželov ktorý nás podporujú a vždy budú pri nás 🙂 🙂

majca55
10. nov 2011

@tinka9075 presne tak moja ja si to hovorím stále,ale niekedy aj potichu aby mu veľký nos nenarástol 😀

tinka9075
10. nov 2011

@majca55 jasné aj ja tak potichu 😉 😉

buba13
11. nov 2011

@cmelica som zvedava na vysledok, ked tak pekne odpocivas 😉 vymenila by som hned. som tak znicena, ze ledva som dosla do prace

buba13
11. nov 2011

@majca55 druhe IUI? pekne oddychuj cez vikend a v stredu ti mozno povedia, vo stvrtok pridite 🙂 mne to tak nejak povedali minuly mesiac a ani som sa nestihla spamata a nervovat 🙂

buba13
11. nov 2011

@tinka9075 ahoooj, len nech makaju 🙂 bolia inak ako minuly mesiac?

buba13
11. nov 2011

@alibabaa nevolala si medzitym? a kedy idete na vec?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre