IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
14. nov 2011

@cmelica aj my budeme zachvílu okukovat kočíky uvidíš 🙂

cmelica
14. nov 2011

@tinka9075 juj tiez si mala pokec s kamoskou 🙂 🙂 kukni ten kociar co bybrali http://www.svetkocikov.sk/kociky-coletto/594-co...... a kukni tu cenu 🙂 v laugu ,ze stoji 600 v akcii...to je sila 😅

cmelica
14. nov 2011

@tinka9075 snad ano...no dnes je to viac ako inokedy...a to len sedim 🙂

tinka9075
14. nov 2011

@cmelica pekný kočík zaujímavý mna včera tak velmi bolelo brucho ved som o den skôr tak ty ma nasleduješ musíme len verit že sa podarilo 🙂 🙂

cmelica
14. nov 2011

@tinka9075 no tak hadam ta budem nasledovat aj v tehu 🙂 🙂

tinka9075
14. nov 2011

@cmelica musíš ved sme spolubojovníčky a potom majca buba a ostatné babenky a premenujeme tému že :Po iui všetky tehotné to bude krása 🙂 🙂

cmelica
14. nov 2011

@tinka9075 tak tak dasaa,sijust poslali tehu vyrusiky a my ich tiez posleme dalej 🙂 🙂 🙂

tinka9075
14. nov 2011

@cmelica presne tak budeme posielat dalej všetkým snažilkám 🙂

cmelica
14. nov 2011

@tinka9075 ale pre dnesok uz koncim 🙂 🙂 dobruuu nocku 😔

tinka9075
14. nov 2011

@cmelica dobrú aj ja už idem zajtra popíšeme 😉 😔

apolenka6
15. nov 2011

@cmelica
@majca55
@pici Baby dík za rady 🙂 už som napísala a vycapila na dvere odkaz 😀

apolenka6
15. nov 2011

@cmelica
@tinka9075 veru ,vírusy potrebujeme 😉 tak sa snažte 😕 🙂

petuska123
15. nov 2011

bre rano baby dako vas tu zanedbavam. 😖 musim sa polepsit.no ale nemam nic nove takze vam nemam ani co napisat ..cakam na 8.12.aby som konecne sla k dokimu na kontrolu..

mirka2010
15. nov 2011

@walta jooooj, to teraz ta caka take nadherne obdobie, prve pohyby to je nieco uzasne....🙂 ja som to velmi intenzivne prezivala, lebo citit babatko, to je uz uplne ina faza tehulkovania...som stastna, ze aj napriek vsetkym neprijemnostiam ti je celkom fajn...naozaj si treba uzivat malicku ako sa len da 🙂 zajtra budes mat tie vysledky, vsak? tak moc drzime palce, aby bolo vsetko v maximalnom poriadku 🙂

zuzana151
15. nov 2011

@alibabaa ahojky som ut nebola od minuleho tyzdna tak som este nestihla docitat, tak super ze uz mas v sebe mraziacikov z celeho srdiecka ti zelam aby sa uhniezidili!!! 😲 Kedy budes testovat??

zuzana151
15. nov 2011

@mirka2010 A ten lekar tu tvoju kamosku nakoniec ani nezazmluvnil??? Akoze mne uz strasne lezu na nervy ja neviem coby este chceli. Mne tiez povedala dr. otvorene na poradni ze ten poplatok je 200 eur ale nech si nemyslim ze to vsetko ide dr. Ze mame sa dohodnut, ze vsetko si moze zobrat on normalne na papier to dat a vtedy su ochotnejsi. Ja som este nebola to dohadovat zajtra sa chystam lebo iba v stredu su tie poradne pre EPI tak nech tam stale nebeham vybavim vsetko naraz. A uvidim co mi aj na tu sekciu vlastne povedia.
No mojenko mi hovor, blizi sa to mne pocitadlo ukazuje 28 dni 😕 😅 ani neviem ako sa citim neviem ci mam tie falosne kontrakcie alebo nie, lebo mam pocit ako pri menzese niekedy ci to je ono??!!! 😕 mozno...ale nie je to taka bolest ja som myslela ze kontrakcie su nieco co neprezijem 😅 a ty ich este mavas tie falosne??

zuzana151
15. nov 2011

@alibabaa nie ja idem rodit nastastie na Antolsku,ale ani to nie je nejaka vyhra 😀

mirka2010
15. nov 2011

@zuzana151 ahojky zlaticko...no nie, nezazmluvnil ju...proste sa nedohodli a rodila normalne s dr, ktori tam boli...a bola velmi spokojna aj tak...u nas v MT to stoji 170 euro a len nieco okolo 50 zevraj ide lekarovi...neviem, ci su to spravne info, ale tak by to malo byt...potom 100 je za epi a 30 za pritomnost manzela pri porode....proste palky ako sa patri....mojinka...a tie kontrakcie..vies..ja to mam stale, je to ako strasna svalovica v podbrusku, poriadne zmiesana s menst bolestami...ale uzivam magnezium, takze zijem s tym a da sa to, je to uz nasa sucast, ci pri chodzi, alebo v posielke...proste som si zvykla...aj ked magnezium to tlmi a robi mi naozaj dobre, tuk, tuk, tuk 🙂 moja znama mi vravela, ze jej uz tesne pred porodom ukazovalo na monitore take kontrakcie a vobec ich necitila ako nieco priserne...ale potom ked uz prislo na tlacenie, ze potom to bolelo...ale ty budes mat svoju boliestku...ale zase...kamoska co je po cisarskom je uplne v pohode...jazva sa krasne hoji...ze to vobec nie je nic priserne...da sa to vydrzat aj tesne po cisarskom, ze davaju cipky atd...a hlavne si zober, ze tvoja malicka bude kraaaaaasna-lebo pojde bez tlacenia...ten jej maly bol ako z katalogu, hned po narodeni...totalny krasavec 😀 25 dni ti ukazuje? to moje pocitadlo este skoro raz tolko....ale kedze mame posunuty termin na Silvestra, tak neviem, neviem 🙂

zuzana151
15. nov 2011

@mirka2010 u nas stoji 200 zazmluvnenie lekara a tiez len 50 ide jemu ak sa nedohodnete teda inak. Oteck o pri porode 16,6 😀 a 150 EPI. ja som myslela ze to je vsade rovnako. Ty uzivas teda to magnezium? Ja vobec , citala som, ze to vela bab uziva mne to nedala - mne len to zelezo. Vy mate termin na Silvestra? Ja odpadnem, este ta nakoniec uvidime v novorocnych spravach , ze prve dietatko roku 2012 😵 😲 Mne uz je to vazne jedno ako porodim ci normalne alebo sekciou, len nech uz je to lebo tento posledny mesiac je hrozny ako sa vlecie, ked je clovek v tej praci aspon ubiehal mesiac za mesiacom , ja som sa nestacila cudovat a teraz pomalicky ☹ ale ked si predstavim, ze takto o mesiac uz budeme s najvacsou pravdepodobnostou traja tak si to ani neviem predstavit, ze ja uz budem mama 😅

simik22
15. nov 2011

@majca55 folik mal vcera skoro 18 mm, sliznica 10 mm, a pregnyl som pichala vcera o 22.00.:..

simik22
15. nov 2011

baby ako to je so sexikom po iUI? mozme ho mat? ale bo radesj nie? a kedy???

mirka2010
15. nov 2011

@zuzana151 inak, aj ja som si myslela, ze to je vsade rovnako platene....ale aswi co nemocnica, tak je to inak...a mas pravdu, aj ja ako som doma, tak sa mi to vlecie...a ked poviem, ze termin o mesiac a pol...a ludia vidia brusko, tak nechcu verit, ze take ho mam velke...🙂 pre mna je to najkrajsie brusko na svete...aj pre manzela, ale najviac je hotovy moj ocino...ten by ho hladkal neustale 🙂 inak, si zober, ze naozaj, vy uz na vianoce budete pekne spolu ako rodinka...to je tak uzasne....predstav si ten nadherny batoztek pod stromcekom, tu nadhernu vianocnu atmosferu uz s malickym...to je nieco prenadherneeee....uz len ten porod zvladnut...veru tak...ale zvladneme, tuk, tuk, tuk....bude to dobre, uvidis 🙂 aj ked ja sa poriadne bojim a dost aj nad tym rozmyslam....inak uz tasku zbalenu mas????

buba13
15. nov 2011

@cmelica a @tinka9075 tak vy uz takto kociky. super! ja nemam ani predstavu ☹

mirka2010
15. nov 2011

@simik22 tesne po iui by si ho praveze mala mat...co najviac...🙂 nech podporite co sa ma 🙂 drzkam palce

simik22
15. nov 2011

@mirka2010 aha tak super, aby som vedela... 🙂))

mirka2010
15. nov 2011

@simik22 podla mna ti to aj povedia...ze snazilkujte este pekne aj doma 🙂

tinka9075
15. nov 2011

@buba13 budeš vyberat kočíky s nami uvidíš prídeme s cmelica do Blavy a pôjdeme kočiky pozerat 🙂 🙂

tinka9075
15. nov 2011

@apolenka6 ahoj my sa snažíme a vírusy budeme posielat 🙂 🙂

simik22
15. nov 2011

@mirka2010 aha no tak super, zatial nevraveli nic,... 🙂))

buba13
15. nov 2011

@tinka9075 super! uz sa na vas tesim aj s @cmelica (cmelicou)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre